گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان

+3
شیوا
Foad
msafdel
7 مشترك

فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان  Empty فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان

پست من طرف msafdel 9/14/2011, 05:49

متاسفانه در چند روز گذشته گزارش و فیلمی به دفتر انجمن رسیده است که حاکی از شکار یک خرس مادر به همراه دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان است ... در این فیلم جانیان خرس مادر را کشته و شکم توله ها را نیز پاره کرده و خودشان اقدام به فیلمبرداری از این صحنه دلخراش نموده اند ... با پیگیری انجمن حمایت از حیوانات مشخصات فرد جانی نیز توسط مطلعین محلی مشخص شده است ... با ارسال اطلاعات به دادستانی استان اصفهان و پیگیری ماجرا توسط انجمن حمایت از حیوانات، اکنون گروهی از سوی دادستان استان اصفهان مسئول پیگیری این جنایت شده اند ... انجمن حمایت از حیوانات تا کسب اطمینان از دستگیری و مجازات خاطیان پرونده این جنایت را پیگیری خواهد کرد.

- لازم به تذکر است که این فیلم دارای صحنه های بسیار دلخراشی است و مشاهده آن میتواند به شدت ناراحت کنند باشد.

لینک فیلم:
http://ht.ly/6tSxa

انجمن حمایت از حیوانات

* خدا لعنت کنه این آدمای بی مغز و بی دل را. صدای ضجه های توله خرس و پناه به آغوش مادر بی جان مو رو به تنم سیخ می کنه.
** برای دیدن این فیلم نیاز به ابزار خاص!! است که خودتون بهتر می شناسید ;-)
msafdel
msafdel
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

کاربر منتخب مدیرکل انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان  Empty رد: فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان

پست من طرف Foad 9/14/2011, 18:26

چه جوری دلشون میاد این کارها را انجام بدن؟ ...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان  Empty رد: فیلم شکار و شکنجه یک خرس مادر و دو توله اش در منطقه ونک شهرستان سمیرم از استان اصفهان

پست من طرف شیوا 9/15/2011, 16:01

اطلاع رسید که جانی مهربان!توسط آشنایانش آ زاد شده!امیدوارم به بدترین شکل ممکن به عذابی دچار بشه که مرگ بزرگترین آرزو ش بشه!آقا فواد دل؟!!!!
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 9/16/2011, 02:24

این کار قتل امد هست و باید قصاص بشه من از خدا می خوام که یکی پیدا بشه زود تر اون رو به سزای عملش برسونه.

من کلا به حیوانات و گیاهان خیلی حساس هستم حتی به خاطر این چندین بار با بعضی ها در گیر شدم در کل اگه من اون انسانهای شیطانی رو پیدا می کردم همونجا می کشتمشون اعصاب ندارمم اعصاب ندارمم

کسی اگه عکسی از اون ها داره تو اینترنت منتشر کنه
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مونا 9/16/2011, 07:49

واقعا تاسف بار و زجر آور بود. نفرین به همچین انسانهایی. جای تاسف بیشترش اینه که شخصی که دستگیر شده و الان با وصیغه آزاد شده یک معلم پرورشی بوده و شخص دیگه که متواری هست یکی از عشایر محلی. سزاشون مرگه. قلب آدم فشرده میشه از شنیدن این کارا. کاش انسانی نبود تا ایچنین بلای جان حیوانات بی گناه شود. بچه خرسها رو به خاطر یک سری خرافات و بی مغزی زجر کش کردن. خدا میدونه ضجه های بچه خرس برای مادرش بود یا دردی که می کشید. نفرین به اون آدمهای بی عقل، نفرین و مرگ اعصاب ندارمم
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 9/17/2011, 05:52

واقعا آزاد شد؟؟؟؟
خاك بر سر اين مملكت با اين قانونش .
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف Shervin 9/17/2011, 14:32

قانون= خندان
چی بگم آخه از آدمای بی رحم وسنگدل... گریه
اون از چیز که داره خشک میشه اینم از وضع حیوونامونه وقتی وضع باغ وحش ها اینجوری باشه دیگه بهتر از نمیشه... furious
احساس نابودی میکنم... spin
پیروزی
Shervin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة