گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سفر به رومانی آقای فرشاد به همراه لاکی ها

+8
rira
masi
فرهاد
محمد
فریده
Sahra
Farshad.roger
spider
12 مشترك

سفر به رومانی آقای فرشاد به همراه لاکی ها Empty رد: سفر به رومانی آقای فرشاد به همراه لاکی ها

پست من طرف spider 6/15/2010, 11:54

آقا فرشاد کجا ان شا الله؟!

لاکیارو چیکار میکنی؟

فیلما به کنار!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سفر به رومانی آقای فرشاد به همراه لاکی ها Empty رد: سفر به رومانی آقای فرشاد به همراه لاکی ها

پست من طرف Farshad.roger 6/15/2010, 11:59

میرم رومانی محمد جان البته موفت و از اونجا احتمالا سویس! لاکی ها رو هم هماهنگ کردم با سفارت و ....تا اینجا نگفتن نمیتونی ببری! در نتیجه میبرمشون....حالا یا با قطار میرم یا با ماشین چون هواپیما فکر نمیکنم بزاره
اگرم بگن نمیشه ببرم. نمیرم...البته میگم تا اینجا عوامل رومانی گفتن مشکلی نیست
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/15/2010, 12:06

به به
چه عالی
چه مهربون
به خاطر لاکی ها نمیرن!
انشالا بتونین ببرین
و هم خودتون هم اونها خوشبخت بشین :m/:
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 6/15/2010, 12:07

چه جالب!
ان شا الله موفق باشی!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/15/2010, 12:08

مرسی از هردوی شما! در مورد فیلم ها هم لیستش رو میزارم چون تو قکر بود چکارشون کنم
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/15/2010, 12:57

به به دومین نفر بعد از خودم که به خاطر لاکی ها نتونست مسافرت بره و مسافرت رو از دست داد. البته به خاطر مانیکا 1 سال هیچ جا نرفتم. اما الان خانم لاکش مثل سنگ شده و منم خیلی خوشحالم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/15/2010, 13:15

خیلی عالیه خشو بگذره.مواضب لاکیا باشید یه وقت تو اره مشکلی بارشون پیش نیاد.از نظر هوا و تغییر شرایط
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/15/2010, 13:18

فریده خانم هنوز که خداروشکر نگفتن نه :d...چرا نشده شما برین؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/15/2010, 14:14

آقا فرشاد نمی تونستم تنهاش بذارم توی ترازیویم. یک دلیل دیگه هم باید غذا رو جلوی دهن خانم بگیرم بخوره. صاحب قبلیش 1 سال بهش کاهو داده بود و مانیکا شدیداً دفرمه شده و نرمی شدید لاک داشت. الان 7 و نیم سانته. منم توی این مدت حسابی بهش رسیدم و ماهی بهش دادم. فقط اگه به پشت بیفته دیگه نمی تونه برگرده. دکتر گفت به خاطر دفرمگی شدیدی که داره همیشه نیاز به مراقبت داره. چون از روز اول ماهی رو تکه می کردم و با قاشق بهش می دادم بخوره. الان هم باید ماهی رو از آب در بیارم و جلوی دهنش بگیرم تا خانم بعد از 2 یا 3 بار از دهنش انداختن ماهی رو درسته قورت بده
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/15/2010, 15:24

خدا عمر بده شمارو فریده خانم امیدوارم همیشه موفق باشین
در مورد تاپیک هم که جداش کردین..با تشکر
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 6/15/2010, 16:10

ایشالا سفر به سلامت و خیر و خوشی

براتون آرزوی موفقیت دارم فرشاد جان

رز رز رز رز
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 6/15/2010, 16:58

سفر خوبي داشته باشين آقا فرهاد.
منم هرجا كه ميرم به خاطر بچه ها بيشتر از يه شب نميمونم.مسئوليت داره خوب بچه داري.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 6/16/2010, 01:48

امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره و شما هم بتونید این کوچولوها رو با خودتون ببرید
هر جا که هستید پایدار و موفق باشید
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/16/2010, 01:56

مرسی از لطف تک تک شما عزیزان..نکنه میخواین از دستم خلاص شین انقدر زود تاپیک رو جدا باز کردین!؟ خیلی خوشحال شوخی میکنم...حالا چند وقتی در خدمت دوستان هستم اما بعد دیگه از اونجا کنار هم هستیم.
مرسی از همه دوستان
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/16/2010, 07:52

سفر خوبی داشته باشین آقا فرشاد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/16/2010, 09:52

آخـــی دارید میرید آقا فرشاد؟رز
ان شاء ا... به همراه لاکپشتتون به سلامتی برید و روز به روز پیشرفت کنید.

خداحافظی هم لازم است هم نیست
نیست چون فکر میکنم اونجا هم به به اندازه ی ایران پیشرفته است عشق در نگاه اول و اینترنت در دسترستون هست. خیلی خوشحال

است چون دعایی است که خدا مراقب و نگهدارتون باشد رز رز رز
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/16/2010, 10:02

خیلی خوشحال بله مریم خانم خدارو شکر اونجا رتبه دوم سرعت اینترنت در جهان رو داره از هر نظری بد باشه از این نظر خوبه(رتبه اول ایرانه)خیلی خوشحال
البته منم اونجا نمیمونم ولی یه چندوقتی هم اونجا هستم در هر حال مرسی از شما و هم دوستان عزیز دیگر
lol!
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 10:30

Farshad.roger عزیز ، قبلا هم گفته بودم! چرا می ری؟ کجا می ری؟ اگه بری ما اینجا چه کار کنیم؟ به هر صورت موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 6/16/2010, 10:43

خوش به حالتون امیدوارم خوش بگذره
اخ مگه لاپشت چه
گناهی داره که نمی تونه سوار هواپیما بشه خیلی خوشحال چطوری می برینش تو اب ؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/16/2010, 12:04

ممنون مهندس جان...این روش سوال کردن شما خیلی باحاله کلا!:d باید یکبار از خودتون سوال کنم یاد بگیرم چی جوابش رو بدمخیلی خوشحال
مهندس خلاص میشم...من اینجا رشتم علوم تجربی بود میخوام برم ادمه بدم اونجا پزشکی یا دامپزشکی هنوز نمیدونم ...دامپزشکی دوست دارم به حیوانات کمک کنم اما دلم نمیاد ببینم حالشون بده ! البته کو حالا تا به جایی برسم...اما خواستن توانستنست!..
Haleh خانم(یادم رفته haleh با کدوم ح هست)خیلی خوشحال...حتما میترسن هواپیما رو به هم بریزه بسکه شیطون و پدرسوختس:d یه دبه اب میبرم هرزگاهی لاکیو در استراحتگاه ها میزارمش توی اب خیس شه و دوباره برش میگردونم تو خشکی زمان حرکت
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 13:21

Farshad.roger عزیز ، هیچی! فقط می گی که چرا می روی؟ و بعدش شرح می دی که به کجا خواهی رفت؟ و بعدش هم می گمی که وقتی که تو بری و اینجا نباشی ، ما در غم نبود تو در بینمونش چه کار باید بکنیم؟ خیلی خوشحال به همین سادگی! همین! مثلا می گی: کار دارم و حال اینجا موندن ندارم! می رم رومانی! آخریش هم خودت باید بگی! امیدوارم که هر جا باشی ، خوش باشی! و قول بدی به سایت هم سر بزنی و ما رو خوشحال کنی! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/16/2010, 13:36

خبخیلی خوشحال مهندس جان میرم که از کاستی ها و حد و حدود های این مملکت خلاص شم و بتونم چیزهایی که خیلی معمولی هست اما تو ایران نمیشه اونارو داشت داشته باشم! اول هم رومانی میرم مهندس جان چون مشکلی با اونجا رفتن ندارم و از اونجا که حتما در خدمت شما خواهم بود معلوم میشه کی و چطور میشه از اونجا برم! و هرجا باشم همراه با سایت هستم مهندس جان یک روز نمیشه من نیام اینجا مگر ممکن نباشه! هرروز باید بیام سر بزنم:d
راستی شمارو دعوت کنیم تشریف میارین؟ <:-p جدی میگما!
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 13:53

Farshad.roger عزیز ، شما خیلی مهریان هستید ، لطف دارید! من در حال حاضر باید کمی کارام رو به راه بشه! بعد حتما در فرصت های بعدی که ایران اومدید شما رو از نزدیک زیارت می کنیم! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 6/20/2010, 13:54

من این تاپیک را تصادفی دیدم.

مبارک باشه آقا فرشاد. پس شما هم رفتنی شدید. امیدوارم هرجا می روید موفق باشید. خوبه که پزشکی را خارج از ایران بخونید. چون کشورهای دیگه مدرک پزشکی ایران را خیلی سخت قبول می کنند هم برای کار و هم برای ادامه تحصیل. اینجوری شما دستتون برای ادامه تحصیل و کار در سایر کشورها بازتره.

حتما به فرم سر بزنید. از وضعیت لاک پشتها و آکواریومها هم تونستید مطلب برامون بذارید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة