گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند

4 مشترك

حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند Empty حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند

پست من طرف شيما 2/14/2011, 03:54

يكي از فيلمهاييكه هرگز از ديدنش خسته نميشوم فارست كامپ است .اين فيلم درسهاي زيبايي از زندگي دارد.وقتي از فارست پرسيدند:آيا احمقي چيزي هستي؟گفت:حماقت همان انجام كارهاي احمقانه است در هفته گذشته اين سوال و جوابش ذهنم را بسيار درگير كرد و مثل يك حلقه بي پايان ميچرخد.زمانيكه به انتخابهاي افرادي ميانديشيدم كه حيوانات خانگي شان را مديريت ميكنند.وقتي درباره اين انتخابها از آنها ميپرسي بهانه مياورند.بعضي چيزها هست كه هرگز نميفهمم:اگر حيوانمان را دوست داريم بايد بهترين انتخاب را براي او بكنيم درست است؟اما ميبينم كه افراد در ذهنشان ايده هاي نادرستي دارند.
حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند 4360101313871124_thumb
يك مثال ميزنم شخصي به من ميگفت بايد راجع به خطرات روشن گذاشتن لامپ روميزي مطلبي بنويسم چون ممكن است حيوان آن را بياندازد.اين براي من عجيب بود چون وقتي به ايشان راجع به خطرات نگهداري مواد شوينده و داروها در توالت كه در دسترس حيوان بود هشدار داده بودم توجهي نكرده بود.اين من را ديوانه ميكرد.من بي ادب نيستم اما اين حماقت نيست كه به جاي مواد سمي نگران لامپ باشيم؟؟
اگر نگران امنيت حيوانات هستيم .اگر ميخواهيم حيواني به خانه بياوريم .بايد محيط خانه را امن كنيم و اقدامات منطقي و آگاهانه براي اينكار انجام دهيم .
من احساس ميكنم اين يك رياكاري و تظاهر است.خطر هميشه در خانه وجود دارد و نگران چيزهاي بي اساس هستند!!
حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند Abl4rwep9m7m7axf0jw3
مراجعي داشتم كه مشكلش ناتواني دور كردن گربه از حمام بود.راه حل من كه شامل بستن در حمام و دور از دسترس نگهداشتن آن براي حيوان+چند آزمايش دامپزشكي براي سلامت حيوان بود او را عصباني كرد !چون دنبال پاسخ متفاوتي بود.اما بايد بدانيم راهكارهاي رفتاري معجزه نيستند بلكه مفاهيم رايجي هستند كه با پيگيري صاحبان جواب ميدهند .
به هر حال من فكر ميكنم آنچه كار روانشناسان حيوانات و دامپزشكان را سخت ميكند حيوانات نيستند.مشكل اصلي ا مردم هستند و نحوه مديريت آنها .آنها وضعيت را تشديد ميكنند چراكه توجه ندارند چه كاري را كجا،كي و چگونه بايد براي حيوانشان انجام دهند.
حقيقت اين است .مشكل ما انسانها هستند نه حيوانات.حيوانات از صاحبانشان خسته نميشوند و هميشه وظيفه شان را خوب انجام ميدهند.عشقشان به صاحبشان كم نميشود و اگر قرار بود آنها از ما مراقبت كنند كوتاهي نميكردند.

منبع:Are you stupid or something?
نوشته ark lady در www.arkanimal.com
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند Empty رد: حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند

پست من طرف Foad 2/14/2011, 11:46

شيما نوشته است:حيوانات از صاحبانشان خسته نميشوند و هميشه وظيفه شان را خوب انجام ميدهند.عشقشان به صاحبشان كم نميشود و اگر قرار بود آنها از ما مراقبت كنند كوتاهي نميكردند.
عالی بود ...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند Empty رد: حیوانات وظیفه شان را خوب انجام می دهند

پست من طرف hadi1981 2/14/2011, 16:57

فارست گامپ هم عالیه،یعنی شاهکاره..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzad 7/25/2012, 13:01

واقعا ممنون. تحت تاثیر مطلبت قرار گرفتم رز
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة