گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خرید لاک پشت

2 مشترك

خرید لاک پشت Empty خرید لاک پشت

پست من طرف کیارش 8/30/2012, 04:49

سلام دوستان قدیمی. حالتون چطوره؟ خیلی خوشحال
همونطور که میدونید فروش لاک پشت گوش قرمز مدتهاست در ایران ممنوعه حالا میخواستم بپرسم شما جایی رو میشناسید که هنوز این نوع لاک پشت رو برای فروش داشته باشه؟
لاک پشت خودم حدود 5 سال پیشم بود ول متاسفانه مدتی قبل به دلیل چپه شدن داخل آکواریوم و موندن آب تو ریش فوت شد D\'oh
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خرید لاک پشت Empty رد: خرید لاک پشت

پست من طرف farzad 8/30/2012, 06:13

سلام! دوستان قدیمی خیلی وقته که نیستن!
حتما عمق آب کم بوده(عمق اب باید حد اقل 1.5 برابر طول لاکپشت باشه و بیشتر که اگه احیانا چپه شد با شنا برگرده)
لاکپشتا همونطور که گفتید فروششون ممنوعه اما بعضی از جاها میارن(من 2 یا 3 ماه پیش بود که دیدم اکواریوم برکه به ادرس چهارراه کوکاکولا خیابان نبرد پلاک 731 داشت(تلفن 77484194)مسیرش هم مترو خوره! کرج که فک نمیکنم گیر بیاد!!!!
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیارش 8/30/2012, 06:47

شانس نداشت:| آکواریوم خودشو برده بودم بشورم تو یه آکواریوم دیگه با تقریبا 5 سانت آب بود رفتم شستم آکواریومو اومدم دیدم برگشته. هیچی دیگه سریع درش آوردم گذاشتم یه ذره نفسش بالا بیاد بعد گذاشتم تو خشکی آکواریوم خودش. فردا صبح که بهش سر زده بودم زنده نبود:(
حالا به هر جهت. مرسی بابت آدرس و تلفن. یه زنگ میزنم ببینم هنوز داره یا نه. والا کرجو تا جایی که گشتم نبود. البته نوزاد نداشتن. وگرنه بزرگاشو (20 سانی تقریبا ) زیاد دیدم
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzad 8/30/2012, 07:18

متاسفم بابت لاکپشتتون!
خواهش میکنم
امیدوارم بتونی گیر بیاری!
موفق باشی.
farzad