گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن

2 مشترك

بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن Empty بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن

پست من طرف Developer Programmer 1/11/2011, 08:59

manmikrobam اگه از این پس، مراقب واژه هایی که استفاده میکنین نباشین، پستهاتون بدون اطلاع قبلی حذف میشن

همه کاربران عزیز با عضویت در این سایت می پذیرند که:
11) از کلمات زشت و رکیک یا به کارگیری هرگونه الفاظی که مخالف هنجارهای جامعه باشد، استفاده نمی کنند.
20) در صورت رعایت نکردن موارد مذکور، مدیران مربوطه مجازند نسبت به ویرایش و حذف پست/تاپیک ضمن تذکر به کاربر اقدام نمایند. در صورت نکرار مجدد، مدیران می تونن کاربر را برای چند روز یا همیشه Ban کنن.
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن Empty رد: بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن

پست من طرف manmikrobam 1/12/2011, 04:15

این دیگه چه مدلشه...من که چیزی نگفتم...یه جوری تهدید میکنید کسی ندونه فکر میکنه من چی گفتم...با این کارتون آبروی آدم رو میبرید...این کار شما به مراتب زشت تر از حرفیه که من زدم...شما نکته اخلاقی به این سادگی رو نمیدونید که وقتی میخواهید کسی رو نسبت به اشتباهش آگاه کنید باید در خفا این کار رو بکنید نه اینکه اسم طرف رو همه جا جار بزنید و آبروش رو ببرید و بردارید پست بزنید...واقعاً که...
چون اسم من رو در پستتون آوردید وظیفه اخلاقی و حرفه ایجاب میکنه که جواب من رو هم انتشار بدید و پست من رو حذف نکنید
manmikrobam
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن Empty رد: بهترین نحوه تذکر قوانین به کاربران انجمن

پست من طرف Developer Programmer 1/12/2011, 09:04

دوست عزیز
نمیدونم لحن حرف زدنم چطور بوده که چنین برداشتی از من کردین و اونرو تهدید به حساب اوردین.
بنده صرفا عنوان کردم مراقب واژه هایی که در محل عمومی ازشون استفاده می کنین باشین. این تنها شما نبودین که بهتون تذکر داده شده، قبل از شما هم کاربرانی بودن که ازشون درخواست شده دقت بیشتری داشته باشن.

خودتون رو بذارین جای ناظم، وقتی کاربر جدیدی با نام من میکروبم وارد سایت میشه و در همون اولین پستهاش از دو عبارت خیلی خره و تف میکنه استفاده میکنه. هر ناظمی باشه مجبور میشه، تذکر جدی بده.

تذکر من تهدید نبوده بلکه عنوان شده، این دفعه اصلاح و اطلاع داده شد اما دفعه بعد ممکنه بدون اطلاع انجام بشه و ممکنه با مشاهده پست ویرایش شده، از کسی دلگیر بشین. بنده این مطلب رو عنوان کردم که انشالله بدون دغدغه و به دور از دل چرکینی دوست های خوبی برای هم باشیم.

شما به عنوان فرد بالغ و عاقل، این دو عبارت رو در محل عمومی و درجایی که از هر سن و طیفی درش هستند استفاده کردید و بنده هم متقابلا در محل عمومی نسبت به عملتون واکنش نشون دادم.لیکن مدیریت سایت، لازم دونستن این پست رو از تاپیک قبلی جدا کرده و به مکان دیگه ای منتقل کنن.

لطفا ما رو در ارتقاء بار علمی سایت یاری کنین.
با تشکر
Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة