گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

رتبه جديد ايران در جهان (اينترنت)

+12
سارا س
Samantha
Ronia
Sahra
arefkarimzadeh
Farshad.roger
Salma
الهام
amir hosein
mehdix622
محمد
snake_eater
16 مشترك

صفحه 2 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

رتبه جديد ايران در جهان (اينترنت) - صفحة 2 Empty رد: رتبه جديد ايران در جهان (اينترنت)

پست من طرف الهام 4/11/2010, 04:39

ممنون آقا فرشاد رز
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رتبه جديد ايران در جهان (اينترنت) - صفحة 2 Empty رد: رتبه جديد ايران در جهان (اينترنت)

پست من طرف Sahra 4/11/2010, 05:13

راستی در مورد اینترنتی که مخابرات منطقه میده خبر دارید؟ لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 05:31

اون هم ماهی از 5 تونن میگیره تا 10 برای 128 نامحدود و سرعتش به جای 16 11 هست...و خوبه قیمتش
الان من وایرلس گرفتم 128 نامحدود 170 تومن هزینه اولیه شده ماهی 28 تومن سرعتمم 12-13 هست....مقرون به صرفه هست مال مخابرات...البته اگر adsl معمولی پورت داشته باشن بگیرین از همه بهتره چون بی قانونه 128 میگیرن سرعت 50 هست به جای 16 که خوبه
خواهش میکنم الهام خانوم
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/11/2010, 05:48

حالا من امروز رفتم ثبت نام کردم تا ببینم چطوره.
از کمک آقا فرشاد هم حتما کمک خواهم گرفت. ممنون اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/11/2010, 06:10

بچه ها کسی راجع به سرویس وایمکس ایرانسل اطلاع داره که چه جوریه؟
من امروز تعرفه هاشو دیدم اما سر در نیاوردم
آخه دوره یکساله ADSL من داره تموم میشه می خوام از یه ISP دیگه استفاده کنم
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:16

اگر هزینه مهم نیست وایمکس بخرین!...هزینه بالاست کیفیتش هم هنوز امتحان پس نداده شبیه سیم کارت های ایرانسل! اما وایمکس ارزون ترینش همون ایرانسل هست
128 کیلو بیت(16 کیلوبایت) با 3 گیگ ترافیک رایگان یعنی در ماه 3 گیگ بیشتر دانلود نکنین 15 تومن تامحدودش 45 تومن....به ترتیب به این صورت میره جلو
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/11/2010, 06:18

راستی در سفر میشه با خودمون ببریم این وایمکس را؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:20

خیلی خوشحال باید بشه اما این که کیفیتش چطوره نمیدونم و هم نمیدونم هنوز انتن هاش در همه جا نصب شده یا نه اما وقتی کامل بشه ( اکر هنوز نشده) باید بشه ولی شما توقع زیادی ازش نداشته باشین اینجا ایرانه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 4/11/2010, 06:21

جدی وایمکس 3 گیگ ترافیک، یک ماهه با سرعت 128 فقط 15 تومان؟ اونوقت کارش در حد ای دی اس ال های 128 که ما استفاده می کنیم هست؟
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/11/2010, 06:23

فکر نکنم الان تمام مناطق تهران رو تحت پوشش قرار داده باشه به نظرم بد نیست در کنار ADSL از وایمکس هم استفاده کنم البته فکر کنم اولش باید مودم جدید هم بخرم متفکر:
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:23

رونیا خانوم جوری میگین انگار خوبه!...قیمت خوبه اما 3 گیگ اخه چیه؟ البته اگر فیلم دانلود نمیکنین و خیلی کاری ندارین باهاش خوبه! نمیدونم کیفیتش چطوره اما بعضی مشکلاتی داشتن بعضی نه که نرماله چون تازه اومده و شبیه سیم کارتهاش بهتر خواهد شد
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/11/2010, 06:26

رونیا جان فکر کنم اون 15 تومان فقط هزینه آبونمانشه به ازای هر مگا بایت مصرفی هم باید هزینه بدی من امروز سایت ایرانسل رو دیدم واسه همینه که نمی دونم هزینش آخر ماه چقدر میشه؟؟؟؟
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:28

مودم و ...رو خودشون براتون میارن نظر خودتون هست اما به نظرم فعلا نباید خرید
1-هنوز کامل راه نیفتاده
2-پشتیبانیشون مشکل داره فعلا و کسی هنوز نخریده که بتونین مشکلاتتون رو ازش سوال کنین
3-شاید قیمتش شبیه سیم کارت ها که الان دونه 5 تومنه افت کنه
4- اگر adsl دارین فکر نکنم لازم باشه بیشتر مال کسایی هست که پورت خالی ندارنو نمیتونن پرسرعت بگیرن5
5-هرچیزی کابلیش بهتر از بیسیم بودنشه چون خیلی چیزها میتونن امواج رو تحریک و کیفیتش رو خراب کنن
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:29

الهام خانوم شما 15 تومن میدی 3 گیگ استفاده کنی اگه بیشتر شه باید بیشتر پول بدین که ظاهرا نقشه کشیدین بیشتر از 3 گیگ دانلود کنین خیلی خوشحال ....
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 4/11/2010, 06:34

درسته یه کم عجیبه نباید 15 تومان بشه چون من ای دی اس ال 128 می گیرم با ترافیک 3 گیگ در ماه 18 تومان. البته جایی که ازش سرویس می گیرم از این نظر خوبه که اگه مشکل پیش بیاد مسئولینش به طور جدی پی گیری می کنند منم مواقع قطع شدن به پشتیبانی زنگ می زنم و تا درست نشه گوشی رو نمی گذارم پایین lol!
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 4/11/2010, 06:34

مرسی آقا فرشاد.
شما چقدر واردین.
من از یکی شنیدم وایمکس خریده یکی از دوستاش خیلی خوشحال یعنی زیاد به حرفش اعتمادی نیست.
گفته میزان محدود بودن سایتها در دیدن ( وای چه ترجمه ای برای f ) خیلی زیاده
راستی گفتید حجم دانلود برای مخابرات چطوریه؟ نامحدوده؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:39

خیلی خوشحال مرسی...بله نامحدوده ...اما خیلی هم با اون نمیشه دانلود کرد که بتونین حس کنین لذت نامحدود بودنو...
مثلا من کیفیت اینترنتم اگر خوب باشه بعضی وقتا کامپوتر هم صبح تا شب روشنه چون فیلم ارویجینال دانلود میکنم طول میکشه هر کدومش 7 گیگ هست...بکشم خودمو ماهی 10 گیگ دانلود کنم
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/11/2010, 06:39

ممنون آقا فرشاد منم همین فکر رو می کنم تازه ممکنه قیمتش هم طبق پیش بینی خودم خیلی گرونتر از آبونمانش بشه
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 4/11/2010, 06:41

منم ماهی 3 گیگ دارم که البته خیلی کمه خیلی خوشحال

قبلا 10 گیگ بود تازه منهای روز های تعطیل گریه
اینترنت مخابرات که خیلی گرون میفته برای من. چون ما از صبح تا شب اینترنت تشریف داریم
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:42

خواهش میکنم راستی ایرانسل به ازای هر مگ داره 10 تومن میگیره یعنی هر گیگ اظافه تر دانلود کنین 10 هزار تومن میگیره
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 4/11/2010, 06:43

مگه ترافیک رایگان برای ساعات خاصی از شب نیست؟
من که اون ساعات معمولا خوابم پس علاوه بر 15 تومان باید هزینه هم بدم
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:44

samantha خانوم شما صبح تا شب اینترنت تشریف دارین راه کارتون همون مال مخابراته البته پرسرعت مخابرات نه دایال اپ
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:45

فکر نمیکنم ایرانسل Free download شبانه داشته باشه. داره؟ شکرت های معمولی هستن معمولا شبا فری میدن
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Samantha 4/11/2010, 06:47

دایال اپ که سه ساعت طول میکشه یه صفحه باز کنه. هیچی ناراحت
من ADSL از شاتل گرفتم. خوب هم هست.
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 4/11/2010, 06:49

خیلی خوشحال پس از چی گلایه دارین
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة