گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بی حالی لاک پشت

2 مشترك

بی حالی لاک پشت Empty بی حالی لاک پشت

پست من طرف mahsah 12/22/2010, 10:38

سلام بچه ها من تازه این سایتو پیدا کردم. میشه یکی کمکم کنه. لاکی من 10 روزه هیچی نخورده و همش میاد تو خشکی و سرشو میکنه تو اب
mahsah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بی حالی لاک پشت Empty رد: بی حالی لاک پشت

پست من طرف Foad 12/22/2010, 12:36

دوست عزیز
از چه جیره غذایی برای لاک پشت خود استفاده می کنید؟ در چه شرایطی ازش نگهداری می کنید؟ دمای محیط لاک پشتتون چیست؟

تاپیک بی حال بودن و غذا نخوردن لاک پشت را مطالعه کنید و شرایط قرنطینه لاک پشت را به وجود آورید. برای درمان به دامپزشک متخصص مراجعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف mahsah 12/23/2010, 09:18

من 2 تا لاکی دارم که 1 سالشونه و تازه از بیماری ورم چشماشون راحت شدن که یکیشون که خیلی شیطون بود دیگه غذا نمیخوره. البته من تازه فهمیدم که خیلی بد بهشون غذا دادم. غذای اصلیشون کرم قرمز و میگوی اب شیرین بود و جدیدا هم غذای گیاهی ماهی هم میدادم و هراز گاهی انواع میوه ها و سبزیجات و گوشت و نون هم میدادم .خلاصه همه چیز میخوردن. دمای بخاریشونم 30 درجه است . و توی یه ظرف بزرگ پلاستیکی هستن که با سنگ واسشون خشکی درست کردم و دمای خشکیشونم هم دمای اتاقه. بعضی روزها هم میبرمشون توی افتاب البته زمستون از پشت پنجره. هروزم ابشونو عوض میکنم ولی 24 ساعت میذارم که کلرش بره. خیلی نگران فرانکلین هستم اخه قبلا خیلی شیطون بود ولی الان همش میاد تو خشکی میخوابه
mahsah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف mahsah 12/31/2010, 10:30

بچه ها فرانکی من هنوز غذا نمی خوره الان نزدیک 1 ماه هیچی نمیخوره. به توصیه اقای دکتر قرنطینش کردم اما هنوز خوب نشده. نمی دوم چطوری زندس. ظاهرا چیزیش نیست ولی خیلی کم تحرک و بی اشتهاس. فقط یه روز که ابشو عوض کردم دیدم گیاه مصنوعی رو گاز می زنه منم واسش کاهو و ریحان ریختم ولی نخورد. کممممممممممممممممممممکککک.................خیلی نگرانشم
mahsah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/31/2010, 11:34

اگر باز هم غذا نمی خوره باید فورس فدینگ کنید، یعنی به زور بهش غذا بدین که در این مورد هم باید با دکتر مشورت کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف mahsah 1/22/2011, 17:47

یه سوالی دارم ... چرا بعضی از لاکپشتا همش می خوان از محیطی که توشن بیان بیرون؟
فرانکی که یکم حالش بهتر شده همش از دیوار ظرفش اویزون میشه وروی پاهاش می ایسته که بتونه خودشو بکشه بالا و بیاد بیرون. ولی لاکی هیچوت اینکارو نمیکنه
mahsah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة