گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟

3 مشترك

چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟ Empty چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟

پست من طرف mahshad_1994 10/23/2010, 07:23

سلام, با عرضه معذرت من فعلا کمپوترم فونت فارسی نداره! از این قضیه نه چندان مهم که بگذریم, من فک میکنم چند روز اول به لاکی زیاد غذا دادمو با توجه ب این که شما میگین باید به اندازه ی حجم سرش بهش غذا بدیم, ممکنه دلیل بیحالیش این باشه که غذا زیاد خورده و الآن میخواد یک جوری هزمشون کنه؟ ! ممنون میشم جواب این سوالمم بدین. غذای( لاکی من همون استوانه های سبزه) الآن تقریبا 3 روز هیچی نخردر

salam, ba arze mazerat man fln computeram fonte far30 nadare! az in ghazie na chandan mohem k begzarim, man fek mikonam chand ro0ze aval b laki ziad ghaza dadamo ba tavajoh b in k shoma migin bayad b andazeye hajme saresh behesh ghaza bedim, momkene dalile bihalish in bashe k ghaza ziad khorde va alan mikhad 1 jo0ry hazmesho0n kone?! mamno0n misham javabe in soalamam bedin. (ghazaye lakie man hamo0n ostovane haye sabze) alan taghriban 3 ro0ze hichi nakhorde!r

mf : لطفا راهنمای تایپ با فونت و قلم فارسی را مطالعه کنید.
mahshad_1994
mahshad_1994
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟ Empty رد: چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟

پست من طرف shervin22 10/23/2010, 10:33

معمولا 7 ساعت طول میکشه لاک پشت سبز
shervin22
shervin22
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟ Empty رد: چند روز طول می کشد که غذای لاک پشت هضم شود؟

پست من طرف Developer Programmer 10/23/2010, 13:00

سرکار خانم mahshad ؛
تایپ فینگلیش، به هر عنوان، خلاف مقرراته سایته و میتونه منجر به حذف پست بشه

سلام, با عرضه معذرت من فعلا کمپوترم فونت فارسی نداره! از این قضیه نه چندان مهم که بگذریم, من فک میکنم چند روز اول به لاکی زیاد غذا دادمو با توجه ب این که شما میگین باید به اندازه ی حجم سرش بهش غذا بدیم, ممکنه دلیل بیحالیش این باشه که غذا زیاد خورده و الآن میخواد یک جوری هزمشون کنه؟ ! ممنون میشم جواب این سوالمم بدین. غذای( لاکی من همون استوانه های سبزه) الآن تقریبا 3 روز هیچی نخردر

Developer Programmer
Developer Programmer
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة