گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی

+27
GameSoft
حامد
پیام
hadi1981
فریده
mo_khaligh
shinili
Nima_mtg
پریسا
maryam.m
آرین
Foad
SAEED
honey
farzadprogram
SoSiS JooN
shima
amir hosein
Farshad.roger
ghazaleh
ultra
spider
niloofar20
محمد
arefkarimzadeh
فرهاد
apb
31 مشترك

صفحه 6 از 7 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Empty دانلود بازی ایرانی یاهو یاهی

پست من طرف GameSoft 8/4/2010, 16:54

معرفی و دانلود بازی یاهو یاهی

بازى YahooYahie ، نسخه اول، ساخته شده در تاريخ 2007 با انجين Game Maker 6.1 است كه مدت ساخت آن يك ماه مى باشد. از اين بازى دو بعدى چهار نسخه ساخته شده كه به معرفی آنها میپردازیم.
هدف بازى اينكه شما در نقش يكى از شكلكهاى Yahoo وYahie بازى می كنيد و بايد از خانه های مردم خود دفاع كرده و نگذاريد كه دشمنان به آنها برخورد كنند (البته فقط خانه نيست كه احتياج به محافظت دارد بلكه خود شما هم بايد به دشمنان برخورد نكنيد و به دام آنها نيوفتيد) همچنين بايد تمام دشمنان را نابود كنيد و در برابر آنها تا آخرين لحظه مقاومت كنيد و نگذاريد دستشان به خانه ها برسند تا به مرحله بعدى راه پيدا كنيد. سبك اين بازى به صورت پلتفورم هست و می توان آن را 1 يا 2 نفره با كيبورد و در نسخه های بعدی با دسته هم بازى كرد. بازى داراى مراحل بسيار است و يكى از نقاط قوت بازى صداگذارى آن است كه براى آن زحمت بسيار كشيده شده، طوريكه با كليك كردن در هر جاى منو ميتوانيد شاهد پخش يك صدا باشيد. حجم بازی بخاطر داشتن جزییات نسبتا زیاد بالا رفته است، هر دشمنی صدا و وظیفه مخصوص به خود را دارد، آهنگها و صحنه های بازی بعد از گذشت از هر چند مرحله تغییر میکند و... . قابليت انتخاب ميزان سختى به صورت دو گزينه آسان و سخت وجود دارد (فقط براى قسمت يك نفره). با بازى كردن اين نسخه شما ياد مى گيريد و تمرين مى كنيد كه چگونه نسخه هاى بعدى را به اتمام برسانيد. چون قالبا نسخه هاى بعدى از نظر گيم پلى و مراحل آن بسيار دشوارتر خواهد بود.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 1

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 2

دانلود با حجم 11 مگابایت

بازی یاهو یاهی نسخه دوم :

این نسخه در اواسط سال 2007 با انجین Game Maker 7 ساخته شده. گرافيك بازى بالاتر رفته و آبجكت ها و كاراكترهاى به كار رفته در بازى زيباتر و سه بعدى شده اند، همچنين آهنگ ها و صداهاى به كار رفته در بازى هيجان و جذابيت آن را بيش از پيش بيشتر کرده اند. در هنگام شروع بازى يك تريلر به صورت نصفه پخش مى شود كه داستان بازى را حكايت مى كند كه البته با اتمام بازى شما مى توانيد ادامه اين تريلر زيبا را ببينيد. تريلر به اين صورت است:
شما يك جنگجوى شجاع هستيد كه بايد به تنهايى به يك قصر برويد و از طبقات آن عبور كنيد، هر طبقه شامل يك Chapter مى شود و غول مخصوص به خود را دارد و در نهايت بازى شما به طبقه آخر رسيده و در آنجا با غول آخر مواجه مى شويد و با او مبارزه مى كنيد تا به پيروزى مى رسيد و او را شكست مى دهيد و در نتیجه مردم خود را نجات می دهید.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 3

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 4

دانلود با حجم 31 مگابایت

نسخه سوم از سرى بازهاى ياهو ياهى:

نسخه سوم اين بازى از دو بخش يا قسمت تشكيل شده كه قسمت اول با نام (Part 1) و قسمت دوم (Part 2) نام دارد. البته اسم كامل قسمت دوم اين بازى In The Dark (در تاريكى) نام گرفته كه علت اين نامگذارى و توضيحات بيشتررا در هنگام نقد آن نسخه مى خوانيد. هردو نسخه با انجين Game Maker 7 ساخته شده اند. اين بازى در تاريخ May 2008 ساخته شده است.
تفاوتهاى چشم گيرى در نسخه سوم با دو نسخه قبل از خود وجود دارد كه مى توان به بالا رفتن گرافيك بازى و كيفيت صداها و موزيكها و سه بعدى بودن كاراكترها و متحرك بودن بك گراندهاى بازى اشاره كرد. قابليت ديگرى هم كه مى تواند در جذابيت و زيباتر شدن بازى تاثير بسزايى داشته باشد، داستانى بودن بازى است. بدين صورت كه شما با پشت سر گذاشتن هر چند مرحله شاهد يك دمو تصويرى هستيد كه داستان بازى را روايت مى كند.
قابليت ديگرى كه ميشود از آن سخن گفت، بالا رفتن هوش مصنوعى و اضافه شدن حركات جديد به دشمنان است. در شماره هاى قبل شما غالبا دشمنان را مشاهده مى كرديد كه به صورت مستقيم و در يك خط صاف به شما و خانه ها حمله ور مى شدند. اما در اين نسخه حركات جديدى مثل: مارپيچ و زيگ زاگ و... وجود دارد، همچنين براى عبور از يك مرحله بايد همانند نسخه دوم اين بازى تمام دشمنان را نابود كنيد تا بتوانيد به مرحله بعد صعود كنيد.
جلوه هاى ويژه جديدى هم در اين بازى اضافه شده، مثل: قابليت باران يا برف باريدن در حين جنگيدن با دشمنان كه به شكل قطرات ريزى قابل مشاهده هستند از اين گونه جلوه ها به شمار مى آيند.
در دو نسخه قبل سلاح هايى كه بازيكنان با آن به جنگ با دشمن مى پرداختند: تفنگ، رگبار، مين و آرپيچى بود، همچنين شما در بازى به غير از كليدهاى حركتى (راست وچپ، بالا و پايين) يك كليد هم براى تير زدن به دشمن داشتيد كه بايد با آن بازى را تمام مى كرديد، ولى در اين نسخه، به غير از كليدهاى حركتى، 2 كليد در كيبود براى جنگيدن داريد كه كليدى براى كاشتن مين در زمين و كليدى براى تير اندازى به كار مى رود، همچنين يك سلاح جديد به نام ليزر در بازى اضافه شده كه از قدرت نابودى و كشتن بالايى برخوردار است.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 5

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 6

دانلود با حجم 34 مگابایت

قسمت دوم از نسخه سوم بازى ياهو ياهى:

بازى YahooYahie ، قسمت دوم از نسخه سوم به نام تاريكى، ساخته شده در تاريخ October 2008 كه مدت ساخت آن تقريبا دو ماه مى باشد.
تا اينجا به معرفى اين بازى پرداخته ايم و شما با بازى آشنا شديد، در اينجا فقط به ذكر تغييرات و تفاوتهايى كه در اين نسخه با نسخه هاى قبل وجود دارد اكتفا مى كنيم:
- تعداد افكت ها بالا رفته و زيباتر شده اند.
- گرافيك بازى و وضوح و كيفيت كاراكترهاى بازى کمی بيشتر شده است.
- هوش مصنوعى دشمنان بالا رفته و حركات جديد به آنها اضافه شده است.
- به كار رفتن بك گراندهاى با كيفيت بسيار بالا و خشك (غير متحرك) و البته واقعى در مورد طبيعت.
- در هر مرحله براى شما وقتى در نظر گرفته شده كه بايد در آن وقت از خانه ها و خودتان محافظت كنيد و در برابر هجوم و تهديدات دشمنان از هر طرف از خود مقاومت نشان دهيد. (مانند نسخه اول اين بازى)
- خانه ها از حالت خشك به حالت متحرك در آمدند و رنگشان مدام تغير مى كند
- و.... .
شايد برايتان سوال پيش بيايد كه چرا اسم قسمت دوم بازى را در تاريكى گذاشتيم؟ بايد بگويم كه در اين نسخه مراحل در تاريكى بك گراندها به سر مى برد و دشمنانى مانند: خفاش ها و اسكلت ها وجود دارند كه بازى را مخوفتر كرده اند (البته براى سنين كم)، همچنين آهنگ هاى بازى از حالت شاد به غمگين تر سو پيدا كرده اند.
درجه سختى اين بازى هم طورى است كه بايد بگويم اگر نسخه هاى قبلى را بازى نكرده ايد بهتر است برويد آنها را بازى كنيد و تمامشان كنيد، زيرا مراحل اين نسخه طورى ساخته شده است كه بازيباز با پشت سر گذاشتن شماره هاى قبلى و بازى كردن آنها توانسته تجربه كافى و مهارت لازم را براى جنگيدن با دشمنان كه در اين شماره قوى تر خواهند بود را كسب كرده باشد. يعنى بدون گذراندن مراحل نسخه هاى قبلى به خاطر سختى مراحل و آشنا نبودن با طرز بازى كردن با مشكل مواجه مى شويد.

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 7

دانلود با حجم 61 مگابایت به صورت سه تکه

دانلود با حجم 61 مگابایت
GameSoft
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Empty رد: معرفی و بحث بازی های ویدیویی

پست من طرف honey 8/5/2010, 06:02

کسی لینک برا دانلود سیمز 2 نداره؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 8/5/2010, 06:07

هاله جون چرا sims 2؟ sims 3 که خیلی بهتره!
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف honey 8/5/2010, 06:09

sim3 رو کامپیوتر داغونم نمی کشه خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف GameSoft 8/5/2010, 10:07

میدونم که تا حالا خیلی از کاربران و دوستان بخاطر حجم زیاد این بازی (مخصوصا نسخه سوم) نتونستن این بازی زیبارو دانلود کنن و تجربش کنن، برای همین بنده سعی کردم با روشهای مختلف (مثل: کم کردم حجم آهنگ ها و تصاویر زمینه بازی و...) حجم اونو کم کنم تا دوستان بتونن دانلودش کنن. یکی از کارهایی هم که انجام دادم اینه که بازی رو به دو صورت آپلود کردم، یک نفره و دو نفره، یعنی دوستانی که میخوان بازی رو به صورت یک نفره بازی کنن و به قابلیت دو نفره نیاز ندارن میتونن فقط بخش یک نفره اونو دانلود کنن تا مجبور نباشن بخش دونفره رو هم دانلود کنن و بالعکس.

دانلود بخش یک نفره بازی یاهو یاهی قسمت اول: (حجم: 12.4 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?n3ndxxl5wqj

دانلود بخش دو نفره بازی یاهو یاهی قسمت اول: (حجم: 12.5 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?huvn2kmzyeg

این هم فایلهای دیگه بازی که شامل آهنگ ها و تصاویر زمینه اون میشن و باید اونها رو هم دانلود کنید و در کنار فایل exe بازی قرار بدید تا بازی به طور صحیح و کامل اجرا بشه: (حجم 3.9 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?unozwtgjtkj

دانلود بخش یک نفره بازی یاهو یاهی قسمت دوم: (حجم: 15.3 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?zewmczyiejz

دانلود بخش دو نفره بازی یاهو یاهی قسمت دوم: (حجم: 15.9 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?x3meynm0ogo

این هم فایلهای دیگه بازی که شامل آهنگ ها و تصاویر زمینه اون میشن و باید اونها رو هم دانلود کنید و در کنار فایل exe بازی قرار بدید تا بازی به طور صحیح و کامل اجرا بشه: (حجم: 8 مگابایت)
http://www.mediafire.com/?ugmgzxyynun
GameSoft
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/5/2010, 10:09

بچه ها کی سیمز 3 رو بلد هست آنلاین بازی کنه؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/5/2010, 10:12

فروش کپی بازی در انگلیس ممنوع شد

دادگاه عالی لندن استفاده از کارتریج و وسایلی نظیر آن برای کپی­کردن بازی­ها را ممنوع اعلام کرد.
در حکم دادگاه به ویژه به آن دسته از دستگاه­های پرطرفداری که می­توان از آنها برای ذخیره­سازی و اجرای بازی­های کپی­شده بر کنسول دستی نینتندو دی­اس استفاده کرد، تاکید شده است.
بر اساس حکم دادگاه واردات، تبلیغ و فروش «کپی­کننده­های بازی» در انگلیس ممنوع است.
اتهام دو شرکت درگیر در این پرونده یعنی Playables و Wai Dat Chan آن است که مدعی شده­اند با استفاده از شیوه­هایی، به بازیگرها اجازه می­دهند بازی­های خانگی را اجرا نمایند.
به گزارش مشورت به نقل از بی­بی­سی، شرکت نینتندو از اینکه دادگاه از سخنان متهمان مبنی بر قانونی بودن کپی­کردن بازی­ها متقاعد نشده است، ابراز خرسندی کرد.
دادگاه تایید کرده بود که پیش از آنکه بتوان هر نوع بازی و برنامه­ای را بر محصولات دستی نینتندو اجرا کرد، کپی­کننده­های بازی ابتدا باید سیستم­های امنیتی نینتندو را دور بزنند.
بر اساس این گزارش در اوایل ماه ژوئیه نیز پرونده­ای مشابه، در هلند به جریان افتاد.
طی آن دادگاه عالی شهر لاهه، 11 فروشنده آنلاین بازی را که تبعیت آلمانی داشتند، به جرم واردات و فروش کپی­کننده­های بازی­های نینتندو مجرم شناخت.
گفتنی است نیتنندو یکی از معروف­ترین و قدیمی­ترین شرکت­های تولیدکننده بازی­های رایانه­ای به­شمار می­رود.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف honey 8/6/2010, 07:06

بچه ها کسیییییی سیمز 1 یا 2 یا 3 نداره
اقا پارسا انلاینش کجاست؟ لینک میدین
من سیییییییییییییییییییییییییمز می خوام یک رو دارم 2 یا 3 کسی نداره گریه
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 8/8/2010, 08:06

و اینک یک بازی لاکپشتی جدید

اودیسه لاکپشتی Turtle Odyssey 2

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Turtle-odyssey
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Turtle-odyssey-1
معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Turtle-odyssey-2

دانلود

فقط توجه کنید : حجم 10 مگابایت
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Nima_mtg 8/8/2010, 08:10

یک بازی ضد لاکپشتی هم پیدا کردم که دوستان می تونن امتحانش کنند. البته قابل دانلود نیست و به صورت آنلاین باید بازی کرد.

http://armorgames.com/play/4421/toss-the-turtle
Nima_mtg
Nima_mtg
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف GameSoft 8/9/2010, 10:01

اسم بازى: The Sims 3
دانلود با قابليت Resume
اينجا هم تعدادى لينك ديگه از بعضى پارت ها هستند كه در صورت خراب شدن اون لينك ها مى تونيد ازشون استفاده كنيد.

The Sims™ 3 Minimum Hardware Requirements

FOR WINDOWS XP
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 1 GB RAM
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
* The latested veion of DirectX 9.0c

* Microsoft Windows XP Service Pack 2
* At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

FOR WINDOWS VISTA
* 2.4 GHz P4 processor or equivalent
* 1.5 GB RAM
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
* Microsoft Windows Vista Service Pack 1
* At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

For compute using built-in graphics chipsets under Windows, the game requires at least:
* Intel Integrated Chipset, GMA 3-Series or above
* 2.6 GHz Pentium D CPU, or 1.8 GHz Core 2 Duo, or equivalent
* 0.5 GB additional RAM
Windows Supported Video Cards
NVIDIA GeForce series
FX 5900, FX 5950
6200, 6500, 6600, 6800
7200, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950
8400, 8500, 8600, 8800
9300, 9400, 9500, 9600, 9800
G100, GT 120, GT 130, GTS 150
GTS 250, GTX 260, GTX 280, GTX 285, GTX 295

ATI Radeon™ series
9500, 9600, 9800
X300, X600, X700, X800, X850
X1300, X1600, X1800, X1900, X1950
2400, 2600, 2900
3450, 3650, 3850, 3870
4850, 4870

Intel® Graphics Media Accelerator (GMA)
GMA 3-Series, GMA 4-Series

Laptop veions of these chipsets may work, but may run comparatively slower. Standalone cards that are installed in vanilla PCI slots (not PCIe or PCIx or AGP), such as some GeForce FX variants, will perform poorly.

Integrated chipsets such as the ATI Xpress and the NVIDIA TurboCache variants may default to settings that are higher than what would be optimal for them. Graphics settings can be lowered to improve performance.

The NVIDIA GeForce FX series is unsupported under Vista.

MAC OS X Supported Video Cards

NVIDIA GeForce series
7300, 7600
8600, 8800
9400M, 9600M GT
GT 120, GT 130

ATI Radeon™ series
X1600, X1900
2400, 2600
3870
4850, 4870

Intel® Graphics Media Accelerator (GMA)
GMA 3-Series[/b][/align]
GameSoft
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/9/2010, 10:13

بنظرم بری بخری دیگه این بازی که 2-3 تا dvd هست بهتر تا وقتت رو بذاری برای دانلود. وقت دانلودت رو میزاری برای بازی کردنش خیلی خوشحال
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/9/2010, 12:29

با نیست من یه چند جا سر زدم ولی پیدا نکردم
ممنون پیروزی
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 8/10/2010, 02:53

معرفی بازی Pro Evolution Soccer 2011

معرفی و بحث بازی های ویدیویی - صفحة 6 Pes

یکی از بازی های پرطرفدار و در عین حال از دید خیلی ها بازی ای که خسته کننده و هیچ گاه قدیمی نمی شود بازی فوتبال است .

فوتبال جزو بازی های پر طرفدار ورزشی در بین بازی های رایانه ای و کنسولی است و شرکتی که همواره بوسیله ی بازی فوتبال نام خود را در صدر شرکت های دیگر قرار داده شرکت بزرگ و ژاپنی کونامی Konami است ومعمولا ۸۰ در صد بازی های این شرکت دارای اسم و رسمی فوق العاده هستند از بازی های معروف این شرکت می توانم به بازی Metal Gear Solid ,Silent Hill و … اشاره کنم.

شماره ی جدید از بازی Pro Evolution Soccer قرار است در ماه نوامبر ۲۰۱۰ همه را شگفت زده کند و با گنجاندن تغییراتی اساسی در گیم پلی بازی باز هم ثابت کند در انتشار بازیهای فوتبالی البته از نوع غیر امریکایی ! نسبت به سایرین توانا تر و بهتر است!

Animation and Player Physics

در شماره ی جدید از این بازی که Pro Evolution Soccer 2011 نام دارد قرار است فیزیک بازی تا حد زیادی بالا برود و این امکان از دو حیث قابل بررسی است

اول اینکه با این کار بازی رو به واقع گرایانه بودن سوق پیدا می کند و مورد دوم اینکه ممکن است بازی تا حدی مشکل تر شود.

در باره ی سیستم دفاعی بازیکنان هم تغیراتی حاصل شده که به شرح زیر است :

New Defender AI: Defenders now hold their positions naturally

تمامی بازیکنان در مواضع خود ایستاده اند و بر خلاف سری بازی های قبلی دیگر سر خود و به طور دلخواه از پست خود خارج نمی شوند از دیگر سیستم های به روز شده و بهبود یافته در بازی سرعتی است که روند و گیم پلی بازی در خود قرار داده اند

Speed of Play: The new level of control means that PES 2011 enjoys a more considered pace of play

این سیستم به این معنا نیست که جدید است و قبلا دیده نشده بلکه به این معناست که این عنصر باعث نرم تر شدن بازی و گیم پلی می شود دریپل ها و سرعت شوت زدن و توپ را از گوشه ای انداختن بالا رفته و فعل و انفعالات خیلی روان تر و سریع تر انجام می گیرد.

در این شماره باز هم بازیکنان با نهایت دقت شخصیت سازی شدند و تکنیک ها ی هر بازیکن با توجه به وضعیت فعلی ان بازیکن متفاوت خواهد بود. بخش انلاین و شبکه ای بازی بسیار گسترده تر و قوی تر شده به طوری که بازیکن می تواند درمحیطی انلاین به مربی گری تیم بپردازد و حتی در لیگی انلاین شرکت و با قهرمانی جوایزی را دریافت کند.

مشخصات :

نام بازی : Pro Evolution Soccer 2011

شرکت:کونامی

منتشر کننده :کونامی

تاریخ انتشار:۲ نوامبر۲۰۱۰
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 8/10/2010, 02:56

من بازی های جدید sims 3 رو میخوام. فکر میکنم 2،3تا قسمت جدید برای sims 3 اصلی اومده.کسی داره؟
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/10/2010, 02:58

ببین قسمت نیست مکمل هست فکر کنم 3تا dvd باشه اون پکی که اومده . اگه لینکی پیدا کردی با پیام خصوصی خبرم کن اشاره
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 8/10/2010, 03:00

من فقط لینک فروشش رو دیدم. که الان گمش کردم. ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/10/2010, 03:03

تو خود سایت اصلی بازی بگردین با تو سایت های خارجی چون با سایت های فارسی و ایرانی به جایی نمیرسید
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/10/2010, 05:55

دانلود بازی کامپیوتری ورزشی والیبال جهانی Volleyball 2009 v1.0.0.2 PC Game
از سری سبک های موجود بازی های کامپیوتری ، سبک ورزشی این بازی ها بوده که همواره هیجان خاصی را در میان دارد ، این نوع بازی ها با استفاده از گرافیک خاصی که در ساخت بازی به کار برده شده از انواع بازی ها متمایز می باشد و برای بازی این نوع بازی ها باید قواعد و قوانین بازی را به خوبی بلد باشید و بتوانید با سرعت عمل و تمرکز و دقت بر حریفان خود غلبه کنید و آنها را از پیش رو بردارید.
این بار یک بازی از سبک ورزشی و از ورزش والیبال برای شما کاربران عزیز میهن دانلود انتخاب کردیم که به شما توصیه می کنیم این بازی زیبا را بازی کنید و از هیجان این بازی غافل نمانید ، این بازی که محصول سال 2009 می باشد و یکی از بازی های دوست داشتنی و پر هیجان می باشد ، دارای تیم های مختلف ملی بوده و شما می توانید این بازی را به صورت بازی دوستانه و یا بصورت جام و مرحله ای بازی کنید ، همجنین این بازی دارای قابلیت بازی توسط شبکه با دوستانتان می باشد.
برخی از ویژگی های این بازی :
- گرافیک بسیار خوب
- حجم مناسب
- هیجان بالا
-انجام بازی به صورت دوستانه یا مرحله ای
- قابلیت اجرای بازی به صورت شبکه
- مناسب برای گروههای مختلف سنی
- قابلیت انتخاب تیم های ملی
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :
سیتم عامل XP/Vista/7
DirectX 9
پردازنده 1.5 GHz