گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب)

3 مشترك

دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب) Empty دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب)

پست من طرف vorojak68 1/1/2011, 16:21

سلام بچه ها الان اومدم عضو شدم یدونه لاکپشت گوش قرمز دارم خیلی دوسش دارم الان 2ساله دارمش تا2ماه پیش مثل تراکتور غذا می خورد کاهو ریحون خمیر لای نون بربری ویه غذای مخصوص ماهی گاهی هم سیب الان خیلی خیلی کم غذا می خوره کسی درموردش سررشته داره راهنمایی کنه؟
vorojak68
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب) Empty رد: دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب)

پست من طرف arefkarimzadeh 1/1/2011, 16:48

vorojak68 نوشته است:سلام بچه ها الان اومدم عضو شدم یدونه لاکپشت گوش قرمز دارم خیلی دوسش دارم الان 2ساله دارمش تا2ماه پیش مثل تراکتور غذا می خورد کاهو ریحون خمیر لای نون بربری ویه غذای مخصوص ماهی گاهی هم سیب الان خیلی خیلی کم غذا می خوره کسی درموردش سررشته داره راهنمایی کنه؟

سلام بر دوست عزیز وعضویت شما رو تبریک می گم

شما قشنگ قسمت های مختلف سایت رو که مربوط به هر بخش می باشد مثل غذا محل نگهداری رو مطالعه کنید در ان جا اگر سوالی پیش امد کمکتان می کنیم ولی توضیحات کامل است

جون من ببین جون من بربری نده پنیر نده غذای ماهی نده اصلا به لاکیت هیچی نده این جارو قشنگ مطالعه کن بد درست به لاکیت برس
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب) Empty رد: دادن خمیر لای نون بربری به لاک پشت (نامناسب)

پست من طرف Foad 1/1/2011, 17:55

دوست عزیز، دادن نان و خمیر نان بسیار نامناسب است. تاپیک غذا نخوردن لاکپشت (علت، درمان و معرفی غذای مناسب) را مطالعه کنید.

غذاهای مناسب برای لاک پشت عبارتند از :
1- تغذیه لاک پشت با ماهی های زنده کوچک مانند گوپی ها و لارو آن ها
2- سبزیجات و میوه جات مجاز در جیره غذایی لاک پشت
3- غذاهای تجاری مخصوص لاک پشت
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة