گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

+25
پریسا
naznazjoon
niloofar20
farzane
Sahra
Farshad.roger
ghazaleh
غزال
dordon
ultra
babooshka
محمد
پیام
Alireza
shadi
samir
فرهاد
Foad
Koosha_Raisi
Ronia
masi
setareh
شرزاد
apb
marziye
29 مشترك

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 4 Empty رد: آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

پست من طرف shahriar222 5/25/2010, 05:16

بعد کاهو و هويج هم چه تو دست من چه تو آب نميخوره؟ کلّن خيلی اونوقه ولی جنب و جوشش فوق العادست
shahriar222
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 4 Empty رد: آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟

پست من طرف niloofar20 5/25/2010, 05:43

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید.

لاکپشتتون چند وقتشه؟ اگه جوونه طبیعیه که سبزیجات نخوره.

33تا پلت خیلیییییییی زیاده. پلت رو در روز باید فقط به اندازه سر لاکپشت منهای گردن (یعنی به اندازه پیشانی) بدید. اگه بیشتر بدید باعث over feeding میشه.

بهترین و کاملترین غذا برای لاکپشت لاشه کامل ماهی هستش که محدودیت هم نداره. بهتره رژیم غذاییش رو تغییر بدید.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/25/2010, 14:28

من ماهی ها رو دادم بهش ولی نتونست یکیشم بگیره بخوره بعد یه 2 ساعت از دنبالشون رفتن خسته شد دیگه حتی وقتی لو چشش بودن یا بالا سرش نمی خوردشون منم ماهیا رو در اوردم تا نگهشون دارم فردا هم میرم براشون اکواریوم بگیرم :>#(:
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 5/25/2010, 15:00

معمولا تلفات این ماهیا زیاده. میتونید وقتی مردن بدید به لاکی بخوره.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/30/2010, 03:56

آیا این غذا برای لاک پشتم مناسب است؟ - صفحة 4 59558312919749885057_thumb
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/30/2010, 04:22

honey عزیز ف رپتومین بیبی ، عالی هست ، ولی گرون و مقرون به صرفه نیست زیاد ، مخصوصا اگه تعداد لاک پشت هاتون زیاد باشه و بزرگ باشند! روزانه فقط به اندازه سر (بدون احتساب گردن) باید داده بشه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/30/2010, 09:23

اخ اقا پرهام غذای اصلی لاکی من همین غذاست و چیز دیگه میدم نمی خوره مگر به زور اندازه سرش 2 یا 3 تا میشه با اون که سیر نمیشه اخه
نیلوفر جان این ماهیا 2 روز گشنه موندن زمین افتادن ولی ماشاالله هیچیشون نشد که هیچ تازه بزرگم شدن دمشون اینا در اومد و اینکه بدنشون ساه داره میشه مثل اینکه رنگشون داره عوض میشه بیمار که نیستن؟یکیشم از اول بالش یه جوریه مثل اینکه ترکیده گردالوس

اين مطلب آخرين بار توسط honey در 5/30/2010, 09:30 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 5/30/2010, 09:28

Haleh خانم منم همین مشکل رو دارم مواقعی که ماهی ندارم . برای سیر کردنش ماهی بهش بدین اما پلت بیشتر از اندازه سر ندین
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 5/30/2010, 09:32

اخ ماهی هم نمی خوره گوپی گرفتم بش بدم نتونس بخوره بعد مثل اینکه دوس شدن دیگه از رو سرشم رد میشد فقط نگاش می کرد و میرفت پایین
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 5/30/2010, 09:38

زنده دادین؟ اگر زنده دادین ماهی مرده بدین بخوره مزه اش بره زیر دهنش حتما میخوره
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 5/30/2010, 09:41

من ماهی مرده چطوری بهش بدم من چندشم میشه به ماهی دس بزنم می خوایی بکشمش تعجب این کار من نیس تا حالا هیچ موجودی رو نکشتم
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 5/30/2010, 09:48

ماهی خوراک مرگ و میرش زیاده 50 تا بگیرن تا بیاین خونه 10 تاش مرده در هر حال اگر لاکی گرفتین و نمیتونه ماهی بخوره مجبورین بهش ماهی خوراک مرده بدین با تور بگیرین ماهی رو بزارین چند دقیقه بمونه حالا یا میمره یا بی خال میشه بعد بدینش به لاکی
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 5/30/2010, 09:50

امتحان میکنم . ماهی گوپی گرفتم براش
پودر ماهی اینا که تو اکواریومیا برا ماهی های گوش قرمز میفروشن و همه جور ماهی دارن نمی تونم بهش بدم؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف manmikrobam 1/11/2011, 05:26

سلام
بچه این فریدون هیچی جز کرم منجمد نمیخوره ،خیلی [...]
رفتم براش غذای مخصوص لاک پشت گرفتم اما نمیخوره،حتا امتحان هم نمیکنه
غذا رو گرفتم رو انگشتم که بهش بدم،انگشت من رو گاز گرفته
آخرش در یکی از خیزهایی که برا انگشتم بر داشته بود غذا رو کردم تو حلقش اما انداخت بیرون
چیکارش کنم؟

manmikrobam
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/11/2011, 07:10

کم کم عادت می کنه. بهش بازم بدین، مخصوصا زمانی که گشنه است، مثلا بعد از خواب یا عصر.

Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف marzieh 1/13/2011, 18:15

honey جان تا عادت کنه رژیم غذاییشو تغییر بده یک کم طول میکشه لاکی من هم همینطوری بود باورم نمیشد غیر از پلت چیزی بخوره ولی الان عادت کرده ناامید نشو .تلاش کن پیروزی
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة