گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کمک به گنجشک که پا و بالش آسیب دیده

2 مشترك

خبر جدید کمک به گنجشک که پا و بالش آسیب دیده

پست من طرف kamikish 1/30/2011, 04:54

سلام من محمد هستم از کیش
دیروز یک گنجشگ تو دفتر کاز من گیر کرده بود و نمی شد نجاتش داد تا اینکه با شیشه دفتر برخورد می کنه و کف اتاق می افته منم خونه یک کاسکو دارم و کلا من و همسرم حس خاصی به پرندگان داریم ، نمی تونستم ولش کنم چون حتما می مرد از دیروز آوردمش خونه و لای یک دستمال نگهداریش می کنم . خیلی حالش بده و احتمال می دم یک پا و بالش آسیب دیده باشه . امروز صبح بهش آب و عسل دادم فکر کردم میتونه برایش مقوی باشه . اگر می تونید کمک کنید که باید دقیقا چی کار کنم
kamikish
kamikish
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خبر جدید رد: کمک به گنجشک که پا و بالش آسیب دیده

پست من طرف Foad 1/30/2011, 05:59

آقای محمد
می توانید تجربه یکی از دوستان انجمن را در تاپیک درخواست كمك براي نگهداري جوجه گنجشك مطالعه کنید. من فکر می کنم به دلیل علاقه و تجربه ای که دارید، بتوانید شرایط مناسب برای درمان آن را مهیا کنید. پیشنهاد می کنم به یک دامپزشک مراجعه کنید یا با دکتر تماس تلفنی بگیرید و مشاوره لازم را انجام دهید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/30/2011, 11:11

آقای محمد
من خودم اطلاعات زیادی در مورد نگهداری گنجشک بیماری ندارم ولی تاپیک گنجشک - Sparrow را ارسال کردم تا شاید کمکتون باشد. لطفا ما را هم در جریان اقدامات خود در کمک به این گنجشک آسیب دیده بزارین.
تصاویر طوطی خاکستری (کاسکو) - African Grey Parrot تون را هم در تصاویر پرندگان خانگی اعضا قرار بدین.
ممنون

اين مطلب آخرين بار توسط Foad در 1/30/2011, 13:04 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف kamikish 1/30/2011, 11:42

سلام فواد جان
از لطفت ممنونم
امروز خیلی به این کوچو لو رسیدیم تقریبا چند قاشق آب و عسل خورد و حدود 45 دقیقه هم در افتاب و هوای بیرون بود البته الان تو کیش هوا روزها حدود 25 و خیلی آفتاب ملایمی داره . امروز خوب غذا خورد و به نظر میاد مدفوعش سالم هست ولی متاسفانه هنوز اصلا نمی تونه راه بره و پرواز کنه ولی حسم میگه نسبت به دیروز حالش خیلی بهتره . البنه میتسو (کاسکوی ما) باهاش بد نیست . ولی جرعت نمی کنیم نزدیکش بزاریم .
در هر حال امروز فکر می کنم حالش بهتره . البته از دوستان می خوام اگر مطلب مفیدی پیدا کردن بزارن اینجا
من عکسش رو براتون قرار میدم اینجا .
https://2img.net/r/ihimizer/i/01302011100.jpg/
kamikish
kamikish
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة