گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نجات لاکی در دانشگاه

3 مشترك

نجات لاکی در دانشگاه Empty نجات لاکی در دانشگاه

پست من طرف mo_khaligh 5/8/2010, 04:13

بچه ها 1 در دانشگاه رشت وسطش یه حوز چه داره که آب و نورآرایی شده یه لاکی پسره بیچاره اون وسط تنهاست .به نظرتون ایراد داره من اون بر دارم ببرم تو طبیعت جای رو میشناسم که پر لاکی آزادش کنم؟
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نجات لاکی در دانشگاه Empty رد: نجات لاکی در دانشگاه

پست من طرف samir 5/8/2010, 04:29

mo_khaligh عزیز

اگر لاک پشت برکه ای باشه، مشکلی نداره و با این کار کمک بزرگی بهش می کنید چون فکر می کنم اونجا براحتی براش غذا و خشکی وجود نداشته باشه و احتمال آسیب دیدنش با اومدن بیرون از حوض وجود داشته باشه.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mo_khaligh 5/8/2010, 04:32

سمیرای عزیز مدلش لاکی برگه اروپای پس با من موافقی مشکل دیکه اینکه می ترسم لاکی های که تو طبیعت اند چون این غریبه هست بزننش
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف samir 5/8/2010, 04:35

دوست عزیز

لاک پشتهای برکه ای برعکس گوش قرمزها ابدا مهاجم نیستند و برگرداندنش به محیط اصلی زندگیش خیلی خیلی بهتر از زندگی در حوض هست. باز بهتره دوستان دیگر هم نظر بدن.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mo_khaligh 5/8/2010, 06:01

مرسی دوست من
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف سايه 10/6/2012, 06:39

سلام
من يكي از لاكپشتامو از دست دادم لاكپشتي كه 2 سالش بود دلايل زيادي داشت اون مريض شده بود از خودش صدا ميداد و غذا نميخورد ،‌دهنش هميشه باز بود مدام تو خشكي بود سرشو بالا نگه ميداشت و لاكش بسيار نرم و كاملاً‌ سفيد شده بود . طفلكي يه شب ميخواسته از توي خشكي بياد تو آب كه چپ ميكنه و خفه ميشه گریه گریه گریه گریه من سر كار بودم كه مامانم زنگ زد و گفت مرد منم پشت ميزم شروع كردم به گريه كردن . الان يكي اون يكي زندس اسمشم فريبرزه نميدونم چرا افسره شده همش ميخواد بره جاي تاريك فريبرز قبلاً ماهي زنده ميخورد پلت ميخورد ميگو ميخورد سيب گوجه همه چي ولي الان دو ماه هيچي نميخوره و راستش منم ديكه عصابشو ندارم كه نازشو بكشم و واقعا وقتشم ندارم اگه كسي اونو ميخواد يه ايميل به من بزنه sami.sadatian2yahoo.com
سايه
سايه
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة