گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لاک پشت گوش قرمز خزنده - Red Eared Slider

+50
اریانا
سپهر
honey
milad 22
رانا
Pouya.Fotouhi
LUCKY LOOK
دیگو
ssk_1361
Behnam
abtin3
golparjoon
farzad
pikajoo
mohsen.eng
qbht
لاکی
zizinazii
mahtab o lakiyash
شیرین
AmirATM
fati73
فاطی
kamkar
shahab_1986
Shervin
maziarneishaboury
lavi
malakh
alex_pk
Hamed
niloofar20
star
Ronia
مرضیه
مروارید خانوم
agrin
Farshad.roger
maryam.m
ميلاد
spider
Samantha
فریبا
samir
محمد
shadi60
apb
im_213
فریده
Foad
54 مشترك

صفحه 7 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

لاک پشت گوش قرمز خزنده - Red Eared Slider - صفحة 7 Empty رد: لاک پشت گوش قرمز خزنده - Red Eared Slider

پست من طرف Pouya.Fotouhi 5/3/2012, 17:08

samir نوشته است:

ببينيد دوست عزيز اين لاك پشتها با غذا خوردن خيلي آب را كثيف مي كنند و براي فيلترتون هم بهتر عمل كنه بهتره اصلا چيزي توي تراريون بعنوان تزئين نذاريد يا نهايتا يك درختچه بزرگ. ولي سنگريزه كه بهيچ عنوان

پمفلتها را حتما بديد . اگه مي تونيد هر سال كه فروش اين لاك پشتها زياد مي شه اين كار را بكيند. من خودم باني اين پمفتلها بودم كه چند سال پيش درست كرديم و تو سطح شهر پخش كرديم. منتها من الان خارج از كشورم واسه تحصيل و ديگه اين امكان برام نيست كه اين كار را بكنم.

اين كوچولو ها زود بزرگ مي شه و بعد رشدشون ثابت مي شه. پس يك تراريوم 1 در 70 حداقل مي خواين.

ممنون بابت پاسختون.
پمفلت هارو هم حتما.
یه سئوال دیگه اینکه این کوچولوها فعلا از نظر ظاهری سرحال هستند با این وجود آیا لازمه قبل از اینکه از قرنطینه برن به خونه توسط دکتر معاینه بشن و برای تزئین سنگ باشه راحت تر هستن با نباشه؟
Pouya.Fotouhi
Pouya.Fotouhi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لاک پشت گوش قرمز خزنده - Red Eared Slider - صفحة 7 Empty رد: لاک پشت گوش قرمز خزنده - Red Eared Slider

پست من طرف samir 5/3/2012, 17:15

Pouya.Fotouhi نوشته است:
samir نوشته است:

ببينيد دوست عزيز اين لاك پشتها با غذا خوردن خيلي آب را كثيف مي كنند و براي فيلترتون هم بهتر عمل كنه بهتره اصلا چيزي توي تراريون بعنوان تزئين نذاريد يا نهايتا يك درختچه بزرگ. ولي سنگريزه كه بهيچ عنوان

پمفلتها را حتما بديد . اگه مي تونيد هر سال كه فروش اين لاك پشتها زياد مي شه اين كار را بكيند. من خودم باني اين پمفتلها بودم كه چند سال پيش درست كرديم و تو سطح شهر پخش كرديم. منتها من الان خارج از كشورم واسه تحصيل و ديگه اين امكان برام نيست كه اين كار را بكنم.

اين كوچولو ها زود بزرگ مي شه و بعد رشدشون ثابت مي شه. پس يك تراريوم 1 در 70 حداقل مي خواين.

ممنون بابت پاسختون.
پمفلت هارو هم حتما.
یه سئوال دیگه اینکه این کوچولوها فعلا از نظر ظاهری سرحال هستند با این وجود آیا لازمه قبل از اینکه از قرنطینه برن به خونه توسط دکتر معاینه بشن و برای تزئین سنگ باشه راحت تر هستن با نباشه؟

بچه هاي اصفهاني داشتيم ولي الان ديگه در تماس باهاشون نيستم كه بدونم چه دكتري مي رفتند يا با اونها آشناتون كنم
مي تونيد تلفني يا ايميلي با دكتر معماريان مشورت كنيد. معمولا اگه چشماشون بازه و لاكشون سفت يعني حالشون خوبه و اگر تغذيه خوب داشته باشند يعني ماهي خوراك بخورند يا پلت به همراه سبزيجات و كف دريا هيچوقت مشكل ندارند. كلا حيوانهاي بي آزار و بي دردسريند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 5/3/2012, 17:16

راستي سنگ بايد درشت باشه. من توي خشكيشون هميشه سنگ مي ذاشتم ولي توي آب نه. چون كثيفيا بهش گير مي كنه و كارايي فيلتر را مي گيره.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Pouya.Fotouhi 5/3/2012, 17:24

samir نوشته است:راستي سنگ بايد درشت باشه. من توي خشكيشون هميشه سنگ مي ذاشتم ولي توي آب نه. چون كثيفيا بهش گير مي كنه و كارايي فيلتر را مي گيره.

خیلی ممنون.
هر جایی از این کره خاکی هستید براتون آرزوی شادی و سلامتی میکنم.
Pouya.Fotouhi
Pouya.Fotouhi
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف ssk_1361 6/13/2012, 09:26

سلام
من یک سوال مهم در مورد تنهایی لاک پشت گوش قرمزم دارم.
پسر من 1.5 هستش . از بچگیش تنهاست. ولی من دلم براش میسوزه بعضی وقتا حس میکنم حوصله اش یر میره.
به نظر شما اگه براش یه دختر بگیرم خوب میشه؟ منظورم اینه که آیا لاک پشت ها تنهایی رو دوست دارن یا اینکه یه دوستی همسری و.... داشته باشند. واقعا دلم میخواست پسرم میتونست حرف بزنه و خودش جواب سوالمو بده و منو از بلاتکلیفی نجات بده. آخه یه مدته یه لاکی دختر همقد خودش پیدا کردم ولی دو دلم که بخرمش یا نه؟
خواهش میکنم کمکم کنید.
ssk_1361
ssk_1361
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/13/2012, 19:00

سلام
من 2رئزه ی لاکپشت گوش قرمز گرفتم خیلی کوچولوهه دیشب ی دونه از غذاهای سبزرنگ مخصوصشو دادم خورد ولی امروز هیچی نمیخوره دیشب تا میزاشتمش رو زمین راه میرف ولی امروز همش ی جا میخابه و منو نگران کرده کمک ...درضمن توی ابش هم چراغی نیس و خشکی هم نیس
لازمه توی اکواریوم باشه؟؟الان توی تشت اب سرد گذاشتمش
مرسی
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/13/2012, 21:29

عذاب وجدان گرفتممممممم
توروخدا کمکم کنید؟؟اگه براش لامپ فلورسنت و لامپ هالوزن بگیرم و خوراک ماهی کافیه؟؟یا بخاری حتما باید باشه زیرآبش؟؟
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/14/2012, 05:34

رانا نوشته است:سلام
من 2رئزه ی لاکپشت گوش قرمز گرفتم خیلی کوچولوهه دیشب ی دونه از غذاهای سبزرنگ مخصوصشو دادم خورد ولی امروز هیچی نمیخوره دیشب تا میزاشتمش رو زمین راه میرف ولی امروز همش ی جا میخابه و منو نگران کرده کمک ...درضمن توی ابش هم چراغی نیس و خشکی هم نیس
لازمه توی اکواریوم باشه؟؟الان توی تشت اب سرد گذاشتمش
مرسی

لاکپشت به باد کولر خیلی حساس هست هرگز در جریان باد کولر قرار نده چون باعث مرگشون می شه .
اب سرد هم باعث کندی کم غذایی و حتی سرما خوردگی می شه .
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/14/2012, 05:36

رانا نوشته است:عذاب وجدان گرفتممممممم
توروخدا کمکم کنید؟؟اگه براش لامپ فلورسنت و لامپ هالوزن بگیرم و خوراک ماهی کافیه؟؟یا بخاری حتما باید باشه زیرآبش؟؟

اگه می خواهی لاکپشتت سالهای سال زنده بمونه و بیمار نشه به تمام این چیز ها نیاز داره .
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/14/2012, 06:05

یه جا خوندم اگه لامپ هالوژن براش بزاری گرماشو فراهم میکنه دیگه نیازی به بخاری نیس
من چیکار کنم واسه بخاری؟؟
راستی حباب هایی میده از دهنش بیرون مشکلی نداره؟؟
من از دیشب که سایت شمارو خوندم کارم شده گریه بقیه روم میخندن میگن بخاطر یه لاکپشت گریه میکنی...من خیلی دوسش دارم نمیخام بمیره
امروز عصر شاید بردمش دامپزشک
امروز غذاشو خورد ولی بعد چن لحظه دادش بیرون
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/14/2012, 13:24

رانا نوشته است:یه جا خوندم اگه لامپ هالوژن براش بزاری گرماشو فراهم میکنه دیگه نیازی به بخاری نیس
من چیکار کنم واسه بخاری؟؟
راستی حباب هایی میده از دهنش بیرون مشکلی نداره؟؟
من از دیشب که سایت شمارو خوندم کارم شده گریه بقیه روم میخندن میگن بخاطر یه لاکپشت گریه میکنی...من خیلی دوسش دارم نمیخام بمیره
امروز عصر شاید بردمش دامپزشک
امروز غذاشو خورد ولی بعد چن لحظه دادش بیرون

خیلی خوشحالم که شما هم مثل ادم های روش فکر به حیوانات علاقه دارین.
لامپ هالوژن برای گرم کردن خشکی هست ولی برای معتدل کردن اب نیاز به بخاری داره البته بیشتر در زمستان کاربرد داره.

دستور غذا هم تو سایت هست حتما بخون.

اگه تهران هستی ببر پیش دکتر معماریان . دکتر خوبیه . شمارش هم کنار سایت هست
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/14/2012, 18:38

نه متاسفانه تهران نیستم...راسی بچم به رحمت ایزدی پیوست.گریه D\'oh
امروز عصر رفتم براش لامپ و یه درختچه کوچیک که میتونس به عنوان خشکی استفاده کنه و کف دریا گرفتم اما خونه که اومدم دیدم...ایقد گریه کرزدم چشام هنوزم داره میسوزه
من خیلی دوس دارم یکی از اینارو سالها پیش خودم نگهدارم...اینبار اگه همین گوش قرمز ولی بزرگترش رو بخرم بهتر نیس؟؟نگهداریش اسونتر نیس؟؟درضمن هرجا رفتم پلت و ماهی خوراک نداشتن فقط کرم خونی بود که نوشته بودید خوب نیس منم نگرفتم
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/24/2012, 09:45

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟ D\'oh
من چیکار کنم اینجا پلت گیر نمیاد کرم خونی هس خوبه؟؟
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 6/25/2012, 20:48

جواب بدید دیگهههه...من میخام همین روزا لاکی بخرم نمیخام اونم مث قبلی بخاطر غذا نخوردن بمیره.گریه
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف milad 22 6/26/2012, 12:53

رانا جان میتونی کرم خونی هم بهش بدی.
یه میگوهای خشک هم هست که بسته بندی نیست و فروشنده ها خو دشون بسته بندی میکنن دقیقا شبیه میگو خوراکیه فقط سایز خیلی ریزش اگه اونم تونستی گیر بیاری عالیه
milad 22
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف honey 6/28/2012, 05:17

میتونی ماهی کیلکا بدون سرم بهش بدی ! من به لاکی هام کیلکا بدون سر میدم عاشق لاک پشت ها
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سپهر 6/28/2012, 18:09

قا این لاک پشت من چند وقته ای اصلا راه نمیره .. دوست نداره تو اب هم باشه …. چشاش هم دیر باز میکنه .. مثلا امروز ک اوردمش بیرون همین طوره چشاش بسته بود تا این که از خواب بیدارش کردم .. بعدشم از دست ها و پاهاش استفاده نمیکنه یعنی راه نمیره همش کلشو بالا پایین میکنه و صدا در میاره … ممکنه خواب طولانی باشه؟؟؟
ببخشید چون من نمیدونشتم کجا جواب میدین همه جا گذاشتم
سپهر
سپهر
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف رانا 7/2/2012, 22:01

مرسی میلاد جان و سپهر جان از کمکتون
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف سپهر 7/3/2012, 12:28

رانا به ممنم کمک کن لاک پشتم مثل مال تو شده غذا نمیخوره ... لاکش داره سفید میشه ... ابش هم کمه .. راه نمیره .... چشاشم دیز باز میکنه ... چه کارش کنم یکی کمک کنه خب ای بابا
سپهر
سپهر
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف اریانا 7/9/2012, 10:06

سلام
من سه تا لاک پشت گونه قرمز (7 و 10 و9)سرحال و شکمو دارم اما چند روزه دوتا بزرگا انتهای فکشون یه لکه ی سیاه پیدا کردم مال یکی کمرنگتره.اده یا بیماری خاصی داره؟
اریانا
اریانا
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف رانا 7/10/2012, 16:43

میگما لاکی اصن گیر نمیاد همه آکواریومی ها که میرم میگن ممنوع شده.سایتی رو سراغ دارین که لاکی پست کنه؟؟!!
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 7/21/2012, 19:45

وای سپهر درکت میکنم یعنی منکه مینشستم نگاش میکردمو اینکه میدیدم هیچی نمیخوره و همش بیحاله میزدم زیرگریه...بدبخ 2روز بیشتر نکشید نمیدونم چش بود!ببین سپهر تن ماهی بده من دادم به اینی که الآن یه هفته ای میشه خریدمش خیلی بااشتها میخوره...ولی لوفاگ و کف دریا و ماهی خوراک نمیخوره فقط تن ماهی دوس داره
میدونم خوب نیس تن ماهی زیاد بش بدم ولی اون هیچی نمیخوره جز تن ماهی
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 7/21/2012, 20:13

راسی چر کنسرو ماهی نباید بدم؟؟خو منکه لاکیم هیچی جز اون نمیخوره چیکار کنم
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف رانا 7/23/2012, 01:01

جییییییییییییییییییغ!لاکیم سفیده تخم مرغ هم میخوره!!
داره کم کم بچه خوبی میشه فداووووش
راسی هرچقد سفیده تخم مرغ بدم اشکالی نداره؟؟
رانا
رانا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف farzad 7/24/2012, 15:58

سلام.
فقط ماهی به هر اندازه که لاکپشت بخوره اشکال نداره اما در سایر غذاها باید تنوع داشت و زیاده روی نکرد!
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 7 از 9 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة