گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

هاست رايگان اپلود

5 مشترك

هاست رايگان اپلود  Empty هاست رايگان اپلود

پست من طرف Nima_mtg 7/18/2010, 02:26

هاست رايگان اپلود  33406988665258156309
در ایمیلهایی که برام ارسال می شد این هاست اپلود رو دیدم که جالب بود. گفتم پستش رو ایجاد کنم شاید بشود در فروم استفاده کرد.

براي اولين بار در شبكه اينترنت فارسي زبان گروه نرم افزاري ميهن دانلود اقدام به ايجاد وب سايت اپلود رايگان فايل با لينك مستقيم بر پايه قوانين و مقررات داخلي كرده است.اين سرويس مورد نياز هر كاربر ايراني است كه با اينترنت سرو كار دارد به خصوص صاحبان سايت ها و وبلاگ ها ميتوانند از اين سرويس كاملا رايگان به راحتي استفاده كنند زيرا دسترسي به اپلود سنتر هاي غير ايراني با مشكلات بزرگي همراه شده است.
برخي ويژه گي هاي سرويس هاست اپلود رايگان:
- اپلود همه فرمت هاي فايل و عكس به شكل رايگان با لينك مستقيم بدون نياز به نام با هر گونه سئوال
- بي نهايت پهناي باند بي نهايت فضاي اپلود
- محيط بسيار ساده و سرعت بسيار بلاي لود صفحات براي همه كاربران
- اپلود تا حجم 20 مگابايت براي هر فايل با لينك مستقيم( در اينده نزديك منتظر100 مگابايت باشيد)
- امكان ثبت نام در سايت در صورت نياز به فايل منيجر و محيط كاربري براي مديريت بهتر فايل ها
- سرور هاي قدرتمند بر روي بستر پورت هاي سرعت بالا
- امنيت مطمئن نگهداري 100% فايل ها و عكس هاي شما روي سرور هاي ما با بك اپ هاي روزانه
- و...

اگر به دنبال هاست رايگان اپلود بي نهايت هستيد سايت 20 اپلود را به شما پيشنهاد ميكنيم براي ورود به سايت روي لينك زير كليك كنيد.

www.20upload.com
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

هاست رايگان اپلود  Empty رد: هاست رايگان اپلود

پست من طرف Foad 7/18/2010, 04:11

من به دوستانی که ازم سوال می کنند، پرشین گیگ را معرفی می کنم که فضای 100 مگابایتی در اختیار کاربران قرار می دهم و امکان ساخت هوم پیج و وبلاگ هم دارد. :

http://persiangig.com
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/18/2010, 10:49

ممنون خیلی خوبه اشاره
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

هاست رايگان اپلود  Empty سایت مجانی

پست من طرف کیارش 7/18/2010, 13:18

با مراجعه به www.gigfa.net و به طور کاملا مجانی صاحب یه سایت با دو گیگ هاست مجانی میشوید
کیارش
کیارش
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/18/2010, 16:06

این سایت فکر کنم غیر مجازه Access forbidden باز نمی شه.

اگه به ایمیلی با فضای زیاد نیاز دارید به این سایت مراجعه کنید http://www.gawab.com این سایت 10 گیگابایت فضا داره. من 7 ساله تو این سایت آدرس ایمیل دارم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه