گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ترسو شدن لاکپشت

3 مشترك

ترسو شدن لاکپشت Empty ترسو شدن لاکپشت

پست من طرف Farnazz 5/5/2013, 11:41

سلام دوستان.من عید یه لاکپشت گوش قرمز خریدم.الان حدود دو هفته است که خیلی ترسو شده یعنی تا حدی که وقتی از 3 متریشم رد میشیم شیرجه میره تو آب درصورتیکه قبلا اصلا اینطوری نبود حتی از دستم غذا میخورد.غذا بهش ازین دانه های رنگی میدم نمیدونم اسمشون چیه!!! بخاطر ترسش غذاشم کمتر شده.تورو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانشم.راستی بخاری نداره دمای آبش حدود 21 درجه است. یعنی ممکنه مال دمای آب باشه؟؟؟؟؟؟؟ D\'oh
Farnazz
Farnazz
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ترسو شدن لاکپشت Empty رد: ترسو شدن لاکپشت

پست من طرف sahari 5/6/2013, 03:09

وا چراااااااااا
تو خونه بجه دارین؟؟
شاید اذیتش کردن
sahari
sahari
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Farnazz 5/6/2013, 05:34

نه بچه نداریم.یعنی بچه داریم ولی طبقه بالا زندگی میکنن.خیلی کم میاد پایین وقتی هم که میاد حواسم بهش هست که اذیتش نکنه. نمیدونم چرا اینطوری شده سوال
Farnazz
Farnazz
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف abtin3 5/6/2013, 14:11

Farnazz نوشته است:سلام دوستان.من عید یه لاکپشت گوش قرمز خریدم.الان حدود دو هفته است که خیلی ترسو شده یعنی تا حدی که وقتی از 3 متریشم رد میشیم شیرجه میره تو آب درصورتیکه قبلا اصلا اینطوری نبود حتی از دستم غذا میخورد.غذا بهش ازین دانه های رنگی میدم نمیدونم اسمشون چیه!!! بخاطر ترسش غذاشم کمتر شده.تورو خدا کمکم کنید من خیلی نگرانشم.راستی بخاری نداره دمای آبش حدود 21 درجه است. یعنی ممکنه مال دمای آب باشه؟؟؟؟؟؟؟ D\'oh

اگه می خواهید لاکپشت سالمی داشته باشین و سالها زنده باشه . باید براش محیط زندگی مناسبی ایجاد کنید . یعنی اکواریوم . خشکی . بخاری . لامپ منبع uv مثل مهتابی زیر کابینتی بدون روکش . لامپ گرمایی مثل هالوژن . فیلتر مناسب .و غذای مناسب .
که روش کار تمام این ها رو اگه در سایت بگردین پیدا می کنید .
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sahari 5/8/2013, 03:00

نگران نباش ممکنه ب خاطر تغییر فصل باشه
sahari
sahari
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی