گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابخوان های الکترونیک

+2
کیمیا
الهام
6 مشترك

کتابخوان های الکترونیک  Empty کتابخوان های الکترونیک

پست من طرف الهام 9/7/2010, 04:27

کتابخوان های الکترونیک  20090890140811129778

افزایش فروش تبلت ها باعث شده که تولید کنندگان کتابخوان های الکترونیک قیمت محصولات خودشان را کاهش دهند و روی بهبود کیفیت انها وقت زیادی بگذارند. و این خبر خوبی برای علاقمندان کتاب و طرفداران کتابخوان های الکترونیک است. ‏

شرکت آمازون روز گذشته مدل جدید کتاب خوان الکترونیک خودش را معرفی کرد. این شرکت اندازه مدل جدید خودش را ۲۱ درصد کوچک تر کرده است در حالی که سایز نمایشگر بدون تغییر مانده و همان ۶ اینچ است. وزن هم نسبت به مدل قبلی ۱۵ درصد سبک تر شده است. علاوه بر این در مدل جدید سرعت ریفرش شدن صفحات ۲۰ درصد سریع تر شده است. کیندل جدید هنوز از فناوری E Ink برای نمایش صفحات استفاده می کند بنابراین صفحات همچنان سیاه و سفید هستند اما در مدل جدید کنتراست نمایشگر ۵۰ درصد بهتر شده. و به خاطر نداشتن نور نتیجه دقیقا شبیه کاغذ است. ‏

کتابخوان های الکترونیک  30719470212489361785

حافظه داخلی دستگاه هم دو برابر شده به ۴ گیگابایت افزایش پیدا کرده تا به قول آمازون بتوانید ۳۵۰۰ کتاب را همزمان همراهتان داشته باشید. طول عمر باطری ۱ ماه برای هر بار شارژ در صورت خاموش بودن وایرلس اعلام شده است. اگر وایرلس را روشن بگذارید می توانید ده روز بدون شارژ از کیندل جدید استفاده کنید. ‏

در کیندل یک مروگر آزمایشی جدید هم به کار رفته است تا تجربه بهتری برای گردش در صفحات وب داشته باشید و بخش نمایش دهنده فایل های PDF هم بهبود یافته است و می توانید معنی لغات را در دیکشنری کیندل ببینید. ‏

کتابخوان های الکترونیک  99804630399845848056

در قسمت جلد کیندل هم یک منبع نور قرار وجود دارد تا در شرایط نور کم بتوانید از آن برای روشن کردن صفحه نمایش استفاده کنید. البته این جلد به صورت جدا فروخته میشود. ‏

کیبرد دستگاه هم مقداری بهبود یافته است. آمازون کتابخوان جدیدش را در دو مدل با WiFi و با قیمت ۱۳۹ دلار و مدل 3G با قیمت ۱۸۹ دلار ارایه کرده است. محصول جدید از ۲۷ اگوست در ۱۴۰ کشور جهان به بازار ارایه خواهد شد. ‏

الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابخوان های الکترونیک  Empty رد: کتابخوان های الکترونیک

پست من طرف الهام 9/7/2010, 04:29

دفترچه یادداشت و کتابخوان جدید Asus Eee Tablet

کتابخوان های الکترونیک  27539257111088168757

نام اش Eee Tablet است اما در واقع یک کتابخوان الکترونیک و یک ابزار یادداشت برداری عالی است که امروز شرکت آسوس معرفی اش کرد. به گفته این شرکت محصول جدید دارای نمایشگر لممسی با دقت ورود اطلاعات با حساسیت 2450 Dpi است تا دقیقا حس نوشتن روی کاغذ را به شما بدهد. ‏

می توانید روی آن کتاب بخوانید و سرعت تغییر صفحات در این کتابخوان تنها 0 . 1 ثانیه است. این شرکت از Eee Tablet به عنوان یکی از بهترین و دقیق ترین ابزارهای یادداشت برداری در دنیا نام برده است و اگر با همین جزئیاتی که در عکس می بینید بتوانید روی آن نقاشی کنید واقعا حرف درستی زده است. در عین حال Asus با قرار دادن امکانات مخصوص این کار به شما کمک می کند تا از نوشتن و طراحی کردن با آن لذت ببرید. ‏

در ای تبلت یک دوربین دو مگا پیکسلی و ورودی کارت حافظه MicroSD هم وجود دارد و می توانید آن را از طریق پورت USB یا WiFi به کامپیوتر متصل کنید. طول عمر باطری آن ۱۰ ساعت است و نمایشگر آن از نوع TFT - LCD است که می تواند 64 Level مختلف از رنگ خاکستری را نشان دهد. بنابراین می توانید آن را سیاه و سفید به حساب بیاورید و در عین حال نمایشگر آن E - Ink نیست. ‏

این تمام مشخصات فنی است که ارایه شده و اطلاعات بیشتری هنوز اعلام نشده اما به گفته Asus محصول جدید در ماه سپتامبر با قیمتی بین 199 تا 299 دلار به بازار ارایه خواهد شد.

کتابخوان های الکترونیک  32055876850867955128

الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 9/7/2010, 04:29

آیا آی پد یک کتابخوان الکترونیک مناسب است؟

کتابخوان های الکترونیک  58049338138919818604

با خريد محصول آی پد شرکت اپل می توانید ام پی تری گوش کنيد، ایمیل بزنيد، از آن به عنوان یک کتابخوان الکترونيکی استفاده کرده و یا با موتور های جستجوگر آن در اينترنت گردش کنید. اما آیا تا کنون فکر می کرديد که آی پد بتواند بر خواب شما نيز اثر بگذارد؟

یکی از کاربردهای iPad که زیاد روی آن تبلیغ می شود استفاده از آن به عنوان یک کتابخوان الکترونیکی است. وقتی نوبت کتاب خواندن می شود، اکثر افراد دوست دارند که در هر شرایطی قادر به مطالعه باشند. و یکی از زمان های محبوب برای مطالعه قبل از خواب است. حالا محققین می گویند که استفاده از آی پد نسبت به ایبوک ریدر های دیگری نظير نووک، کيندل و سونی برالگوی خواب انسان تاثیر می گذارد. در ساخت نمايشگر محصولاتی نظير کیندل از فن آوری e-paper بهره گرفته شده است. این فن آوری صفحه کتاب چاپی را بدون ساطع کردن نور از نمایشگر، مقابل خواننده شبيه سازی می کند بنابراین نتیجه درست مانند کاغذ است. در حالیکه نمايشگر ال سی دی آی پد مانند نمایشگر لپ تاپ ها و تلويزيون ها از خودش نور ساطع می کند.

تحقیقات نشان می دهد که خیره شدن از فاصله نزدیک به نمايشگر محصولاتی نظير آی پد که از خود نور ساطع می کنند باعث کاهش ترشح melatonin می شود. نور ساطع شده از نمایشگر ها در واقع نوعی متوقف کننده برای ترشح ملاتونین فرض شده که باعث مختل شدن سیکل طبیعی خواب انسان می گردد. در واقع این نور باعث می شود که مغز هنگام خواب تصور کند که هنوز در شرایط روز قرار دارد.

آی پد دارای مزایای زیادی است اما اگر عادت به خواندن کتاب در شب و قبل از خواب شبانه دارید احتمالا چنین کتابخوان هایی گزینه مناسبی برای شما محسوب نمی شوند. چرا که ممکن است با بعضی دردسرهای بدخوابی مواجه شوید.

منبع : نارنجی
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 9/7/2010, 06:26

الهام جون خیلی خیلی عالی بود!مرسی گلم! رز رز رز رز رز بوس کردن بوس کردن

منم خیلی به کتابای الکترونیکی علاقه دارم و اخرین کتاب الکترونیکی که خوندم کورش کبیر بود.
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sharareh 9/7/2010, 06:32

میشه باهاش طراحی کرد تعجب
این خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــلی عالیه
sharareh
sharareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 9/7/2010, 07:22

ناراحت ما که هیچ وقت نباید از این امکانات در دسترسمون باشه
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/7/2010, 15:51

ما که هیچ وقت نباید از این امکانات در دسترسمون باشه

خانم زکیه
اتفاقا من کتاب خوان سونی و کیندل را در فروشگاههای مجتمع کامپیوتر پایتخت (طبقه همکف، روبروی درب اصلی) دیدم که اگر تمایل داشتید می توانید تهیه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Innocent 9/7/2010, 17:13

ممنون آقا فواد

کاش میشد ماهم میتونستیم از آمازون کتاب بگیریم خیلی خوشحال اینو بخری ولی Ebook درست حسابی نداشته باشی چه فایده داره لبخند
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 9/8/2010, 01:32

به نظرم کتاب خوانی سنتی بهتره.
اینطور به چشم هم خیلی آسیب می رسه(فکر کنم)
من چند وقت پیش هم که یک کتاب دانلود کردم تا بخونم اولش همشو پرینت گرفتم تا کتابخوانی نیمه سنتی داشته باشم ..
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة