گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مارها

+5
Assiyeh
Ronia
amir.h
محیا
masi
9 مشترك

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

مارها - صفحة 4 Empty رد: مارها

پست من طرف Ronia 4/14/2010, 11:14

نگران این موضوع نباشین اشاره ببرینش کلینیک دکتر خودشون در نهایت لطافت و ظرافت دهنش رو باز می کنند مارها - صفحة 4 4fvfcja
راستش من فکر می کنم با اینکه حالش رو به بهبوده برای چک آپ به دکتر معماریان نشونش بدین آخه زبون ندارند که بگن حالشون خوبه یا نه. سوال امیدوارم که رو به راه باشه :\m/:
خواهش دارم جناب بلاخره اینها همه جای بچه های ما هستند و پاره تنمون! رز مارها - صفحة 4 Bighug رز
lol!
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مارها - صفحة 4 Empty رد: مارها

پست من طرف siamak 4/15/2010, 07:04

با سلام، دیروز یه اتفاق واقعا عجیب افتاد!! مارمارین رو گرفته بودم دستم باهاش بازی می کردم و هیچ مشکلی هم نداشت و دو تا از دوستام هم خونه ما بودن. دوستم خواست بگیردش که یه دفعه بدجوری گازش گرفت، ولی دوست دیگم راحت گرفتش و مشکلی نداشت، و جالب اینجاس که ما چند بار دیگه امتحان کردیم و فقط به همون یه نفر حساسیت داشت و هر دفعه هم گازش می گرفت ولی با هیچ مس دیگه ای مشکل نداشت، نمی دونم چی شده ولی فکر نمی کنم بتونه دوستای منو از هم تشخیص بده و به خاطر همین تعجب کردم که چرا فقط همین یه نفرو گاز می گیره و با هیچ کس دیگه مشکلی نداره !!
siamak
siamak
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة