گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درباره حاملگی کاذب تو خرگوش

4 مشترك

درباره حاملگی کاذب تو خرگوش Empty درباره حاملگی کاذب تو خرگوش

پست من طرف 29505 12/4/2010, 06:21

سلام بجه ها من تازه با این سایت آشنا شدم ازتون کمک می خواستم!خرگوشه ماده من موهای سینشو میکنه و دنباله جا میگرده که همه رو تلمبار کنه!میدونم حاملگی کاذب داره ولی جرا موهاشو میکنه!پارسالم موهاشو کنده بودو کلی ازش خورده بود که توپی مو گرفت با بدبختی خوب شد الان دوباره شروع کرده!فکر کنم کمبود یه ویتامین باشه!ساعتها مورو تو لپهاش جمع میکنه!اینم بگم که من خرگوشم تو خونه هست میدونم خوب نیست اما تو حیاطمون پر از گربه و موشه!میترسم ببرمشون! مادرشونو تو یه جای توری خوب گذاشته بودیم ازین موشهای گنده که خون میمکه کشته اش!دیگه اینارو میترسیم ببریم!
29505
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درباره حاملگی کاذب تو خرگوش Empty رد: درباره حاملگی کاذب تو خرگوش

پست من طرف ایران دوست 12/4/2010, 06:49

دوست گرامی خرگوش ماده برای ساخت لانه و نگهداری از نوزادانش موهای سینه اش را میکند نه برای کمبود.!
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 12/4/2010, 07:26

دوست عزيز خرگوش ماده زمان آبستني موهاي سينه اش را ميكنه و ميريزه تو بستر كه براي بچه خرگوشها آماده بشه.كمبودي دركار نيست و موها دوباره رشد ميكنن اما در مورد توي خونه بودن يا بيرون بودن :البته كه نبايد خرگوش رو به امان خدا ول كنيد بيرون تا گربه تلف اش كنه بهترين كار تهيه يك خانه مخصوص براي خرگوشتان است كه گربه يا حيوان ديگري نتواند او را آزار دهد با دربي كه قابل قفل باشد، ارتفاع و طول و عرض مناسب براي تحرك خرگوشتان راداشته باشد و انواع اسباب بازي رابرايش در آن قرار دهيد +يك يونجه بند+ظرف آب و كف اين خانه را بايد با كلش يا كاه بپوشانيد در غير اينصورت پاهاي كوچك و نازنين خرگوش كوچولو دجار جراحت ميشه و ممكنه كار به پانسمان و... بكشه
ميتوانيد اين خانه را درون اتاقتان هم قرار دهيد،خانه هاي اماده در بازار براي اين كار مناسب هستند .اگر هم يخواهيد خانه را بيرون بگذاريد ميتوانيد مثل من يك خانه محكم و پايه دار سفارش بدهيد برايتان بسازند.
موفق باشيد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف 29505 12/9/2010, 09:23

مرسی شیما جون
فقط شما خونه ای که سفارش دادین از جنسه چیه؟ چوب یا فنس؟می تونید عکسشو برام بگذلرید؟بعد منظورتون از یونجه بند چیه؟خرگوشای من به هیچ وجه یونجه نمی خورن نمی دونم چه جوری عادتشون بدم که بخورن!یونجه ای که من تهیه کردم خشکه و بیشترش ساقه است برگ کم داره!من 2تا خرگوش دارم که هردوشون ماده اند!
29505
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف شيما 12/11/2010, 03:45

دوست خوبم خانه شيماي من از جنس ام دي اف هست و قابل شستشو.بايد حداقل يك متر طول داشته باشه و ارتفاع به قدري كه بتونه راحت ايستاده قرار بگيره اين هم عكس خونه شيماي من:
درباره حاملگی کاذب تو خرگوش 83036313107861384376_thumb

.يونجه بند يه ظرف توريه كه پيچ ميشه به ديواره خونه و يونجه رو ميريزي توش اينطوري ديگه خرگوش نميتونه يونجه رو بريزه زمين و يا روش كثيف كاري كنه
درمورد يونجه ساقه ها بهتر از برگ هستند و اشكالي نداره اما اگه كمي برگ داشته باشه خرگوش بيشتر دوست داره براي اينكه خرگوشت اونها رو بخوره بايد چيزي غير از يونجه بهش ندي اونوقت گرسنه ميشه و ميخوره و كم كم عادت ميكنه شيماي من يه مدت نخورد اما وقتي ديد از غذاي ديگه خبري نيست خورد و حالا اگه يونجه اش تمام بشه ديگه غذاي ديگه نميخوره .از صبح تا شب فقط يونجه و آب تازه براش بگذار و خوراكي ديگه بهش نده شبها تا صبح ميتونه سبزيجات تازه بخوره .ريختن كلش زير پاهاش رو فراموش نكن ژ
مرسي كه به فكرش هستي
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف عشق خرگوش 7/2/2011, 01:05

من یه مامان خرگوش دارم.سه بار زایمان کرده و در کل 12تا بچه داره.ولی همه بچه هاش گل دخترن! موندم چی بگم میشه با دادن یه غذای خاص جنسیت بچه رو تغییر داد؟
عشق خرگوش
عشق خرگوش
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة