گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تعبیر خواب

+8
setareh
shinili
محمد
Salma
کیمیا
honey
فریده
پریسا
12 مشترك

صفحه 1 از 3 1, 2, 3  الصفحة التالية

تعبیر خواب Empty تعبیر خواب

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:07

تعبیر خواب اجاق‌ گاز یا فر (تنور)
مهمترین‌ بخش‌ نمادین‌ این‌ خواب‌ می گوید ممکن‌ است‌ در رابطه‌ بابچه‌دار شدن‌ ترس‌ و وحشت‌ شدیدی‌ را تجربه‌می‌کنید و یا سخت‌ در انتظار آن‌ هستید. گفته‌می‌شد که‌ اجاق‌ یا فر گرم‌ به‌ منزله‌ باروری‌،مثمرثمر بودن‌ و یا مثبت‌ اندیشی‌ است‌، در حالی‌که‌ اجاق‌ سرد و خاموش‌ تعبیری‌ برعکس‌ دارد.اگرچه‌، اجاق‌ و فر در کل‌ نمایانگر خانه‌داری‌ وپخت‌ و پز نیز هستند.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تعبیر خواب Empty رد: تعبیر خواب

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:08

تعبیر خواب بدن‌
اگر خواب‌ اندام‌ و بدن‌ خودتان‌ را ببینید، درمجموع‌ نشان‌ دهنده‌ آن‌ است‌ که‌ شما در رابطه‌ باهویت‌ شخصی‌ خودتان‌ در حال‌ تفکر هستید. درحقیقت‌ هویت‌ اصلی‌ ما درون‌ چیزی‌ که‌ به‌ آن‌ شبیه‌هستیم‌، پیچیده‌ شده‌ است‌. عزت‌ نفس‌ و ارزش‌شخصی‌ ما به‌ میزان‌ خیلی‌ خیلی‌ زیادی‌ بستگی‌ به‌ظاهر جسمانی‌ ما دارد. چنین‌ خوابی‌ می‌تواندنمایانگر برخی‌ از مشکلات‌ یا دلخوشی‌های‌ ما درزندگی‌ روزمره‌ باشد که‌ نتیجه‌ و زاییده‌ هویت‌شخصی‌ ما و مبتنی‌ بر پیشرفت‌ها و موفقیت‌های‌جسمانی‌ هستند. در مجموع‌ بدن‌ در خواب‌ سمبل‌خویشتن‌ است‌ و برای‌ تعبیر و درک‌ هر چه‌ بهترخوابتان‌ باید به‌ تمام‌ جزییات‌ آن‌ دقت‌ کنید.همچنین‌ اگر خواب‌ ناحیه‌ یا جزیی‌ به‌ خصوص‌ از بدن‌خودتان‌ را دیدید، لازم‌ است‌ که‌ بیشتر به‌ سلامتی‌ ووضعیت‌ جسمانی‌ خود دقت‌ داشته‌ باشید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:09

تعبیر خواب بازی‌
اکثر افراد در خواب‌ بازی‌های‌ مختلفی‌ رامشاهده‌ می‌کنند. برخی‌ از این‌ خوابها ساده‌ و صرفابرگرفته‌ از زندگی‌ روزمره‌ ما هستند، مثل‌ بسکتبال‌.دیگر بازی‌ها در خواب‌ عجیب‌ و غریب‌، باور نکردنی‌،حیرت‌ آور و کاملا واهی‌ و نامعقول‌ و حتی‌ برخی‌ ازآنها آزارگرانه‌ هستند. برای‌ تعبیر هر چه‌ بهتر این‌گونه‌ خوابها لازم‌ است‌ که‌ حال‌ و هوای‌ عمیق‌ وواکنش‌های‌ احساسی‌ تان‌ را در آن‌ها بررسی‌ نمایید.ممکن‌ است‌ در خوابتان‌ برای‌ تفریح‌ مشغول‌ بازی‌باشید، که‌ گاه‌ و بیگاه‌ رخ‌ می‌دهد. ولی‌ دیگرخوابهای‌ «بازی‌ کردن‌« می‌توانند نشان‌ دهنده‌ چالش‌هایی‌ در زندگی‌ تان‌، ماهیت‌ رقابت‌ طلبانه‌ و بلندپروازانه‌ یا ساده‌ لوحی‌، ناپختگی‌، خامی‌ و بچگی‌شما باشند. این‌ خوابها می‌توانند برملا کننده‌ اهداف‌و نیات‌ شما برای‌ کسب‌ موفقیت‌ یا شیوه‌ای‌ آسان‌ وراحت‌ برای‌ خارج‌ ساختن‌ نیرو و انرژی‌ بالای‌ شماباشند. هم‌ چنین‌ مشاهده‌ بازی‌ در خواب‌ می‌تواندنمایانگر «بازی‌ زندگی‌« باشد. اگر در خوابتان‌ مشغول‌بازی‌ عجیبی‌ با افراد آشنا بودید، لازم‌ است‌ که‌ به‌دقت‌ رفتار، کنش‌ و تأثیر متقابل‌ خودتان‌ را با آنها ونقشی‌ را که‌ هر یک‌ در خوابتان‌ بازی‌ می‌کنند،بررسی‌ کنید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:13

تعبیر خواب بالا بر (آسانسور)
بالا رفتن‌ یا پایین‌ آمدن‌ در بالابر می‌تواندعلامت‌ گذر از یک‌ مرحله‌ هوشیاری‌ و خودآگاهی‌به‌ مرحله‌ای‌ دیگر باشد. احتمالا پیام‌های‌ ضمیرناخودآگاهتان‌ دست‌ یافتنی‌، قابل‌ فهم‌ وتأثیرپذیر هستند. عده‌ای‌ معتقدند که‌ بالابر درخواب‌ نشانه‌ زندگی‌ یکنواخت‌ و ماشین‌ وار است‌.در شکل‌ واقع‌ بینانه‌تر، بالابر می‌تواند صرفانمایانگر فراز و نشیب‌های‌ زندگی‌ باشد. اگر درخواب‌، در حال‌ بالا رفتن‌ در یک‌ بالابر بودید، درنتیجه‌ درحال‌ حاضر به‌ شرایط فعلی‌ زندگی‌ تان‌خوش‌ بین‌ هستید و احساس‌ می‌کنید که‌ درجهتی‌ مناسب‌ در حال‌ پیشروی‌ هستید. اگر درخواب‌، در حال‌ پایین‌ آمدن‌ در یک‌ بالابر بودید،در نتیجه‌ در حال‌ حاضر با دیدی‌ منفی‌ درزندگی‌تان‌ پیش‌ می‌روید و احساس‌ درماندگی‌ واستیصال‌ می‌کنید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:14

تعبیر خواب باغ‌ (باغچه‌)
باغ‌ یا باغچه‌ در خواب‌ سمبل‌ معصومیت‌،بی‌گناهی‌، عفت‌، پاکدامنی‌ و جوانی‌ است‌. درفرهنگ‌ عامه‌ آمده‌ است‌ که‌ مشاهده‌ باغ‌ها وباغچه‌های‌ زیبا و پر از گل‌ و گیاه‌ در خواب‌ سمبل‌عشق‌ و یک‌ شادی‌ بزرگ‌ و دور از انتظار است‌. اگردر خواب‌ تان‌ باغ‌ یا باغچه‌ خودرو و بی‌ طراوت‌باشد، بدان‌ معنا است‌ که‌ ممکن‌ است‌ مشکلاتی‌در پیش‌ رو داشته‌ باشید ولی‌ با کمی‌ دقت‌ وتوجه‌ قادر خواهید شد تا بر آنها غلبه‌ نمایید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:15

تعبیر خواب بز
در هنگام‌ تعبیر خواب‌، لازم‌ است‌ که‌ آن‌ویژگ‌ها و خصوصیاتی‌ را بررسی‌ نمایید که‌ ما بااین‌ حیوان‌ مشترک‌ هستیم‌. ما بزها را حیواناتی‌قوی‌، پر طاقت‌، مقاوم‌، مصمم‌، پیگیر و قرص‌ ومحکم‌ تلقی‌ می‌کنیم‌. به‌ لحاظ تاریخی‌، بزهاحیواناتی‌ قربانی‌ شونده‌ هستند و زمانی‌ که‌ قصدسرزنش‌ کسی‌ را داریم‌ او را «سپر بلا یا بلاگردان‌«خطاب‌ می‌کنیم‌. هم‌ چنین‌ در اسطوره‌شناسی‌بزها به‌ عنوان‌ سمبل‌ سرزندگی‌ جسمانی‌ در نظرگرفته‌ شده‌اند. جزییات‌ خواب‌ تان‌ را بررسی‌نمایید تا شاید بتوانید یکی‌ از این‌ خصوصیات‌ رابه‌ خودتان‌ یا شخص‌ دیگری‌ در زندگی‌روزمره‌تان‌ نسبت‌ دهید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:15

تعبیر خواب بستنی‌
خوردن‌، درست‌ کردن‌، فروختن‌ یا پذیرایی‌ بابستنی‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ آن‌ است‌ که‌ شما اززندگی‌ تان‌ رضایت‌ خاطر دارید و از آن‌ خشنودید.یعنی‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادتان‌ است‌ و کارهایتان‌ روز به‌روز بهتر می‌شوند و یا این‌ که‌ ممکن‌ است‌ در خواب‌در حال‌ جبران‌ یک‌ کمبود در زندگی‌ روزمره‌تان‌باشید، به‌ عنوان‌ مثال‌ ناخشنودی‌، نامهربانی‌،تلخکامی‌، دروغ‌، نادرستی‌ و نداشتن‌ خلوص‌ نیت‌در خلال‌ روز ممکن‌ است‌ در شب‌ به‌ این‌ اشکال‌ درخوابهایتان‌ نمایان‌ شود.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:17

تعبیر خواب بسته‌ بندی‌ (جمع‌ آوری‌)
این‌ خواب‌ نیز، مثل‌ تمام‌ خواب‌ها، می‌تواندمعانی‌ و تعابیر متعدد و گوناگونی‌ داشته‌ باشد. اگردر خواب‌ در حال‌ جمع‌ آوری‌ وسایل‌ خودتان‌ (به‌منظور اسباب‌ کشی‌ یا هر دلیل‌ دیگر) بودید، به‌احتمال‌ زیاد نگران‌ تغییر و تحولات‌ مهم‌ وبنیادینی‌ هستید که‌ در زندگی‌ روزمره‌تان‌ رخ‌می‌دهند. در غیر این‌ صورت‌، ضمیرناخودآگاهتان‌ در حال‌ سازمان‌ دهی‌ و رها کردن‌«بار و بنه‌« عاطفی‌ احساسی‌ است‌. برخی‌ ازمعبران‌ معتقدند که‌ مشاهده‌ این‌ گونه‌ خوابها،صرفا، به‌ منزله‌ اشاره‌ای‌ از ضمیر ناخودآگاهتان‌بدین‌ مضمون‌ است‌، شما درگیر فعالیت‌های‌ زیادو متعددی‌ هستید که‌ احتمالا لازم‌ است‌ برخی‌ ازآنها را جمع‌ آوری‌ کرده‌ و رهایشان‌ نمایید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:17

تعبیر خواب بیماری‌
اگر در خواب‌، خود را بیمار دیدید، حتما وضعیت‌جسمانی‌ تان‌ را بررسی‌ نمایید. گهگاهی‌ ضمیرناخودآگاه‌ ما، قبل‌ از آن‌ که‌ نسبت‌ به‌ بروز هر گونه‌علامت‌ و نشانه‌ای‌ دال‌ بر بیماری‌ هوشیار شویم‌، درخواب‌ به‌ ما هشدار می‌دهد. سلامتی‌ فکری‌ واحساسی‌ نیز می‌توانند شامل‌ این‌ چنین‌ خوابهایی‌شوند، در نتیجه‌ مراقب‌ ارتباط تتان‌ باشید واحساساتتان‌ را به‌ شیوه‌هایی‌ مثبت‌ بروز دهید. اگردر خواب‌ یکی‌ از عزیزانتان‌ را بیمار دیدید، به‌احتمال‌ زیاد نگران‌ از دست‌ دادن‌ حمایت‌، عشق‌ ومحبت‌ آن‌ شخص‌ هستید. کلمه‌ بیماری‌ دقیقا و به‌ معنای‌ واقعی‌ کلمه‌ «ازبین‌ رفتن‌ آرامش‌ و راحتی‌« معنی‌ می‌دهد. بنابراین‌قبل‌ از تعبیر این‌ خواب‌ لازم‌ است‌ که‌ سلامتی‌ روانی‌و جسمانی‌ خود را به‌ دقت‌ بررسی‌ نمایید. این‌ خواب‌می‌تواند اشاره‌ای‌ به‌ وضعیت‌ سلامت‌ جسمانی‌ یاروانی‌ شما داشته‌ باشد و از خطری‌ قریب‌ الوقوع‌خبر دهد.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:21

تعبیر خواب در هوا معلق‌ و یا روی‌ آب‌ شناور بودن‌
شناور بودن‌ روی‌ آب‌ می‌تواند نماد شناور بودن‌روی‌ احساسات‌ و عواطف‌ ما و سازگاری‌ با ضمیرناخودآگاهمان‌ باشد. معلق‌ بودن‌ در هوا نیز همان‌تعبیر پرواز را دارد. شناور بودن‌ معمولا نمایانگراحساسات‌ آرامش‌ و آزادی‌ کلی‌ و جاری‌ شماست‌. ازجنبه‌ منفی‌، شناور یا معلق‌ بودن‌ می‌تواند سمبل‌درونگرایی‌، سردی‌، گوشه‌گیری‌، کمبود معاشرت‌ وارتباط یا ضرورتی‌ برای‌ تعلیم‌ و آموزش‌ دیدن‌ باشد.به‌ هر حال‌ به‌ منظور تعبیر صحیح‌ هر خوابی‌، لازم‌است‌ که‌ به‌ نحو مطلوب‌ و شایسته‌ای‌ خودتان‌ راارزیابی‌ کرده‌ و صداقت‌ به‌ خرج‌ دهید. معانی‌ و تعابیرهمه‌ خوابها بسیار شخصی‌ و مختص‌ بیننده‌ خواب‌هستند.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:21

تعبیر خواب درد
در هنگام‌ تعبیر این‌ خواب‌، ابتدا لازم‌ است‌ که‌ سلامت‌جسمانی‌تان‌ را مورد مداقه‌ و بررسی‌ قرار دهید. اگر درزندگی‌ روزانه‌تان‌ دردی‌ دارید، ممکن‌ است‌ به‌ وفوراین‌ گونه‌ خوابها را مشاهده‌ نمایید. در ضمن‌، اگر دردماهیت‌ عاطفی‌ احساسی‌ داشته‌ باشد، باید در مورداحساسات‌ و عواطف‌ عذاب‌ آور، آزاردهنده‌، تلخ‌ وناگوار جستجو کنید و منابع‌ آنها را شناسایی‌ نمایید.خواب‌ و رؤیا معمولا شیوه‌ای‌ بی‌خطر و ایمن‌ برای‌تجربه‌ احساسات‌ و عواطف‌ منفی‌ است‌، احساساتی‌ که‌نمی‌خواهید در زندگی‌ روزمره‌ با آنها مواجه‌ و رویاروی‌شوید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:23

تعبیر خواب دارو
تعبیر داروها در خواب‌ بستگی‌ به‌ این‌ دارد که‌شما در زندگی‌ روزمره‌ تان‌ چه‌ ارتباطی‌ با آنهادارید و آیا آنها را پزشکی‌ برایتان‌ تجویز کرده‌است‌ یا نه‌. اگر در حال‌ حاضر در حال‌ مصرف‌ داروهستید، پس‌ داروها در خواب‌ نشان‌ دهنده‌کارهایی‌ ست‌ که‌ به‌ طور عادی‌ انجام‌ می‌دهید ولازم‌ است‌ که‌ به‌ دیگر جزییات‌ خوابتان‌ توجه‌کنید تا تعبیر صحیح‌ و مناسبی‌ به‌ عمل‌ آورید.اگر ندرتا و یا هرگز از دارو استفاده‌ نمی‌کنید، پس‌این‌ خواب‌ می‌تواند نشان‌ دهنده‌ یک‌ ضرورت‌ ولزوم‌ برای‌ بهبود یافتن‌ و فرار از استرس‌ روزانه‌ ومیل‌ و رغبت‌ نسبت‌ به‌ رهایی‌ و خلاصی‌ سریع‌باشد. داروها می‌توانند نمایانگر یک‌ ضرورت‌برای‌ شفا یافتن‌ و به‌ حالت‌ تعادل‌ درآمدن‌باشند. ممکن‌ است‌ ضمیر ناخودآگاه‌ شما در حال‌اشاره‌ به‌ مسایل‌ عجیب‌ و غریب‌، غیر متعارف‌،نامعمول‌ و نامعقول‌ باشد، به‌ این‌ امید که‌ پیام‌ آن‌را دریابید و خوش‌ باشید، تفریح‌ کنید، خوابهای‌خوب‌ ببینید و از فکر و خیال‌ درآیید! به‌ خاطرداشته‌ باشید که‌ هدف‌ تمام‌ خوابها بیدار سازی‌ وهوشیاری‌ ضمیر خودآگاه‌ ما محسوب‌ می‌شود ومی‌خواهند به‌ ما کمک‌ کنند تا زندگی‌ بهتری‌داشته‌ باشیم‌. پیام‌ این‌ چنین‌ خوابهایی‌ به‌احتمال‌ زیاد تشویق‌ و ترغیب‌ شما به‌ مصرف‌دارو نیست‌، بلکه‌ نشان‌ دهنده‌ یک‌ ضرورت‌ ولزوم‌ برای‌ پیدا کردن‌ احساس‌ و حال‌ و هوای‌ بهتریا بهبود یافتن‌ است‌. مصرف‌ دارو در خواب‌ همواره‌ نمایانگر تلاش‌شما در جهت‌ سلامت‌ شخصی‌ است‌. ممکن‌ است‌ضمیرناخودآگاه‌ شما قصد داشته‌ باشد که‌ شما راتشویق‌ نماید تا دست‌ به‌ کار شده‌ و از سلامتی‌ و سرزندگی‌تان‌ اطمینان‌ حاصل‌ نمایید. بررسی‌ نمایید وببینید که‌ آیا دارویی‌ را که‌ در خواب‌ مصرف‌ کرده‌اید،مفید واقع‌ شده‌ یا مضر؟ سپس‌ تلاش‌ کنید تا این‌افکار را با شرایط فعلی‌ زندگی‌ روزمره‌تان‌ ارتباطدهید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:23

تعبیر خواب دایناسور
دایناسورها همیشه‌ جالب‌، گاهی‌ دوست‌داشتنی‌ و بیشتر اوقات‌ خطرناک‌ هستند و بیشتر درتخیلات‌ و تصورات‌ ما زندگی‌ می‌کنند. بنابراین‌ تمام‌جزییات‌ خوابتان‌ را به‌ دقت‌ بررسی‌ نمایید تا بتوانیداین‌ ویژگی‌ها را به‌ برخی‌ از جنبه‌های‌ زندگی‌تان‌ ربطدهید. خواه‌ به‌ دایناسور معنی‌ مثبت‌ دهید و خواه‌منفی‌، می‌تواند نشان‌ دهنده‌ وجود مسأله‌ای‌درگذشته‌ شما باشد و یا نمایانگر آن‌ جنبه‌ ازشخصیت‌ شماست‌ که‌ تمام‌ مدت‌ سعی‌ داشتید آن‌را عوض‌ کنید. همچنین‌ نشان‌ دهنده‌ مسایلی‌دیرینه‌ و قدیمی‌ هستند که‌ به‌ طرز صحیح‌ و مناسبی‌شناسایی‌ نشده‌اند و لازم‌ است‌ دنبال‌ آنها را بگیریدتا قدرت‌ لازم‌ را بر تحت‌ تأثیر درآوردن‌ زندگی‌تان‌در حال‌ حاضر کسب‌ نمایید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/1/2010, 15:24

به به چه تاپیک جالبی همین تاپیک توی سایت کم بود مرسی پریسا جون
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:24

تعبیر خواب دوستان‌
اکثر افراد غالبا خواب‌ دوستانشان‌ را مشاهده‌می‌کنند. دوستان‌ اشخاصی‌ هستند که‌ از نظراحساسی‌ برای‌ ما ارزش‌ زیادی‌ دارند و ما از طریق‌آنها بهتر خودمان‌ را می‌شناسیم‌. اگرچه‌ خوابهاخیلی‌ به‌ ندرت‌ ناظر به‌ حوادث‌ آینده‌ و پیشگویانه‌هستند، در نتیجه‌ خواه‌ خواب‌ بدی‌ مشاهده‌ کنید یاخواب‌ خوبی‌ ببینید، انتظار نداشته‌ باشید که‌ تعبیرشوند. مشاهده‌ چنین‌ خوابهایی‌ بیشتر نشان‌ دهنده‌تلاش‌های‌ ما برای‌ رفع‌ احساسات‌ ناراحت‌ کننده‌ای‌است‌ که‌ شما نسبت‌ به‌ خودتان‌ یا دیگران‌ دارید. (به‌خاطر داشته‌ باشید که‌ کلمه‌ «ناراحت‌ کننده‌« لزوما به‌معنای‌ بد نیست‌.) اکثر خوابها به‌ واسطه‌ مراحل‌فکری‌ خودمان‌ به‌ وجود می‌آیند، یعنی‌ افکار واندیشه‌های‌ خودمان‌ هستند که‌ (خواه‌ آگاهانه‌ یاناآگاهانه‌) خوابها را ایجاد می‌کنند، از این‌ رو ذهنی‌که‌ خواب‌ را تولید کرده‌، معنای‌ آن‌ را خوب‌ می‌داند!!!
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:25

خواهش میکنم فریده جون
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:32

تعبیر خواب دوچرخه‌
تمام‌ وسایل‌ نقلیه‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ مرحله‌عبور ما از سفر زندگی‌ هستند. از آنجایی‌ که‌دوچرخه‌ قبل‌ از ماشین‌ ساخته‌ شده‌ است‌، این‌چنین‌ خوابی‌ می‌تواند بیانگر برخی‌ از گرایشات‌ وتمایلات‌ نوجوانی‌ شما باشد. اگر یک‌ نوجوان‌ هستیدو چنین‌ خوابی‌ دیده‌اید، این‌ خواب‌ می‌تواند نشان‌دهنده‌ نحوه‌ زندگی‌ شما و امور روزمره‌ زندگی‌تان‌باشد. دوچرخه‌ سواری‌ در خواب‌ نشانه‌ وجود یک‌نیاز و ضرورت‌ برای‌ تعادل‌ و سخت‌ کوشی‌ است‌ تابتوانید با جد و جهد و سعی‌ فراوان‌ به‌ موفقیت‌ نایل‌شوید. عده‌ای‌ معتقدند که‌ دوچرخه‌ نشان‌ دهنده‌نیاز شما به‌ کمک‌ و دستیاریست‌. پس‌ لازم‌ است‌ که‌تمام‌ جزییات‌ خواب‌ تان‌ را در نظر بگیرید. آیا درحالی‌ که‌ سوار دوچرخه‌ بودید، از مسیری‌ بالامی‌رفتید و یا پایین‌ می‌آمدید. همچنین‌ به‌ تعابیرماشین‌، جاده‌ و سفر مراجعه‌ نمایید.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/1/2010, 15:32

تعبیر خواب دعوا کردن‌
دعوا کردن‌ در خواب‌ معمولا نشانه‌ خشم‌،غضب‌، عصبانیت‌، سردرگمی‌ و اغتشاشی‌ است‌ که‌اغلب‌ در هنگام‌ بروز تغییر و تحولات‌ به‌ وجودمی‌آیند. اگر تغییر و تحول‌ خاصی‌ در زندگی‌ تان‌ رخ‌نداده‌ است‌، پس‌ این‌ خواب‌ می‌تواند به‌ منزله‌ضرورت‌ ایجاد یک‌ تحول‌ یا دگرگونی‌ در زندگی‌ شماباشد و یا این‌ که‌ شما قصد دارید از درون‌ و به‌ طورناخودآگاه‌ تغییر نمایید. دعوا کردن‌ با بیگانگان‌معمولا نشان‌ دهنده‌ یک‌ کشمکش‌ درونی‌ است‌.دعوا کردن‌ با آشنایان‌ می‌تواند بسط زندگی‌ روزمره‌شما و انعکاسی‌ از رابطه‌ شما با آنها باشد.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:15

تعبیر خواب دوستان‌

اکثر افراد غالبا خواب‌ دوستانشان‌ را مشاهده‌می‌کنند. دوستان‌ اشخاصی‌ هستند که‌ از نظراحساسی‌ برای‌ ما ارزش‌ زیادی‌ دارند و ما از طریق‌آنها بهتر خودمان‌ را می‌شناسیم‌. اگرچه‌ خوابهاخیلی‌ به‌ ندرت‌ ناظر به‌ حوادث‌ آینده‌ و پیشگویانه‌هستند، در نتیجه‌ خواه‌ خواب‌ بدی‌ مشاهده‌ کنید یاخواب‌ خوبی‌ ببینید، انتظار نداشته‌ باشید که‌ تعبیرشوند. مشاهده‌ چنین‌ خوابهایی‌ بیشتر نشان‌ دهنده‌تلاش‌های‌ ما برای‌ رفع‌ احساسات‌ ناراحت‌ کننده‌ای‌است‌ که‌ شما نسبت‌ به‌ خودتان‌ یا دیگران‌ دارید. (به‌خاطر داشته‌ باشید که‌ کلمه‌ «ناراحت‌ کننده‌« لزوما به‌معنای‌ بد نیست‌.) اکثر خوابها به‌ واسطه‌ مراحل‌فکری‌ خودمان‌ به‌ وجود می‌آیند، یعنی‌ افکار واندیشه‌های‌ خودمان‌ هستند که‌ (خواه‌ آگاهانه‌ یاناآگاهانه‌) خوابها را ایجاد می‌کنند، از این‌ رو ذهنی‌که‌ خواب‌ را تولید کرده‌، معنای‌ آن‌ را خوب‌ می
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:16

تعبیر خواب دوچرخه‌

تمام‌ وسایل‌ نقلیه‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ مرحله‌عبور ما از سفر زندگی‌ هستند. از آنجایی‌ که‌دوچرخه‌ قبل‌ از ماشین‌ ساخته‌ شده‌ است‌، این‌چنین‌ خوابی‌ می‌تواند بیانگر برخی‌ از گرایشات‌ وتمایلات‌ نوجوانی‌ شما باشد. اگر یک‌ نوجوان‌ هستیدو چنین‌ خوابی‌ دیده‌اید، این‌ خواب‌ می‌تواند نشان‌دهنده‌ نحوه‌ زندگی‌ شما و امور روزمره‌ زندگی‌تان‌باشد. دوچرخه‌ سواری‌ در خواب‌ نشانه‌ وجود یک‌نیاز و ضرورت‌ برای‌ تعادل‌ و سخت‌ کوشی‌ است‌ تابتوانید با جد و جهد و سعی‌ فراوان‌ به‌ موفقیت‌ نایل‌شوید. عده‌ای‌ معتقدند که‌ دوچرخه‌ نشان‌ دهنده‌نیاز شما به‌ کمک‌ و دستیاریست‌. پس‌ لازم‌ است‌ که‌تمام‌ جزییات‌ خواب‌ تان‌ را در نظر بگیرید. آیا درحالی‌ که‌ سوار دوچرخه‌ بودید، از مسیری‌ بالامی‌رفتید و یا پایین‌ می‌آمدید. همچنین‌ به‌ تعابیرماشین‌، جاده‌ و سفر مراجعه‌ نمای
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:16

تعبیر خواب دلفین‌

دلفین‌ها در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ مهربانی‌،محبت‌، گرمی‌، رفتار و رابطه‌ دوستانه‌، زندگی‌گروهی‌، رهایی‌، نجات‌ یافتن‌، ارتباطات‌، دلبستگی‌ وعشق‌ هستند. آنها پستاندارانی‌ آبزی‌ هستند که‌ درخوابهای‌ ما نمایانگر رغبت‌، رضامندی‌ و توانایی‌ ما ازطریق‌ هدایت‌ عواطف‌ و احساسات‌ محسوب‌می‌شوند. آنها نشانه‌ پیام‌های‌ مثبت‌ از ضمیرناخودآگاه‌ ما هستند. همچنین‌ نمایانگر یک‌ ارتباطمثبت‌ بین‌ ضمیر خودآگاه‌ با آن‌ بخش‌ هایی‌ از وجودما هستند که‌ یک‌ راز به‌ شمار می‌آیند و عمدتاناخودآگاه‌ و غیر ارادیند.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:20

تعبیر خواب دکمه‌

اکثر اوقات‌ دکمه‌ها در خواب‌ به‌ لباس‌ متصل‌هستند که‌ نشان‌ دهنده‌ جزیی‌ از جسم‌ شما وظاهرتان‌ می‌باشند. اگر در خواب‌ در حال‌ بستن‌ ویا باز کردن‌ دکمه‌ لباس‌ بودید، باید تمام‌ جزییات‌خوابتان‌ را بررسی‌ نمایید و پیغام‌ و معنای‌صحیح‌ آن‌ را دریابید. در مجموع‌ باز کردن‌ دکمه‌در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ گشودن‌ دروازه‌ عواطف‌،احساسات‌ و یا نظریات‌ شماست‌. یعنی‌ احتمالاخودتان‌ را در معرض‌ امکانات‌ جدیدی‌ قرارداده‌اید و می‌خواهید افکار، تفکرات‌ وبرخوردهای‌ قدیمی‌ و به‌ درد نخور خودتان‌ رادور بریزید و یا این‌ که‌ از جنبه‌ مثبت‌، باز کردن‌دکمه‌ها می‌تواند بازتاب‌ و انعکاس‌ یک‌ نیاز وضرورت‌ برای‌ صرفه‌ جویی‌ و یا «بستن‌ زیپ‌ ودکمه‌های‌« دهانتان‌ و یا مهار و کنترل‌احساساتتان‌ باشد. از جنبه‌ منفی‌، باز کردن‌دکمه‌ها می‌تواند نشان‌ دهنده‌ آن‌ باشد که‌ شایدشما در حال‌ حاضر احساس‌ محدودیت‌ می‌کنید،گویی‌ تحت‌ نظارت‌ و در قید و بند هستید ومی‌خواهید رها و ازاد شوید
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:26

تعبیر خواب دکمه‌

اکثر اوقات‌ دکمه‌ها در خواب‌ به‌ لباس‌ متصل‌هستند که‌ نشان‌ دهنده‌ جزیی‌ از جسم‌ شما وظاهرتان‌ می‌باشند. اگر در خواب‌ در حال‌ بستن‌ ویا باز کردن‌ دکمه‌ لباس‌ بودید، باید تمام‌ جزییات‌خوابتان‌ را بررسی‌ نمایید و پیغام‌ و معنای‌صحیح‌ آن‌ را دریابید. در مجموع‌ باز کردن‌ دکمه‌در خواب‌ نشان‌ دهنده‌ گشودن‌ دروازه‌ عواطف‌،احساسات‌ و یا نظریات‌ شماست‌. یعنی‌ احتمالاخودتان‌ را در معرض‌ امکانات‌ جدیدی‌ قرارداده‌اید و می‌خواهید افکار، تفکرات‌ وبرخوردهای‌ قدیمی‌ و به‌ درد نخور خودتان‌ رادور بریزید و یا این‌ که‌ از جنبه‌ مثبت‌، باز کردن‌دکمه‌ها می‌تواند بازتاب‌ و انعکاس‌ یک‌ نیاز وضرورت‌ برای‌ صرفه‌ جویی‌ و یا «بستن‌ زیپ‌ ودکمه‌های‌« دهانتان‌ و یا مهار و کنترل‌احساساتتان‌ باشد. از جنبه‌ منفی‌، باز کردن‌دکمه‌ها می‌تواند نشان‌ دهنده‌ آن‌ باشد که‌ شایدشما در حال‌ حاضر احساس‌ محدودیت‌ می‌کنید،گویی‌ تحت‌ نظارت‌ و در قید و بند هستید ومی‌خواهید رها و ازاد شوید
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/2/2010, 08:29

تعبیر خواب شب‌ پره‌

می‌گویند شب‌ پره‌ به‌ منبع‌ نور و روشنایی‌ وگرما آنقدر نزدیک‌ می‌شود تا به‌ آن‌ برخورد کرده‌و نابود شود. درنتیجه‌ شب‌ پره‌ در خواب‌های‌ مامی‌تواند نشانگر یک‌ ضعف‌ شخصیتی‌ باشد و یافریب‌ کاری‌ و تقلبی‌ را در زندگی‌ روزمره‌تان‌نشان‌ دهد. شاید شب‌ پره‌ در خواب‌ به‌ ما هشداردهد که‌ در حال‌ پیشروی‌ به‌ جایی‌ هستیم‌ که‌خطری‌ ما را تهدید می‌کند ولی‌ اگر از قبل‌ از خطرآگاهی‌ داشته‌ باشیم‌، مشکلی‌ برایمان‌ پیش‌نخواهد آمد. حال‌ این‌ خطر می‌تواند عاطفی‌،احساسی‌ یا روانی‌ و ذهنی‌ باشد، نه لزوما جسمانی.
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف honey 7/2/2010, 10:52

می شه تعبیر مسافرت کردن هم بنویسین ممنون رز
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی