گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری

+10
arefkarimzadeh
teresa
sharareh
Developer Programmer
hadi1981
Innocent
الهام
parsaa_91
MohammadRN
Foad
14 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

به نظر شما قهوه ی تلخ قشنگه؟

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Vote_rcap85%قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Vote_lcap 85% 
[ 11 ]
قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Vote_rcap15%قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Vote_lcap 15% 
[ 2 ]

محموع راي ها : 13

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Empty رد: قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری

پست من طرف Foad 9/27/2010, 08:35

تا الان که چیز ویژه یا خاصی را از مهران مدیری شاهد نبودیم، امیدوارم هر چه جلو میره، کیفیت و طنز آن بهتر شود.

اولين قرعه‌كشي هفتگي «قهوه‌تلخ» مديري برگزار شد

قرعه کشی بخت آزمایی هفتگی هواداران و بینندگان سریال پرفروش «قهوه تلخ» با حضور رسانه ها،‌ نماینده ی ارشاد، تهیه کنندگان و مهران مدیری به صورت کامپیوتری انجام شد.

‎اولين قرعه‌كشي هفتگي «قهوه‌تلخ» كار تازه مهران مديري امروز با حضور نماينده دادستان براي نظارت بر صحت قرعه‌كشي،‌ مهران مديري، مدير كل تبليغات و اطلاع‌رساني وزارت ارشاد برگزار شد.

‎ اولين قرعه‌كشي هفتگي «قهوه تلخ»، امروز با حضور نمايندگان دادستان، مدير كل تبليغات و اطلاع‌رساني وزارت ارشاد، مجيد و حميد آقاگليان تهيه‌كنندگان سريال «قهوه تلخ» و مهران مديري در محل لوكيشن اصلي اين سريال برگزار شد.

بنابر اين گزارش در اين مراسم كه با پخش آياتي از قرآن كريم آغاز شد، قرعه‌كشي توسط نرم‌افزار رايانه‌اي كه به اين منظور طراحي شده، انجام شد و از ميان 872 هزار و 611 نفر شركت‌كننده (كه از ميان بالغ بر يك ميليون و 200 هزار نفر انتخاب شده بودند) 5 هزار نفر به قيد قرعه انتخاب شدند. 
به گزارش فارس، تنها كساني در اين قرعه‌كشي شركت داده بودند كه كد مندرج در پاكت‌هاي لوح‌فشرده را به درستي ارسال كرده بودند. 
بنا بر اين گزارش، در اين مراسم برندگان 500 جايزه 50 هزار توماني و چهار هزار و 500 جايزه 20 هزار توماني مشخص شدند.

افرادي كه تا 12 شب روز سوم توزيع سري اول سي‌دي‌ها در اين مسابقه شركت كرده بودند در قرعه‌كشي شركت داده شده‌اند و حضور مابقي در دور دوم مسابقه محسوب مي‌شوند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Empty رد: قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری

پست من طرف Foad 10/8/2010, 14:30

تولید قهوه تلخ به نیمه ی خود می رسد

بنابر اعلام تهیه کننده سریال، قرار است کار در 90 قسمت ساخته شود و تا به حال حدود 40 قسمت آن ساخته شده است.

بنابر اعلام تهیه کننده سریال، قرار است کار در 90 قسمت ساخته شود و تا به حال حدود 40 قسمت آن ساخته شده و مخاطب پیگیر داستان‌های «قهوه تلخ» از قسمت 20 می‌تواند شاهد حضور مهران مدیری در این سریال خانگی باشد.
این سریال در لوکیشن قبلی سریال «پاورچین» ساخته می‌شود که باغی به مساحت 5 هزار و 500 متر در خیابان فرشته تهران است. محمودرضا جوانشیر، مدیر تدارکات سریال درباره آماده‌سازی لوکیشن گفت: «زمانی که قرار شد برای ساخت «قهوه تلخ» به اینجا بیاییم، اینجا پر از خاک و برگ و وسایل اضافه بود و ما حدود 20 روز فقط درگیر تخلیه زباله از لوکیشن بودیم. بعد از اتمام پاکسازی کار ساخت دکورها آغاز شد و در حال حاضر 70 درصد از مساحت باغ درگیر ساخت لوکیشن شده است.»

لوکیشن وسیع «قهوه تلخ» فقط جایی برای تصویربرداری بخش‌های داخلی و بخش محدودی از نماهای خارجی است و از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است.

اتاق نظمیه، اتاق خواب شاه، کاخ شاه که لوکیشن اصلی سریال است، مطبخ، بازار، قهوه خانه، خانه صدراعظم، خانه قهوه چی، زندان و ... از جمله لوکیشن‌هایی است که مدیری برای به تصویر کشیدن «قهوه تلخ» بنا کرده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 10/8/2010, 17:39

حالا من مجموعه سوم و خریدم با هلوگرام و ... ولی توش کارت قرعه کشی نداشت!! شانس ما از همینجاش معلومه...
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 10/8/2010, 18:28

MohammadRN نوشته است:حالا من مجموعه سوم و خریدم با هلوگرام و ... ولی توش کارت قرعه کشی نداشت!! شانس ما از همینجاش معلومه...

دوست عزیز امکان نداره کارت نداشته باشه. احتمالا کارتشو یا کسی که پخش میکرده یا فروشنده کش رفتش.

مثلا بگی : مسابقه نود روی همه تلویزویونا شماره sms رو میندازه برا من نمیندازه عشق در نگاه اول
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 10/9/2010, 02:09

100 % قبلاً کسی کارتش رو برداشته خیلی خوشحال
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shervin22 11/1/2010, 10:25

خیلی عالیه ! تا حالا هم تو سریال و فیلم هایش کم نگذاشته ...
برای قهوه تلخ حدود 4 میلیارد هزینه شده اونوقت نباید تو تلویزیون پخش شه ؟
خوب این که به نفع مدیری شد چون تا الان حدود 1.5 برابر هزینه هایش را هم تامین کرد . نوش جونش مرسی [b]کپی نکنید و کپی نخرید...
shervin22
shervin22
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Empty نظر شما درباره ی قهوه ی تلخ

پست من طرف بیتا 11/7/2010, 11:30

به نظر شما آخر قهوه ی تلخ چی میشه ؟؟؟
ا
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 11/7/2010, 14:34

آه خیلی جالب شده
[....]
داره جالب میشه
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف بیتا 11/8/2010, 10:02

آه آقا پارسا [....]
آه اگه کاخ پدرم نسوخته بود بهتون نشون می دادم کمک یعنی چی آه

پیام مدیر: سرکار خانم بیتا،
پستتون رو پاک نمیکنم. اما از این پس در استفاده از واژگانی که در پست های عمومی هستند و میتونن تعبیرهای مختلفی داشته باشن، دقت بیشتری داشته باشین.
کلیه کاربران فوروم دقت کنین: فقط و فقط در خصوص موضوع تاپیک بحث کنین، والا بدون اطلاع قبلی، قیچی میشن.
بیتا
بیتا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/4/2011, 07:32

من فکر می کردم حضور یانگوم در قهوه تلخ جدی باشه ولی طنزی است از همشهری جوان، مطالعه نمایید:

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Untitled-1(36)

«یانگوم بیا اینجا» «یانگوم، آی‌لاویو...». لی یونگ آئه با روسری قرمز و مانتویی كه نقوش كره‌ای دارد زیر نور فلش‌ها در حالی‌كه سعی می‌كند تعجبش را زیر لبخند پنهان كند وارد سالن فرودگاه شده. چند مرد كره‌ای كه معلوم است جزء تیم مدیریت و حفاظت او هستند، دورش را گرفته‌اند. ناگهان مهران مدیری جلو می‌رود و دسته گلی را به او می‌دهد. مترجمی حرف‌های او را ترجمه می‌كند. خیلی عجیب است تا حالا كسی متوجه حضور مدیری در فرودگاه نشده بود.

همه حواسشان به یانگوم بوده. خیلی‌ها تا مدیری را می‌بینند، جیغشان بنفش‌تر می‌شود. «كیه؟ بازیگر خارجیه؟ جومونگه؟ سوسانوئه؟» یكی از ماموران فرودگاه با تعجب این سوال را از یكی از مسافرها می‌پرسد.این تصویری از ورود لی یونگ آئه به تهران است؛ تصویری كه اگر او به تهران می‌آمد احتمالا اتفاق می‌افتاد. اینجا گزارشی تصویری داریم از سفر یانگوم به ایران. در چند برش و در چند روز. جاهایی كه احتمالا به آنجاها سر می‌زد.

لی‌یونگ آئه نمی‌توانست خوشحالی‌اش را از حضور در ایران پنهان كند. «من... ایران... دوست داشت.» در محوطه بیرون فرودگاه او چند بار این عبارت را جلوی عكاس‌ها و خبرنگارها گفت و سریع سوار ماشین مدیری شد. می‌گفتند او در هتل استقلال در پارك وی اقامت می‌كند تا به لوكیشن سریال «قهوه تلخ» كه در خیابان فرشته است، نزدیك‌تر باشد.

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Untitled-2(10)

اولین سكانس لی‌یونگ آئه در قهوه تلخ؛ او با لباسی قجری در كنار الیكا عبدالرزاقی (فخرالتاج) و سحر زكریا (لعبت الملوك) به همایونی وارد شد تا خودش را به محمدرضا هدایتی (جهانگیرخان) معرفی كند. شاهدان می‌گویند در این سكانس قبل از همه دایی اقبال نعره كشیده: «سرآشپز سلطنتی، استاد آشپزی. فخر جیجو، معاند جومونگ ریقو، سازنده سس افسنتین، محبوب آسمان و زمین، سركار علیه یانگوم الملوك شرفیاب می‌شوند.» لی‌یونگ آئه هم با فارسی دست و پا شكسته گفت: «سلام... من یانگوم هست.»

منبع و اطلاعات و تصاویر بیشتر در طنز:حواشی حضور یانگوم برای قهوه تلخ

اين مطلب آخرين بار توسط Foad در 1/4/2011, 10:02 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 1/4/2011, 08:36

مجموعه 11 قهوه تلخ کی میاد؟ متفکر
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 1/4/2011, 09:58

مهندس این مطلبی هم که گذاشتی طنزه.متوجه نشدی؟ لبخند
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 1/4/2011, 11:09

بالاخره این مطلب واقعی بود یا شایعه هست؟ سوال
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/4/2011, 12:49

آقای آبتین طبق و شواهد و قرائن این خبر جعلی بوده. حالا باید نشست و دید ... خبر دیگه سریال دیگری از مدیری است که درباره شبکه های ماهواره ای تهیه شده:

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 3

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 1
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 1/4/2011, 13:41

اطلاع ندارید مجموع یازدهم کی منتشر میشه؟ موندم چی بگم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 1/7/2011, 16:02

این یکی رو تو نت برای دانلود هم گذاشتند با این تبلیغات

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Crismas-Mehran-B
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/7/2011, 17:05

رسولی جان
این همون هست که تو پست قبلی من عکسهاش را قرار دادم. اگر لینک دانلودش را پیدا کردی؛ قرار بده لطفا.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

قهوه تلخ تازه‌ترین سریال مهران مدیری - صفحة 2 Empty دانلود مهران مدیری . اجرای برنامه های کانال های ماهواره ای به صورت طنز

پست من طرف abtin3 1/8/2011, 02:52

از اینجا می تونی دانلود کنی (160 مگابایت)

http://bia2magic.cz.cc/Crismas-Mehran-B-[magicp30.co].mkv
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/8/2011, 08:58

آقای آبتین ، ممنون از لینک. دانلودش کردم، بیژن بنفشه خواه عالی بود !!!
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة