گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تعبیر خواب

+8
setareh
shinili
محمد
Salma
کیمیا
honey
فریده
پریسا
12 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

تعبیر خواب - صفحة 3 Empty رد: تعبیر خواب

پست من طرف بیتا 8/8/2010, 23:14

خواهش می کنم
هاله جان متاسفانه تعبیر نداره ولی مار داره برات مار را می گذارم مار
مار،خطر يا دشمن خانگي است. خطري که بدون اطلاع قبلي و بي آنکه انتظارش را داشته باشيد و حدس بزنيد چه مي شود و چه کسي در کمين شماست به سراغتان مي آيد و دشمني است زيبا و قشنگ و خوش نقش و نگار و دل فريب که که زير سر يا در خانه شما هست و از وجودش بي اطلاع عيد اما اين دشمن اگر فرصت بيابد نيش زهر آلود خودش را در تن شما فرو مي برد. برخي نوشته اند، مار ثروت است و دارائي نهفته و موجود که در اين مورد نيز شما از وجودش بي خبريد. اين تعبير از آنجا ريشه مي گيرد که در افسانه ها گفته اند و خوانده ايم که دفائن و خزائن گنجينه هاي نهفته در زير خاک و ويرانه هاي قصور کهن و باستاني را مارها و اژدها و افعي ها حراست و پاسداري مي کنند و چون اين باور در اعماق ذهن ما هست ديدن مار مي تواند به پول اندوخته و نهفته اشاره اي باشد که ما از وجودش بي اطلاع هستيم.گفتم که مار دشمني است زيبا و خوش نقش و نگار و دل فريب و آرام که بي صدا مي آيد و زهرش را مي ريزد و مي رود. چنين موجودي مي تواند يک زن زيبا نيز باشد. زني که در عين دولت داشتن خطرناک است و در عين خطرناک بودن دوست داشتني است. در خواب خيره نگريستن به چشم مار را ميمون ندانسته اند. چندين حيوان و جانور هستند که در خواب به چشم آنها خيره شدن خوب نيست از آن جمله است مار. اگر ديديد ماري را کشتيد بر دشمني پيروز مي شويد ولي به زودي ندامت و پشيماني به سراغ شما مي آيد.
ومنبع سایت آینه است
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف بیتا 8/8/2010, 23:14

آسمان
ديدن آسمان صاف و روشن خوب است اما رفتن به آسمان خوب نيست. اين که مي گويم رفتن به آسمان خوب نيست منظور رفتن تا بينهايت بدون توقف است که معبران اين حالت را به مرگ تعبير کرده اند اگر کسي در خواب ببيند که به آسمان مي رود ولي درهاي آسمان به روي او بسته شده است نشانه آن است که در امور شغلي با مشکلات رو به رو مي گردد و دستي ناشناخته پيش پاي او سنگ مي افکند. اگر کسي ببيند که از آسمان به زمين افتاد ولي آسيبي نديد بيمار و رنجور مي شود ليکن سلامت خود را باز مي يابد. رنگ آسمان اگر سبز باشد خير و برکت است و چنان چه سرخ باشد خون و جنگ است و فسا و فتنه، آسمان سفيد بيماري است. چنان چه در خواب ديديد که مرغي از آسمان فرود آمد و بر بام خانه شما نشست به نعمت و رفاه مي رسيد و چنان چه مرغ پريد و رفت خبري به شما مي رسد که دل خوش کننده است.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/8/2010, 23:15

آسياب
ديدن آسياب در خواب جنگ و خصومت است. اگر کسي خويشتن را در آسياب ببيند نشان آن است که کسي او را به جنگ و ستيز بر مي انگيزد يا با او از در دشمني وارد مي شود. اگر بيننده خواب ببيند که چرخ آسياب از شيشه و زجاج و آبگينه و بلور است بين او و زني اختلاف مي افتد. اگر از لاي سنگ آسياب چيزي بردارد در آينده اي نزديک ريسک مي کند و لي در نتيجه سودمند مي شود. شنيدن صداي چرخش سنگ آسياب در خواب خوب است و غالب معبران به شهرت و نام آوري تعبير کرده اند. سفيد شدن در آسياب سر زبان مردم افتادن است. گندم به آسياب بردن بهتر است از آرد بيرون آوردن. در صورت اول تامين مي يابيد و در صورت دوم معاشي بدون پشتوانه محکم خواهيد داشت.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

آشتي
ابن سيرين آشتي را در خواب طول عمر تعبير کرده است. آشتي کردن همچنان که دربيداري خوب است در خواب نيز صورتي نيکو مي تواند داشته باشد اما اگر با کسي آشتي کرديد که در بيداري با او قهر هستيد نشان آن است که بد او را مي خواهيد و کينه اي از او به دل داريد ولي اگر در خواب با کسي آشتي کرديد که در بيداري قهر نبوده ايد خوب است و اين را مي گويد که خير و صلاح در پيش داريد و مي توانيد براي يکديگر مفيد و موثر واقع شويد . اگر در خواب با کسي که اصلا او را نمي شناسيد آشتي کرديد نشان آن است که کسي به شما نيکي مي کند . امام جعفر صادق عليه السلام نيز آشتي کردن در خواب را درازي عمر مي دانسته اند.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

آغوش
آغوش گرفتن اگر جنبه شيطاني داشته باشد تعبير ندارد . گرفتن بدون جنبه شهوي قابليت تعبير پيدا مي کند و غالبا خوب است . اگر آشنايي که محرم شما محسوب مي گردد در آغوش بگيريد نشان صلح و دوستي است و صفا و نعمت در محيط خانوادگي . اگر نا آشنا و بيگانه اي را در آغوش گرفتيد که از جنس مخالف باشد نفعي عايدتان مي گردد . اگر يکي از آشنايان را که با شما محرم نيست در خواب در آغوش گرفتيد بين شما و يک نفر برخوردي به وجود مي آيد که نامطلوب نيست و مي تواند خير داشته باشد . اگر در درگاه خانه شخصي را در آغوش گرفتيد که نمي شناختيد مسافري به خانه شما وارد مي گردد و اگر در درگاه خانه اي نا آشنا و غريب که به شما تعلق ندارد و آنجا را نمي شناسيد کسي را در آغوش گرفتيد به سفر مي رويد . اگر کسي ازپشت شما را بغل کرد در روزهاي آينده مورد اتهام قرار مي گيريد که براي اثبات بي گناهي خود بايد تلاش و تقلاي زيادي بکنيد . اگر کودکي را در آغوش گرفتيد نيازمند محبت اطرافيان خود هستيد . اگر زني در خواب ببيند که کودک نا آشنايي را در آغوش گرفته جاري يا خواهر شوهرش از او بدگويي مي کند . اگر در خواب ديديد که حيواني را در بغل گرفته ايد و نوازش مي کنيد با شخصي که اختلاف داريد و احتمالا بين شما خصومتي وجود دارد آشتي مي کنيد . در آغوش گرفتن گربه حسودي است . اگر گربه به شما تعلق داشت کسي به شما حسادت مي ورزد و اگر گربه متعلق به ديگري بود شما به ديگري حسد مي ورزيد . در آغوش گرفتن سگ نياز به وفاداري است و نشانه فقدان آن.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/8/2010, 23:16

آفتاب
در مورد آفتاب معبران اختلاف عقيده نه کلي بل که سطحي دارند به اين صورت که برخي آفتاب را در عالم خواب پادشاه مي دانند و دسته اي ديگر پدر و مادر مي شناسند. عقيده فرويد نيز تقريبا همين است که نوشته شاه در خواب به صورت آفتاب تجسم مي يابد و با استدلالي که مي کند هم مي تواند پدر مادر باشد و هم پادشاه و قدرت برتر. ابن سيرين مي گويد آفتاب در خواب شاه است، ماه وزير اوست، زهره ملکه و همسر شاه، جابر مغربي مي گويد آفتاب در خواب پدر است و ماه مادر با آشاره به آيه شريفه در سوره مبارکه يوسف. در نفايس الفنون نيز آفتاب شاه و بزرگ نوشته شده و ذکر گرديده که تابش آفتاب بر خانه ها در واقع مهر و قهر شاه است که شامل عموم مردم مي شود. برخي از معبران نوشته اند آفتابي که بر ديوار و حياط خانه شما تابيده است مي تواند يک زن برجسته باشد که سر راه شما قرار مي گيرد و اگر جوان هستيد گوياي يک عشق و ازدواج درخشان و پر شکوه است. اگر ببينيد که ابري چهره آفتاب را تاريک کرده غمي پيدا مي شود که شما را مي آزارد. اگر بيننده خواب ببيند که آفتاب را گرفته و به مالکيت خويش در آورده به جاه و مقام بالا مي رسد و از اين بهتر وقتي است که ببيند خودش به خورشيد مبدل گرديده و نور افشاني مي کند. چنان چه ببيند بين او و آفتاب جنگي در گرفته با يک قدرت برتر رو در رو قرار مي گيرد و کارش به مبارزه و جدال مي رسد. اگر ببيند که خورشيد کم رنگ بود و جاي خودش قرار نداشت قدرت برتر به او محتاج مي شود.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/9/2010, 01:33

ممنون بیتا جون من خودم پیدا کردم براتون میزرم
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sharareh 8/9/2010, 02:18

من دیشب خواب 3 مار سمی دیدم !توی 1باغی که فامیل هامونم بودند! 1کی از فامیلامون 1ماره که داشت بهم نزدیک میشد رو کشت! منم تو چشم های ماره خیره شده بودم ناراحت گریه گوجه در صورت
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sharareh 8/9/2010, 11:35

من از چند نفر شنیدم تعبیر مار ثروت و قدرت هست
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/9/2010, 12:05

خب می دونی به این چیزا نمی شه زیاد اعتماد کرد
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/9/2010, 12:29

تعبیر خواب اینا هم لطف کنید خیلی خوشحال
صفره ماهی-قرق شدن-قایق-ماهی هایه مرده
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/12/2010, 06:55

قايق

1ـ اگر خواب ببينيد روي رودخانه اي آرام سوار بر قايقي پارو مي زنيد ، دلالت بر آن دارد كه با توانايي خود در انجام امور كاري به موفقيت مي رسيد .

2ـ اگر خواب ببينيد همراه دوستي سوار بر قايقي مشغول پارو زدن هستيد ، علامت آن است كه در سنين پايين ازدواج خواهيد كرد .

3ـ اگر خواب ببينيد روي آبهاي طوفاني و ناآرام مشغول راندن قايق هستيد ، نشانة آن است كه بعد از ازدواج ناچار مي شويد بر زن تندخوي خود مسلط شويد .

4ـ اگر خواب ببينيد بر آبي كم عمق و متلاطم سوار بر قايقي پارو مي زنيد ، نشانة آن است كه از معاشقه هاي شتابزده و لذتجوي جسماني ، سودي خواهيد برد .

5ـ ديدن قايق راني بر آبي كم عمق و شفاف در خواب ، نشانة آن است كه مدتي كوتاه خشنود و شادمان خواهيد بود .

6ـ ديدن آب در خواب نشانة وقايعي است كه در آينده رخ خواهد داد . آب شفاف نشانة وقايعي مطلوب است و آب و هواي طوفاني نشانة اتفاقاتي توأم با درد و رنج خواهد بود .
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/12/2010, 06:55

ماهي

1ـ ديدن ماهي در آب زلال و پاكيزه رودخانه ، در خواب ، علامت آن است كه اشخاص قدرتمند و ثروتمند شما را مورد محبت و لطف خود قرار مي دهند .

2ـ ديدن ماهي مرده در خواب ، نشانة آن است كه در اثر اتفاق درد آوري ثروت و قدرت خود را از دست مي دهيد .

3ـ اگر دختري خواب ماهي ببيند ، نشانة آن است كه همسري زيبا و با استعداد به دست خواهد آورد .

4ـ اگر خواب ببينيد گربه ماهي صيد مي كنيد ، نشانة آن است كه نقشه هاي دشمنان شما را پريشان مي كند ، اما حضور ذهن و اقبال به شما كمك مي كند تا از دام آنها بگريزيد .

5ـ اگر در خواب براي گرفتن ماهي به آب بزنيد ، نشانة آن است كه با توانايي و شهامت ثروتي به دست مي آوريد .

6ـ خواب ماهيگيري ، نشانة كسب قدرت و علم اقتصاد است . اما اگر در هنگام ماهيگيري چيزي صيد نكنيد ، نشانة آن است كه تلاشهاي شما براي يافتن افتخار و ثروت بي حاصل است .

7ـ خوردن ماهي در خواب ، علامت روابط دوستانه و پايدار است .

بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/12/2010, 06:56

غرق شدن

1ـ اگر خواب ببينيد غرق مي شويد ، علامت آن است كه زيان مالي خواهيد ديد . اما اگر در حين غرق شدن به گونه اي خود را نجات دهيد ، نشانة آن است كه از مقام كنوني خود به شهرت و ثروت دست خواهيد يافت .

2ـ اگر خواب ببينيد ديگران غرق مي شوند ، و شما براي نجات آنها مي شتابيد ، علامت آن است كه به دوست خود كمك مي كنيد تا به مقام درخوري دست يابد .

3ـ اگر زني خواب ببيند شوهرش در آبها غرق مي شود ، علامت آن است كه از مرگ كسي عزادار خواهد شد
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maili 8/17/2010, 11:03

ممنون پریسا جون
ممنون بیتا جون
میشه تعبیر مرگ دوستان رو بنویسید ؟
maili
maili
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف بیتا 8/17/2010, 12:48

خواهش می کنم اینم تعبر خواب مرگ
تعبیر خواب مرگ‌

مشاهده‌ مرگ‌ و مردن‌ در خواب‌ خیلی‌ رایج‌است‌ و تعابیر و معانی‌ مختلفی‌ دارد. مرگ‌ معمولادر خواب‌ نشانه‌ای‌ از عمل‌ بستن‌ یا به‌ انتهارسیدن‌ است‌. در حقیقت‌ اشاره‌ای‌ به‌ خاتمه‌یافتن‌ چیزی‌ و شروع‌ چیز دیگری‌ دارد. خوابهای‌مربوط به‌ مرگ‌ معمولا نشانه‌های‌ مثبت‌ دارند. اگردر خوابتان‌ مشاهده‌ نمایید که‌ خودتان‌ مرده‌اید،این‌ خواب‌ می‌تواند اشاره‌ای‌ به‌ این‌ حقیقت‌داشته‌ باشد که‌ مایلید تمام‌ نگرانی‌ها ودلشوره‌هایتان‌ را به‌ دست‌ فراموشی‌ سپرده‌ وشروعی‌ تازه‌ را تجربه‌ کنید. اگر در خواب‌مشاهده‌ کنید که‌ یکی‌ از عزیزانتان‌ مرده‌ است‌،نشان‌ دهنده‌ ترس‌ و وحشت‌ شما بابت‌ از دست‌دادن‌ یا مردن‌ او است‌. اگر خواب‌ ببینید که‌ پدر یامادرتان‌ مرده‌اند، چنین‌ خوابی‌ هم‌ می‌تواندنشان‌ دهنده‌ ترس‌ و هراس‌ شما بابت‌ مردن‌ آنهاباشد، در عین‌ حال‌ نمایانگر دریچه‌ ضمیرناخودآگاه‌ شماست‌ که‌ از آن‌ طریق‌ خشم‌،عصبانیت‌ و دیگر احساسات‌ و عواطف‌ منفی‌تان‌را تخلیه‌ می‌کنید. در بعضی‌ از فرهنگ‌هامشاهده‌ مرگ‌ و مردن‌ در خواب‌ خوش‌ یمن‌ است‌و نشان‌ دهنده‌ برخورداری‌ بیننده‌ خواب‌ ازعمری‌ طولانی‌ و سعادت‌ و رفاه‌ می‌باشد. خواب‌های‌ مرتبط با مرگ‌، لزوما، بدیمن‌ و بدشگون‌ نیستند، ولی‌، معمولا احساسات‌ خشم‌،عصبانیت‌، نگرانی‌، غضب‌ و اضطراب‌ را نشان‌ می‌دهند. اگر در خواب‌، مرگ‌ خودتان‌ را ببینید، این‌خواب‌ عملا مثبت‌ تلقی‌ می‌شود ـ این‌ خواب‌ به‌ معنای‌ حیاتی‌ تازه‌ و به‌ دست‌ فراموشی‌ سپردن‌ یک‌مرحله‌ قدیمی‌ زندگی‌ است‌. هم‌ چنین‌، وقتی‌ با یک‌ بیماری‌ دست‌ و پنجه‌ نرم‌ می‌کنید، دیدن‌ چنین‌خوابهایی‌، طبیعی‌ است‌ و نشان‌ از این‌ دارد که‌ حالتان‌ بهتر می‌شود. گرچه‌، اگر خواب‌ مرگی‌ تدریجی‌ وآرام‌ را ببینید، یعنی‌ بایستی‌ به‌ نحو چشمگیر و قابل‌ ملاحظه‌ای‌، برنامه‌ معمول‌ زندگی‌تان‌ را عوض‌ نماییدو به‌ آن‌ جان‌ تازه‌ای‌ ببخشید. اگر خواب‌ مرگ‌ یکی‌ از عزیزانتان‌ را ببینید، یعنی‌ فاقد یک‌ ویژگی‌ خاص‌هستید که‌ عزیزتان‌ آن‌ را از خود بروز می‌دهد. از خودتان‌ بپرسید که‌ چه‌ چیزی‌ باعث‌ شده‌ که‌ آن‌ فردبرایتان‌ تا این‌ حد عزیز و استثنایی‌ باشد یا از چه‌ خصوصیت‌ او خوشتان‌ می‌آید؟ پاسخ‌ این‌ سؤالات‌،همان‌ ویژگی‌ای‌ است‌ که‌ در اوضاع‌ و احوال‌ یا ارتباطتان‌ فاقد آن‌ هستید. دیدن‌ مرگ‌ پشت‌ سر هم‌ وفراوان‌ در خواب‌، نشان‌ دهنده‌ رسیدن‌ خبری‌ از به‌ دنیا آمدن‌ بچه‌ای‌ در خانواده‌تان‌ است‌. اگر درخواب‌،از مرگ‌ فردی‌ آگاه‌ و مطلع‌ شوید که‌ قادر نیستید هویت‌ او را شناسایی‌ کنید، این‌ خواب‌ نشان‌ دهنده‌میراثی‌ است‌ که‌ ممکن‌ است‌ شخصی‌ نباشد، ولی‌ به‌ طور غیرمستقیم‌ به‌ نفع‌ شما تمام‌ شود.
اینم یکی دیگه
مرگ‌ در خواب‌، نشان‌ دهنده‌ ابعادی‌ از شخصیت‌ تان‌ است‌ که‌ منفی‌ یا سرکوب‌ و واپس‌ زده‌ شده‌اند.همچنین‌، این‌ خواب‌ مرگ‌ نشانه‌ خاتمه‌ و پایان‌ چیزی‌ مثل‌ یک‌ رابطه‌ یا نقل‌ مکان‌ است‌.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maili 8/17/2010, 13:12

مرسی بیتا جون
ولی خواب مرگ خود فرد نه مرگ عزیزان ودوستان
maili
maili
کاربر متوسط لاک پشتی