گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز

+27
hamed_myh
mahssa
SAEED
*MAHSA*
marziye
White Tiger
ایران دوست
کیمیا
Farshad.roger
spider
Dr. Iman Memarian
Lonely-Cat
Srk_rani
فریده
rira
samir
honey
Mil@d
masi
maryam.m
Salma
im_213
farzadprogram
Sahra
niloofar20
amir hosein
apb
31 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Empty رد: افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 03:22

سلام
مطب اقای دکتر راه اندازی شده؟ یا هنوز اماده نیست؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Empty رد: افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز

پست من طرف *MAHSA* 6/10/2010, 04:18

چه خوب. خانم دكتر محمدي عزيز و آقاي دكتر معماريان بهتون تبريك ميگم رز
اگر كمكي خواستين رو منم حساب كنين
*MAHSA*
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف SAEED 6/10/2010, 04:31

مبااااارک باشه من واقعا خوشحالم ان شاء الله موفق باشید و راضی بهتون تبریک میگم
SAEED
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 6/11/2010, 12:47

چند خبر جدید و داغ:

1: امیر حسین عزیز ، لطف کردند و زحمت ساخت میز معاینه برای مطب خانم دکتر محمدی و آقای دکتر معماریان رو کشیدند! واقعا کار با ارزشی کردند و دستشون درد نکنه! به زودی عکس میز رو اینجا قرار می دم تا همه ببنند!

2: من با نظر مهندس و خانم و آقای دکتر ، کارت خانم دکتر و آقای دکتر با کارت فرم و فروشگاه اینترنتی به صورت پشت رو طراحی کردم و الان در حال چاپ هست و به زودی به دستمون می رسه! عکس روش و پشتش:

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Carte-khodemun-jadid

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Carte-khodemun1-jadid

(توجه: اگه کسی خواست چاپ کنه از این ها استفاده نکنه ، کیفیتشون رو پایین آوردم!)

(توجه: هنوز فروشگاه اینترنتی راه نیفتاده ، برای سفارش فعلا از طریق فرم به من پیام دهید! و به زودی غذا و سایر محصولات حیوانات خانگی هم به این محصولات اضافه می شوند و با خانم و آقای دکتر همکاری خواهیم داشت و در آینده دوستان می توانند وسایل و لوازم حیوانات خانگی رو هم به صورت اینترنتی از سایت فروش ما دریافت کنند!)

3: کتاب "ماهیان آکورایوم" که ترجمه منه و کتاب " لاک پشت ها گوش قرمز های خزنده" که تألیف مهندس هست ، در داروخانه و مطب خانم دکتر و آقای دکتر موجود است و در هر زمان که خواستید می توانید به مراجعه به آنجا تهیه نمایید!

4: تراریوم گوش قرمزهای من هم به مطب آقای دکتر انتقال یافت و به زودی در اونجا کار خواد کرد و اونجا می بیندیش! و خانم و آقای دکتر می توانند لاک پشت هایی که برای واگذاری دارند رو توش قرار دهند!

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Aq-120

5: به زودی تبلیغ این محل در پیک تبلیع یا برتر و ... هم دیده می شه!

6: بروشور های تبلیغاتی این محل به زودی پخش خواهد شد! و در صورت تمایل اعضا ، طرح رو تو فرم قرار می دیم ، تا دوستان و بچه های فرم برای کمک کردن و خانم دکتر و آقای دکتر برای کپی و با چاپ و پخش اون و معرفی این مکان در این کار با ما همکاری کنند!

7: ایگوانای خانم دکتر و آقای دکتر هم (که قبلا بیمار بود و صاحبش اون رو نمی خواست و خانم دکتر و آقای دکتر ازش نگهداری کردند تا خوب شد) به زودی به این محل با تراریومی زیبا ، انتقال پیدا خواهد کرد!

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 IMG_3727

و از همه مهم تر 8: نام مطب آقای دکتر معماریان "حامی حیوانات" خواهد بود و کلیه حیواناتی که بدون سرپرست هستند اگر به این مکان انتقال بایند ، فقط هزینه دارو ها اخد خواهد شد و ویزیتی برای این حیوانات در کار نخواهد بود!و همون طور که قبلا گفتم داروخانه خانم دکتر هم به اسم داروخانه رازی خواهد بود و کلیه غذاها و وسایل حیوانات خانگی رو خواد داشت!

و در نهایت باز هم آرزوی موفقیت برای خانم دکتر محمدی و آقای دکتر معماریان دارم! و از تمامی کسانی که در کمک به راه اندازی و ساخت این محل به ایشان کمک کردند تشکر می کنم! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف mahssa 6/11/2010, 13:44

منم تبریک میگن و براشون آرزوی موفقیت میکنم رز
mahssa
mahssa
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 6/12/2010, 01:30

وقتی این مطلب رو خوندم خیلی خوشحال شدم امیدوارم موفق باشین
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 6/12/2010, 04:56

چقدر عالی که همه چیز خوب پیش میره<:-p
بسیار خوشحال شدم. افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 Confetti
آقا امیر حسین از شما هم ممنون که کمک کردید (مشتاقیم که عکس میز را ببینیم رز )

خانم دکتر (الناز خانم عزیز رز ) و آقای دکتر کمکی از دست من هم بر میاید در خدمتم لبخند

کارت ویزیتتون هم خیلی زیبا شده. دست آقا پرهام درد نکنه. رز همین طور بخاطر قرار دادن تراریوشون لاک پشت سبز لاک پشت قهوه ای
همگی خسته نباشید رز رز رز

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 4xvim2p

نام مطب آقای دکتر معماریان "حامی حیوانات" خواهد بود و کلیه حیواناتی که بدون سرپرست هستند اگر به این مکان انتقال بایند ، فقط هزینه دارو ها اخد خواهد شد و ویزیتی برای این حیوانات در کار نخواهد بود!
مطمئن باشید همین نیت خیرتان برکت را در زندگی تان چند برابر میکند. رز
افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 626gdau

اين مطلب آخرين بار توسط maryam.m در 6/12/2010, 05:11 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 6/12/2010, 05:10

درود بر شما.
مبارک باشه آقا و خانوم دکتر. خداوند خیر و برکت رو به زندگی شما سرازیر کند. موفق و پیروز باشید.
با آروزی بهترین ها رز
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 6/12/2010, 05:18

maryam.m عزیز ، خوشحالم که به نظرتون قشتگ شده! فقط باید پابه اون هم آمده بشه! الان در مطب هست ، ولی میز نداره! وقتی که آماده شد ، اون موقع خیلی خوب می شه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف masi 6/12/2010, 05:48

آخيش.بالاخره يه خبر خوب شنيديم.تبريك ميگم.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف SAEED 6/12/2010, 06:07

کارتشون خیلی خیلی خوشگله
SAEED
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Sahra 6/12/2010, 06:55

واقعا تبریک
ما را فقط در خبرها شریک نکنید
اگر کمکی از دست ما هم بر میاد که بتونیم زحمات خانم و آقای دکتر را حداقل یک کمی جبران کنیم حتما خبر بدید.

مرسی آقا پرهام
مرسی امیر حسین عزیز
امیدوارم همیشه خدا پشت و پناهتون باشه اشاره
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 6/12/2010, 07:10

به به خیلی عالی. درود بر خانم دکتر محمدی و دکتر معماریان. چقدر خوب که می تونن به حیوانات کمک کنن. منم همیشه دوست داشتم به حیوانات کمک کنم اما نمی دونم چطوری باید کمک کنم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 6/12/2010, 16:02

به به مبارکه!
پرهام جان هر کمکی بود که میتونم کمک کنم حتماً بگیا!!

راستی کارت که چاپ شد به منم یه خبر بده! اشاره
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف apb 6/12/2010, 23:33

SAEED عزیز ، خوشحالم که خوشتون اومده!

spider عزیز ، حتما وقتی کارت ها اومد خبرتون می کنم! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 6/13/2010, 02:02

فقط یک ماه نبودم چی ها شده

از این پس دیگه عالی شد اگر رفتیم تهران می تونم لاکی رو هم ببرم ولازم نیست طوری برنامه ریزی کنم که روز چهارشنبه باشه
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/15/2010, 10:08

این همون خیابانی هست که سازمان نظام مهندسی کشاورزی اونجاست. لاک پشت قهوه ای
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف آرین 6/16/2010, 09:56

مطب آقای دکتر راه افتاد؟؟؟؟

مهندس پرهام لاک پشت های خودتونو چکار می کنید وقتی آکواریوم ندارند؟؟؟؟
آرین
آرین
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 6/16/2010, 10:22

آرین عزیز ، تراریوم برکه ای هام هست دارند ، اون 120 سانتی بود و این 80 سانتی هست ، ولی موضوع اندازه نیست ، موضع فیلتراسیون دست ساز قوی اون تراریوم هست! بعضی از لاک پشت های من می مونن و بعشی هاشون می رن پهلوی دکتر جان و در تراریوم سابقشون زندگی می کنند! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف apb 7/3/2010, 13:06

و اما اخبار جدید:

1: قراره غذای خوکچه هم تا یکی دو هفته دیگه به لیست اجناس پت شاپ اضافه بشه ، ولی این داخلی هست و توسط شرکتی تیرانی و با نظارت خانم دکتر و آقای دکتر ساخته و فرمول بندی و بالانس شده!

2: محصولات آکوراریومی و تراریومی تا چند وقت دیگه در پت شاپ وجود خواهند داشت!

3: تراریوم قبلی من هم که رفته بود یه مطب آقای دکتر معماریان دیگه الان آماده شده و تعدادی لاک پشت های سالم من هم به زودی دوباره به اون منتقل می شوند و آماده پذیرایی از لاک پشت هاست!

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 81659002076206311878

4: آگهی تبلیغاتی داروخانه و مطب خانم دکتر محمدی و آقای دکرت معمریان هم من طراحی کردم و نمونه اون رو اینجا قرار میدم! هر کس دوست در قطع A5 (نصف A4) چاپ کنه و تبلیغی انجام بده ، به من بگه تا خوش کیفیتشون رو براش بفرستم(چون این کیفیت پایینشه) ، البته ناگفته نماند خانم نرگس هم که از بچه های گل فرم هستند و اونجا بودند و با ایشون هم آشنا شدم و ایشون در انتهای طراحی اون نظر دادند!

افتتاح مطب آقای دکتر معماریان و داروخانه دامپزشکی خانم دکتر محمدی عزیز - صفحة 2 12941279798510045566

و اخبار جدید تری هم در راهه ، که در آینده می شنویم! اشاره موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف کیمیا 7/3/2010, 16:15

چه عالی شد!من که خیلی خوشحال شدم!
مرسی اقا پرهام بابت خبر خوشتون!
کیمیا
کیمیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة