گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ماهی‌های شیرخوار

3 مشترك

ماهی‌های شیرخوار Empty ماهی‌های شیرخوار

پست من طرف teresa 10/13/2010, 09:39

ماهی های شیر خوار، همان ماهی های رنگی کوچولوی اکواریوم هستند. ببینید چطور با تغذیه شیر، بزرگ و حجیم شده اند. این ماهی ها تاییدی بر نقش مهم شیر در تغذیه و روند رشد هستند.

نمایشگاه جانوران و گیاهان آبزی هانزو اکواریوم Hanzhou Aquarium در کشور چین در حال حاضر تبدیل به یک قطب گردشگری و توریستی شده است. مکانی که تنها برای خرید ماهی های رنگی و جانوران اکواریمی تعلق داشت.

این ابتکار جالب توسط صاحب نمایشگاه ، آقای دینگ فنگ Ding Feng 47 ساله صورت گرفته است.

او می گوید: من از ماه ها پیش شیر دهی به ماهی های آکواریومی را شروع کردم. البته من به آنها شیر خشک می دهم. کمی طول کشید تا ماهی ها به این نوع تغذیه عادت کنند. و حالا آن را خیلی دوست دارند و برای خوردن آن باهم رقابت می کنند.

همه همکارانم نیز همین رویه را پیش گرفتند. چرا که ماهی ها با تغذیه شیر خشک بسیار قوی، بزرگ، سالم و طول عمر بیشتری پیدا کرده و می توان آنها را به قیمت خوبی فروخت.

همچنین این مرد چینی در ازای دریافت مبلغی به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با شیشه شیرهای آماده به ماهی ها ی نمایشگاه شیر دهند. این ابتکار جالب وهیجان انگیز، بسیار پر طرفدار و مورد توجه افراد، بخصوص بچه ها قرارگرفته است.

http://www.life.com

ماهی‌های شیرخوار Fish2

ماهی‌های شیرخوار Fish4

ماهی‌های شیرخوار Carp1

ماهی‌های شیرخوار Bottle-feeding-fish
teresa
teresa
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ماهی‌های شیرخوار Empty رد: ماهی‌های شیرخوار

پست من طرف Foad 10/13/2010, 13:05

ماهی های این تصاویر، ماهی کوی - Koi هستند. اینکه اینگونه تغذیه می شوند، خیلی جالب است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

ماهی‌های شیرخوار Empty رد: ماهی‌های شیرخوار

پست من طرف MohammadRN 10/13/2010, 16:03

تا حالا ندیده بودم چنین تغذیه ای برای ماهی های آکواریومی بشه! بله اینا ماهی کوی هستند
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة