گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اسکرین سیور

+4
spider
فریده
snake_eater
محمد
8 مشترك

صفحه 1 از 2 1, 2  الصفحة التالية

اسکرین سیور Empty اسکرین سیور

پست من طرف محمد 6/27/2010, 12:51

این یه اسکرین سیور خیلی عالیه هرکی دانلود نکنه از دست داده.میفته رو دسکتاپ خیلیم عالی
دانلود
اسکرین سیور 1276756156
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اسکرین سیور Empty رد: اسکرین سیور

پست من طرف snake_eater 6/27/2010, 13:05

محمد جان از عكسش معلومه كه اخرشه
اينم يه سايت اسكرين سيور هست با تصاوير 360 درجه هست و خيلي خيلي جالبه
http://www.3dmekanlar.com/sites.html
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/27/2010, 13:20

ممنون snake-eater جان خیلی عالی بود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/27/2010, 14:24

خیلی زیباست مرسی محمد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/27/2010, 16:50

علی آقا و محمد جون خیلی ممنون پیروزی
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف shinili 6/27/2010, 17:27

خوشگلن
آرامش بخش .... عشق
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 04:07

خواهش میکنم لبخند
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:27

اینم باید جالب باشه
دانلود
اسکرین سیور 3D-Animated-Tropical-Storm-Screensaver-2.0-www.freedownload.ir
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:28

اسکرین سیور کلبه کریسمس
اسکرین سیور 3D-Christmas-Cottage-Screensaver-www.freedownload.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:29

اسکرین سیور اتش
اگر کامپیوتر حوصله شما را سربرده است منتظر نمانید و آن را به آتش بکشید. نگران نباشید پیشنهاد ما یک سرگرمی بیشتر نیست و با تکان دادن موس همه چیز به حالت اول بر خواهد گشت. سایت نرم افزار ی دانلود رایگان اسکرین سیور بسیار زیبا و واقعی را تهیه دیده که با افکت های جذاب میز کار شما را آتش زده و شعله های آتش به همه جا زبانه خواهد کشید.
این محافظ صفحه نمایش دل فریب قادر است یک آتش واقعی با تمام جزئیات سوزاندن تولید کند. اسکرین سیور آتش حساس به زمینه دسکتاپ شما است بنابر این هر آیتمی که روی آن باشد شامل آیکن ها و تمام پنجره های باز با افکت های سوزان و دود ناشی از آن گرفتار آتش خواهند شد.

خصیصه های اسکرین سیور آتشین:
استفاده از یک الگوریتم دقیق ریاضی برای تولید آتش واقعی و افکت های بلادرنگ حساس
آمیزشی از رنگ های زیبا در آتش و شعله های خارق العاده و پارامتر های اضافی مانند سرعت باد و جهت و شدت آتش
سیستمی قابل انعطاف همراه با مدل های بسیار آتش
سادگی در تولید و تنظیم آتش مورد دلخواه با یک صفحه پیش نمایش
نمایش شانسی مدل های سوختن که از تماشای آن خسته نخواهید شد
تعداد زیادی پشت زمینه بیم ناک آتش
تغییر دوره ای پشت زمینه شعله ها با افکت های دلپذیر و سوزاندن عکس ها پشت سر هم
صداهای واقعی و مطلوب از آتش و قابلیت انتخاب موزیک از رایانه
گرفتن عکس هنگام نمایش و کنترل آن با کلید های تعیین شده هنگام اجرا
اجرای سریع با کلید های ترکیبی و بارگذاری کم نسبت به انیمیشن دیگر اسکرین سیور های سه بعدی
اسکرین سیور Fantastic-Flame-Screen-Saver-v7.0.1.800-www.freedownload.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:31

اسکرین سیور کارتون دانی هود
اسکرین سیور تنوع اسکرین سیور ها باعث شده تا دیگر کسی آن ها را به عنوان محافظ صفحه نمایش نام نبرد و اولین دلیل استفاده از آن را زیبایی و میزان سرگرم کنندگی به حساب آورد. در این میان سایت نرم افزاری دانلود رایگان اسکرین سیور Downyhood را که یک کارتون بسیار سرگرم کننده به شمار می رود را برای دانلود قرار داده تا کاراکتر های کارتونی آن دائما بر روی صفحه نمایش شما رفت و آمد کرده و نسبت به موقعیت و روز و شب از خود عکس العمل نمایش دهند. هیچ چیز سرگرم کننده تر از تماشای انیمیشن کارتون مورد علاقه خود نیست. اسکرین سیور کارتون دانی هود با انیمیشن های زیبا و نمایش شب و روز و ساعت و ثانیه یک سرگرمی فوق العاده می باشد که آهنگ ملایم آن به آدم آرامش می بخشد
اسکرین سیور Downyhood-Screensaver-1.0-Cartoon-www.freedownload.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:32

اسکرین سیور سه بعدی فانوس دریایی
با تولید مانیتور های جدید اسکرین سیور های امروزه دیگر جنبه محافظ صفحه نمایش بودن خود را کم کم از دست داده و به یک سرگرمی تبدیل شده اند. سایت نرم افزار ی دانلود رایگان به شما پیشنهاد می کند بعد از ساعت ها نشستن پشت میز کامپیوتر خود استراحت کوتاهی کرده و از دنیای خیال و واقعیت دیدن کنید. Lighthouse Point 3D Screensaver یک رویای واقعی برای اشخاصی است که می خواهند بعد از یک کار طولانی در محل کار خود به استراحت کوتاهی پرداخته و با اجرای یک اسکرین سیور زیبا به صورت مجازی سفر به رویا ها کنند. چه چیزی آرامش بخش تر از تماشای مرغ دریایی بر روی یک فانوس دریایی عظیم می باشد. سازنده با اطمینان خاطر نشان کرده که بعد از تماشای انیمیشن سه بعدی اسکرین سیور فانوس دریایی با مناظر زیبای دریایی نیروی تازه خواهید گرفت.

فانوس دریایی خود یک شاهکار هنر معماری است که تماشای آن ساعت ها انسان را خیره می کند. حرکت دوربین در تمام جهات چشم انداز وسیعی از دریای پرتلاطم به نمایش می گذارد. تماشای آسمان آبی و غروب آفتاب، برخورد امواج با صخره ها، عبور کشتی، معماری متحیر کننده و موسیقی آرامش بخش پشت زمینه آنقدر جذاب و دلچسب می باشد که با ساعت ها تماشا خسته نخواهید شد
اسکرین سیور Lighthouse-Point-3D-Screensaver-v1.1-www.freedownload.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:34

اسکرین سیور کوسه ها
محافظ صفحه نمایش کوسه ها وحشت اعماق یک محصول فوق العاده از شرکت Prolific Publishing می باشد که سایت نرم افزار ی دانلود رایگان ورژن 2 و پرطرفدار این اسکرین سیور زیبا را در یک قالب جدید از زندگی ماهیان برای شما تهیه دیده است.

این اسکرین سیور زیبا بر اساس یک آکواریوم دریایی ساخته شده که دیدگاهی تازه از مانیتور به نمایش خواهد گذاشت و همانند آکواریوم واقعی ماهیان را بر روی تصویر به حرکت وا می دارد. پشت زمینه متحرک، حرکات واقعی و انیمیشن شگفت انگیز آخرین تکنولوژی متحیر کننده رایانه و یک سرگرمی مجازی و واقعی را به نمایش می گذارد.
اسکرین سیور کوسه ها شامل 11 نوع گونه ی کوسه در 3 منظره متفاوت شما را با یک دنیای واقعی آشنا خواهد کرد و حرکات واقعی و غذا خوردن این موجودات حس تماشای راستین آن ها را به شما منتقل می کند.
اسکرین سیور Sharks-Terrors-of-the-Deep-v2.0-Screensaver-www.fdl.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/28/2010, 05:35

اسکرین سیور سه بعدی سفر دریایی
یک سفر افسانه ای دریایی به دور دنیا را در کشتی بادبانی مشهور Magellan ویکتوریای معروف آغاز کنید. به قرن 16 بر می گردیم زمانی که ویکتوریا ملکه انگلستان سفری را با کشتی زیبای خود به دور دنیا آغاز کرد. ببینید چگونه دلیرانه کشتی بزرگ و جنگی قدیمی به آرامی بر روی آب های بیکران اقیانوس شناور است. نسیم خنک و حرکت کشتی را احساس کنید و به برخورد با شکوه امواج به کشتی گوش دهید. موسیقی زیبا به اضافه محیط واقعی و رنگارنگ سفری فراموش نشدنی برای شما در بر خواهد داشت. این اسکرین سیور زیبا و سه بعدی را سایت نرم افزاری دانلود رایگان برای شما تهیه دیده است تا با تخیل خود و واقعیت تصاویر در زمان های بی کاری به زمان های گذشته و سفر دریا بروید.
اسکرین سیور Sea-Voyage-3D-Screensaver-www.freedownload.ir
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 07:29

نرم افزار Circle Dock یکی از ابزارهای زیبا و جذاب برای اجرای نرم افزارها، دسترسی به پوشه ها و هر فایل اجرا شدنی در یک قالب حلقه ای شکل برای دسترسی کاربر است که به دو حالت دایره ای و بیضی می تواند به نمایش درآید. تنظیمات این نرم افزار بسیار ساده، انعطاف پذیر و قابل درک است و از انیمیشن ها و افکت های زیبایی بهره می برد. نرم افزار رایگان Circle Dock یکی از رقیبان بزرگ نرم افزارهایی مشهوری همچون RocketDock و ObjectDock و … است و از لحاظ کارایی چیزی کم ندارد! یکی از خاصیت های ویژه این نرم افزار این است که می تواند در هر جای صفحه نمایش به فعالیت بپردازد و از کلید های میانبر یا موس برای استفاده کاربر، بهره برد و به استفاده از یک بخش از دسکتاپ محدود نباشد. امکان استفاده از زبان فارسی بعد از نصب نرم افزار، از دیگر خصوصیات ارزشمند این نرم افزار به شمار می رود که به راحتی با کاربران فارسی زبان، ارتباط خود را برقرار می سازد

اسکرین سیور Circle_Dock
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 07:30

همانطور که می دانید اسکرین سیور یکی از برنامه های ویندوز برای حالت استراحت سیستم و کاهش مصرف برق و … می باشد. معمولا در خود ویندوز چند اسکرین سیور قرار داده شده تا افراد بتوانند از آنها استفاده کنند اما این اسکرین سیورها دارای محیطی بسیار ساده و زننده هستند که این عامل سبب شده تا افرادی که به زیبایی ویندوز خود می اندیشند همیشه به دنبال اسکرین سیورهای زیباتری باشند. از همین رو امروز در فقط دانلود اسکرین سیور بسیار زیبا و قشنگی را برایتان آماده کرده که مطمئنآ باعث زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر محیط ویندوز شما خواهد شد. نام این اسکرین سیور ۳D Desktop Aquarium است که پس از اجرا مانیتور شما را تبدیل به یک اکواریوم بسیار زیبای ماهی میکند که در آن ماهی های مختلف در حال شنا کردن هستند. در این اسکرین سیور چندین نوع از ماهی های مختلف به شکل های گوناگون قرار داده شده که در هر لحظه تعدادی از آنها از جلو شما رد میشوند همچنین حرکت آب نیز کاملآ واقعی نمایش داده شده است در مجموع شما با نصب این اسکرین سیور بر روی سیستم خود بدون پرداخت هیچ هزینه ای صاحب یک آکواریوم خواهید شد که در آن ماهی های مختلفی قرار دارند. البته شما نیز میتوانید در تنظیمات این اسکرین سیور سرعت حرکت ماهی ها و سایر تنظیمات آن را به دلخواه تغییر دهید.
اسکرین سیور Screensaver

دانلوداسکرین سیور 7837sf-1-big
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 07:34

نرم افزار بسیار زیبای Krento به شما در افزایش سرعت دسترسی به مقاصد تان در کامپیوتر کمک می کند. شما در طول مدت زمانی را که با کامپیوتر کار می کنید نرم افزار های بسیار زیادی را اجرا کرده و پوشه های زیادی را باز و بسته می کنید. اما در این میان با بعضی از نرم افزار ها و پوشه ها زیادتر از سایرین سروکار دارید به طوری که شاید در طول روز چندین بار آن ها را باز و بسته کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا از نرم افزار ها ، بازی ها ، پوشه ها ، درایو ها ، موزیک ها و به طور کلی از تمامی قسمت هایی را که با آنها زیاد کار می کنید یک میانبر بسازد. در واقع این نرم افزار ۱۲ مربع کوچک خالی را در اختیارتان قرار می دهد و شما می توانید با کشیدن و رها کردن نرم افزارها و سایر قسمتهایی را که با آنها زیاد سروکار دارید در این مربع های خالی جا گذاری کنید و سپس در هر پنجره ای هستید تنها با یک کلیک به برنامه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و آن را اجرا کنید. همچنین می توانید جهت سریعتر شدن دسترسی به نرم افزار از Hot Key نیز استفاده کنید. این نرم افزار علاوه بر داشتن کاربرد های فراوان دارای ۳۰ اسکین بسیار زیبا می باشد که شما می توانید برای زیبایی محیط نرم افزار از آنها استفاده کنید.

برخی از امکانات این نرم افزار:
- دسترسی بسیار سریع به نرم افزار ها ، بازیها ، پنجره ها و سایر قسمت ها ویندوز.
- امکان وارد کردن ۱۲ نرم افزار ، بازی ، پوشه ، درایو ، موزیک و …
- قابلیت قرار دادن Hot Key جهت دسترسی و اجرای سریعتر نرم افزار.
- امکان ساخت گروه های جدید ۱۲ تایی.
- داشتن محیط بسیار زیبا و قشنگ.
- امکان اجرای نرم افزار در تمامی قسمت های ویندوز.
- امکان اجرا در استارت آپ.
- اجرای فایل های موجود در نرم افزار تنها با یک کلیک.
- داشتن ۳۰ اسکین بسیار زیبا و قشنگ.
- امکان استفاده کاملآ رایگان از نرم افزار.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و …

اسکرین سیور Krento-1.0دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 07:57

این برنامه خیلی باحاله حتما دانلود کنید اشاره

اسکرین سیور 360desktop
نرم افزاری رایگان می باشد که محیط دسکتاپ ویندوز شما را همانند یک فضای کاری پانورامایی ۳۶۰ درجه کامل گسترده می نماید، و علاوه بر این محیطی آنلاین برای ساخت و ایجاد تصاویر پس زمینه ۳۶۰ درجه زیبا و جذاب، به همراه یک گالری و یک پلتفرم ویجت به منظور به اشتراک گذاری مطالب موردعلاقه نرم افزار خود با دیگران فراهم می نماید. ۳۶۰Desktop نرم افزاری جذاب و شگفت انگیز برای همگان است! هنگامی که عملکردهای ویندوز بصورت عادی در حال انجام می باشند، با استفاده از این نرم افزار می توانید دسکتاپ خودرا بصورت ۳۶۰ درجه گسترده نمایید، که به شما فضایی تقریبا نامحدود از دسکتاپ با داشتن فضای بیشتر برای برنامه های کاربردی باز خود، مرورگرها، پنجره ها، ویجت ها و غیره ارائه می نماید. اکنون با استفاده از ۳۶۰Desktop قادر خواهید بود فضای کاری بزرگ شده خود را توسط محتواهای موردعلاقه آنلاین و آفلاین خویش، ویجت ها، صفحات وب، فیدهای آر اس اس، اسلاید شوها، ویدئوها و موارد بسیاردیگر که همگی همانند یک تصویر ۳۶۰ درجه خیره کننده نمایش داده می شوند، شخصی سازی نمایید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار۳۶۰desktop :
- تبدیل محیط دسکتاپ ویندوز خود به یک فضای کاری پانورامایی ۳۶۰ درجه زیبا
- افزایش فضا برای برنامه های کاربردی مورد استفاده وباز موجود دردسکتاپ
- شخصی سازی فضای کاری خود برای کار و بازی
- ساخت آسان والپیپیرهای ۳۶۰ درجه خیره کننده
- به اشتراک گذاری موارد ساخته شده مورد علاقه خود با هر فردی
- کاهش بی نظمی فضای دسکتاپ و سازماندهی آن به نحوی شایسته
- نمایش تمامی پنجره های باز خود بصورت اسلایدهایی زیبا توسط مدیر فضای کاری ۳۶۰ درجه
- سازماندهی برنامه های کاربردی باز خود تنها با یک کلیک ساده
- و…
دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 7/24/2010, 08:28

محمد جان ۳D Desktop Aquarium چه جالبه اشاره

ممنون رز
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 08:38

من نتونستم دانلودش کنم. ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 08:40

اسکرین سیور Exot%21c_aquarium_3d_screensaver
آکواریوم سه بعدی فوق العاده جالب و زیبا با داشتن احساس یک قسمت از دنیای شگفت انگیز زیر آب. شما به توسط انواع چشم اندازهای گیاهان یا جانوران آبزی با تصور ماهیان نواحی گرمسیری، گیاهان خوش رنگ پر طراوت و آکواریوم جذاب تزئین شده هیپنوتیزم خواهید شد. لذت بردن از این همه زیبایی و آرامش پیدا کردن از تماشای دوستان باله دار دوست داشتنی شناور شاد در میان حباب ها که به آرامی در قلمرو پادشاهی آبی شان پیچ و تاب می خورند.

ویژگی های محافظ نمایش Exotic Aquarium 3D Screensaver 1.0:
- ساعت دیجیتال
- محیط کاملا سه بعدی
- موزیک جادویی و اقکت های صوتی
- دنیای شگفت انگیز آرام و سحر آمیز زیر آب
- دارای گرافیک رنگارنگ فوق العاده شگفت انگیز
- لذت بردن از سه پس زمینه آکواریوم در یک اسکرین سیور
- و ...

دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 08:41

مواظب باشید بعضی از اینا ویروسین.البته انتی ویرونس رات میگیرتشون ولی مواظب باشید مثله یکی از فایل هایه ویندوزتون پاک نشه اشاره
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 7/24/2010, 08:44

اسکرین سیور 3D-realistic-fireplace-screensaver
همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید این محافظ صفحه نمایش زیبا با نام 3D Realistic Virtual Fireplace که نماینگر یک شومینه است که جلوه ای زیبا به سیستم شما می دهد و تصاویر گرافیکی 3 بعدی شعله آتش، سوختن زیبای چوب ها در کامپیوتر یا صفحه نمایش رایانه را به صورت واقعی نمایش می دهد. این محافظ صفحه نمایش به شما اجازه تغییر ساختار شومینه و شعله آتش و سپر شومینه و ... را می دهد. همچنین صدای زیبای سوختن چوب های این شومینه در کنار پیاده سازی حرفه ای صفحه مانیتور شما را همانند یک شومینه، گرم و لذت بخش می کند.

از قابلیت های این محافظ صفحه نمایش به موارد زیر میتوان اشاره کرد:
- محیط سه بعدی حقیقی
- 3 نوع شومینه بی نظیر
- 6 مدل چوب برای سوختن
- 3 مدل سپر بخاری زیبا
- 3 رنگ شعله مختلف
- حالت های مختلف دود
- و ...

دانلود
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی