گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پيشگوييهاي نوستر آداموس

+3
Sahra
spider
snake_eater
7 مشترك

پيشگوييهاي نوستر آداموس Empty پيشگوييهاي نوستر آداموس

پست من طرف snake_eater 5/1/2010, 12:54

با سلام در اين چند وقت پيشگوييهاي نوستر آداموس خيلي از نظرها را به سوي خو جلب كرده است از اين رو تصميم گرفتم روزانه بخشي از پيشگوييهاي اين پيشگو را در اين تايپيك قرار دهم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پيشگوييهاي نوستر آداموس Empty رد: پيشگوييهاي نوستر آداموس

پست من طرف snake_eater 5/1/2010, 12:58

انقلاب اسلامى در ايران و امام خمينى‏

«شورش،گرسنگى و جنگ بى‏پايان در فارس‏ جنبشى بزرگ كه شاه را رسوا مى‏كند پايان آن در فرانسه آغاز مى‏شود و از سوى يك كاهن است كه در جاى دورى نشسته است»

شاه،همان شاه ايران است.شاه يك واژه فارسى است و فارس،نام باستانى ايران‏ است.كاهن،اشاره به آية الله خمينى و جاى دور،اشاره به آن روستاى كوچك‏ فرانسه است كه آخرين اقامتگاه امام در تبعيد طولانى خود در آن بود،و(نوفل‏ لوشاتو)نام دارد.سفر امام به يان روستا،پس از آن بود كه دولت صدام حسين او را از شهر نجف در عراق اخراج كرد و امام از اين روستا به ايران بازگشت و به كار برپايى‏ حكومت اسلامى بر ويرانه‏هاى نظام شاهنشاهى پرداخت.شما نيز بى‏گمان،در اين‏ شگفتى با من شريكيد كه اين مرد،چهار صد سال پيش،چگونه اين جنبش بزرگ‏ مردمى در ايران را كه به سرنگونى شاه انجاميد.پيش بينى مى‏كند و مى‏بيند كه چگونه‏ دولت او بركنار مى‏شود و نقش او در منطقه اسلامى آشكار مى‏شود(و از اين گذشته‏ پرده از چهره رژيمهاى ديگرى نيز بر مى‏افتد و ما به خوبى آن را در آينده مى‏بينيم)آية الله خمينى در آن دوره تعيين كنند،در خانه‏اى در يك روستاى فرانسه كه كسى آن را نمى‏شناسد،به سر مى‏برد،و پيش از آن كسى نام اين روستا را در جهان نشنيده است.
او پيامهاى گفتارى و نوشتارى خود را از آنجا به درون ايران مى‏فرستد و با رهبران‏ انقلاب در داخل تماس مى‏گيرد و مردم را به سرنگونى طاغوت ايران تشويق مى‏كند و از آنها مى‏خواهد كه در دادن خون خود در راه يارى خدا و اسلام ترديد نداشته باشند.

پايان كار شاه نيز به راستى از فرانسه بود و به دست همين كسى انجام گرفت كه او را كاهن منزوى در جايى دور مى‏خواند.

پس از آنكه در ايران دولت جديدى تشكيل شد،و اعلام كرد كه جز قرآن چيزى‏ را به عنوان قانون اساسى نمى‏پذيرد و فقه اسلامى،تنها قانون آن است،نخستين گامها براى زنده كردن اسلام راستين دست كم در يك نقطه از اين جهان اسلامى گسترده‏ آغاز شد؛جهان غرب و پيشاپيش آن آمريكا را اين بيم فرا گرفت كه نكند نيروى مهار ناشدنى اسلام از منبع خويش به در آيد و همه منافع آنان را از ميان ببرد،و آزمندى آنان‏ را محدود كند،پس با همه ابزارهاى سياسى و اقتصادى و تبليغاتى خود به جنگ ايران‏ رفتند تا در اوج مبارزه با آن،به اين نتيجه رسيدند كه جنگى فرساينده را بر ضد آن به‏ راه اندازند و صدام حسين و ارتش او را به نمايندگى از خود مأموريت دادند كه اين كار را انجام دهند و عراق اين كشور اسلامى كهن را به صورت سدّ سكندرى در برابر هر گونه موج اسلام گرايى در آوردند و جنگ بر ضد ايران،هشت سال به درازا كشيد و ايران در اين مدت،سختيها و محروميتهاى فراوانى را به خود ديد.

مسأله مهم ديگرى در اينجا باقى مى‏ماند و آن اينكه نوستر دامس در پيشگويى‏ خود واژه‏[Auyur]را آورده كه ما در ترجمه در سطر چهارم،واژه كاهن را به جاى‏ آن نهاديم،اين كلمه لا تينى دقيقا به معناى كاهن يا روحانى و عالم دينى است كه‏ حوادث آينده را پيش بينى مى‏كند.اگر بدانيم كه آية اللّه خمينى بارها گفته است كه‏ دهه 90،از اين قرن،شاهد چيرگى مستضعفان بر مستكبران و آخر قرن بيستم،زمان‏ شكست نيروهاى استكبار است،اين معنا اهميت ويژه‏اى پيدا خواهد كرد،و با آنچه‏ بعد از اين مى‏آيد،هماهنگى و پيوستگى فراوانى خواهد يافت.در آينده‏ پيشگوييهاى ديگرى نيز درباره آينده اين قرن خواهد آمد كه بر شگفتى ما و علاقه ما به سخنان او خواهد افزود و راستگويى او تا اندازه بسيارى روشن خواهد شد.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/2/2010, 01:17

نوستر دامس كيست؟

نوستر دامس(مايكل دى نوستر دامس)در استان‏[پروانس Provance]در جنوب فرانسه به دنيا آمد.روز تولد او 14 دسامبر 1503،و خودش يك مسيحى‏ كاتوليك بود.مى‏گويند پدران و نياكانش يهودى بوده‏اند،ولى اثبات اين ادعا كار آسانى نيست.جدّ پدرى او،كه بازرگان غلاّت بود،با يك دختر مسيحى ازدواج كرد.
پسرش پدر نوستر دامس نيز با يك دختر مسيحى كاتوليك ازدواج كرد.آنان مدعى‏ هستند كه اين مرد،هنگامى كه نخستين پسرش مايكل دى نوستر دامس به نه سالگى‏ رسيد،مسيحى شد.نوستر دامس چهار برادر ديگر نيز داشت،كه از او بزرگتر بودند، پدر بزرگش به تربيت و تعليم او پرداخت،تا اندازه‏اى رياضيات و نجوم،و نيز زبانهاى لاتين و يونانى را به او آموخت.هنگامى كه پدر بزرگ،در گذشت،نوستر دامس جوان،به خانه پدرى خود بازگشت و به تحصيل،ادامه داد.
در سال 1522،پدر و مادرش او را به دانشكده‏[مون پليه Mont pellier] فرستادند تا پزشكى بخواند،در اين هنگام 19 سال داشت،سه سال بعد،ليسانس‏ خود را گرفت و به كار پزشكى پرداخت.در اين هنگام،وباى طاعون به فرانسه به‏ ويژه جنوب آن يورش آورده بود،نوستر دامس پزشك مشهورى شد،زيرا از رويارويى با بيماران وبايى ترسى به خود راه نمى‏داد،در حالى كه ديگران،از ترس‏ واگير بيمارى از آنان فرار مى‏كردند،او نسخه ويژه‏اى براى بيماران وبايى اختراع كرده‏ بود كه او را به توانايى در معالجه آن مشهور ساخت(در سال 1552 كتابى در طبّ‏ نوشت و تعدادى از روشهاى خود را براى معالجه طاعون در آن آورد).در چهار سال‏ بعد،ميان شهرهاى مختلف فرانسه و ايتاليا رفت و آمد مى‏كرد و كتابهايى درباره جادو و ستاره شناسى،به دست آورد،سپس به دانشكده پزشكى در«مون پليه»بازگشت تا اينكه در سال 1529 دكتراى خود را گرفت،در اين دوره مشهور بود كه او گرايشهاى‏ ويژه‏اى در درمان بيماران دارد كه بر خلاف روش رايج است،به ويژه كه او حجامت‏ و خون‏گيرى را به عنوان درمان به كار مى‏برد.

پس از گرفتن مدرك دكترا در سال 1529،در شهر[أجين Agen]در فرانسه‏ ماندگار شد،و با دخترى ازدواج كرد و از او دارى يك پسر و يك دختر شد،دوباره‏ موج جديدى از طاعون به منطقه زندگى او هجوم آورد،و دو فرزند و همسرش‏ درگذشتند.و از آنجا كه نتوانست آنها را نجات دهد،اين فاجعه‏اى براى او و كار او در آنجا بود،گرفتارى او زمانى بيشتر شد كه پدر و مادر همسرش يك شكايت رسمى بر عليه او به دادگاه بردند،و از او خواستند كه مهريه دخترشان را به آنان بپردازد، مشكلات او به همين جا ختم نشد،بلكه دادگاههاى تفتيش عقايد كه زير نفوذ كليساى كاتوليك آن زمان بودند،با فرمانى از او خواستند كه در شهر[تولو Toulouse]در فرانسه،به اتهام كفر،در برابر آنان حاضر شود،اين تهمت در آن زمان‏ بسيار خطرناك بود،و علّت آن اين بود كه در برابر يكى از كسانى كه مجسّمه مريم‏ باكره را مى‏ساختند؛ايستاده بود،و به او گفته بود:«تو فقط شيطانهايى چند درست‏ مى‏كنى!»گزارش سخن او را به مقامات كليسا دادند،و آنان دستور دارند،كه او به اين‏ اتهام در دادگاه حاضر شود،او از اين فرمان خوددارى كرده زيرا مى‏ترسيد به‏ محكوميتش بيانجامد،و او را زندانى و سپس اعدام كنند،پس از شهر خود گريخت، و پنهانى به سير و سفر پرداخت و در سال 1544 به شهر[سالون Salon]در فرانسه‏ رسيد.در آنجا با يك بيوه ثروتمند ازدواج كرد و از او صاحب چند فرزند شد،و باز مانده عمر خود را در اين شهر و در خانه‏اى به سر برد كه تا به امروز وجود دارد.اتاق‏ فوقانى خانه را براى مطالعه و كار نجوم و جادوگرى و سير و سلوك انتخاب كرد.او بعدها اين كتابها را سوزاند؛و داستان آن خواهد آمد.برخى بر اين باورند كه مهمترين‏ الهام بخش او كتابى به نام رازهاى مصر[de Mysteries Agyotorum]بوده است او در اين اتاق از سال 1547 پيشگويهاى خود را آغاز كرد و براى نخستين بار آن را در سال‏ 1555 منتشر ساخت،هنوز اين پيشگوييهاى كامل نشده بود،و شامل سه قرن(فصل)و نيمى از قرن چهارم مى‏شد.چنانكه پيش از اين گفته شد.آوازه او همه جا پيچيد و به‏ گوش همسر پادشاه فرانسه(كاترين دى مديسى)رسيد،او فرستاد تا او را در دربار آورند و اسبابى نيز براى سفر او تهيه كرد،اين سفر يك ماه طول كشيد(با اينكه بدون‏ اين وسايل بايد دو ماه به طول مى‏كشيد).وقتى آمد،او و پادشاه به ديدارش شتافتند و پاداش كوچكى نيز به وى دارند.او دو هفته نزد آنها ماند و سپس به شهر سالون‏ بازگشت.ديدار ديگرى نيز از دربار پادشاه فرانسه داشت كه در آن مدّت بيشترى‏ ماند.كليسا تحقيقات خود را درباره اينكه آيا او جادوگرى مى‏كند يا نه دنبال مى‏كرد، و همين سبب شد كه او براى بار دوّم مخفى شود،و در خانه بنشيند و از جامعه‏ كناره‏گيرى نمايد.از اين پس او دچار بيمارى مفاصل شد كه به«نقرس»شهرت‏ يافت.او در اين دوره به طالع بينى دوستانى كه به ديدارش مى‏آمدند،پرداخت،به‏ ويژه اين كار را براى ثروتمندان انجام مى‏داد.گفتنى است كه علم«نجوم»در اين‏ دوره به اوج خود،رسيده بود.
در سال 1564 همسر پادشاه،كاترين تصميم گرفت كه با خانواده‏اش به ديدار رسمى از سراسر كشور فرانسه بپردازد.اين ديدار دو سال طول كشيد و از جمله‏ ايستگاههاى او،يكى هم،خانه نوستر دامس در شهر سالون بود.او در اينجا با پسرانش به ديدار وى شتافت و با هم سر يك سفره غذا خوردند.

در روز 1566/7/2،نوستر دامس درگذشت و جنازه او را بيرون بردند،ولى يكبار ديگر استخوانهاى باقيمانده او را در كليساى‏[سن لورن St.Laurent]در شهر سالون دفن كردند،و تاكنون نيز قبر او در آنجاست و علامتى بر روى آن نهاده‏اند.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/7/2010, 12:51

جنگ بر ضدّ ايران‏

«فرمانده عرب،مريخ،خورشيد،ناهيد،برج اسد قانون كليسا از راه دريا تسليم مى‏شود به سوى ايران،نزديك به يك ميليون سرباز بيزانس و مصر،يك اژدهاى راستين حمله مى‏برد».
(پنجم-25) ستارگان و برجهانى كه اينجا آمده،اشاره به تاريخ معينى است.اقتران مريخ با خورشيد و ناهيد در برج اسد در 21 ماه اوت سال 1986 رخ داده است.
نام ايران در كتاب اصلى،به صورت(فارس)آمده كه نام باستانى ايران است و تا سال 1935 در عرف بين المللى تغيير نكرده بود،و از آن پس نام كنونى خود را يافت.
(بيزانس)،نام باستانى شهر استانبول كنونى و اشاره به كلّ تركيه است.

فرمانده عرب،بى‏گمان،اشاره به صدام حسين است،به ويژه كه او خود نيز اين‏ لقب را به صورت تشريفاتى به خويشتن داده،و يكى از القاب صد گانه اوست كه گويا مى‏خواهد تعداد آنها را با نامهاى خداوند(اسماء حسنى)برابر سازد!! شمار نفرات ارتش عراق بر پايه منابع رسمى و غربى نزديك به يك ميليون سپاهى‏ است كه همين رقمى است كه دوست ما آورده است.

اين دو بيتى به ما مى‏گويد كه در سال 1986،اين امير عربى وجود خواهد داشت و سپاه ميليونى خود را به سوى ايران(فارس)به حركت در مى‏آورد و سپس مى‏گويد تركيه(بيزانس)و مصر نيز به كشور ايران حمله مى‏برد ولى اژدها گونه كه در آن‏ نيرنگ و فريب نهفته است.گويا اين،اشاره به پشتيبانى مادى و تبليغاتى و سياسى‏ اين دو دولت از صدام حسين در جنگ با ايران است(گذشته از آنكه مصر حمايت‏ نظامى فراوانى هم كرد و اسلحه و نيروى بسيارى در اختيار عراق نهاد و نيروهاى تركيه‏ به حالت آماده باش براى كمك به صدام به سر مى‏بردند).

در آن هنگام،آبهاى خليج فارس پر از ناوگانهاى جنگى غرب از كشورهاى‏ مختلف بود كه برخى آمريكايى و برخى انگليسى و برخى فرانسوى و ايتاليايى يا نروژى...بودند،و همه در يك بسيج عمومى بر ضدّ ايران به سر مى‏بردند،زيرا ايران‏ از قوانين بازى شطرنج آنها خارج شده بود،و موازنه‏هاى قدرت را كه ابرقدرتها تنظيم كرده‏اند؛به هم زده بود،و اين بيرون رفتن بودن.كه دنيا را بر ضد ايران بسيج‏ كرده بود،ولى مردم حرف خود را زده بودند و تصميم خود را بدون دخالت كسى از خارج گرفته بوند،ملت ايران به اينجا هم بسنده نكرد،بلكه در برابر شرق و غرب، از خود بى باكى نشان مى‏داد و اعلام كرد كه مى‏خواهد اسلام(دين خدا)را قانون و شريعت حاكم بر كشور قرار دهد و توده‏هاى ميليونى مردم ايران.به اين كار حكم‏ اعدام خود را كه دادگاه بين المللى صادر كرده بود،امضا كردند،زيرا اين از كارهاى‏ ممنوع بود كه هيچ يك از مسلمانان اجازه انجام آن را نداشتند.
آنچه در سطر دوّم آمده،به ويژه درباره اين ناوگانهاست،كه نوستر دامس تمركز آنها را اهانت به قانون كليسا و رام كردن آن مى‏داند،مقصود قانون كليساى مسيحى و روح تبليغات آن،پراكندن روح محبّت و نيكوكارى و گذشت در ميان انسانهاست،و كار اين ناوگانهاى صليبى و همه مردان كليسا كه آنها را تشويق مى‏كردند و از همه اين‏ فجايع خونين كه در جنگ ديوانه وار رخ داد چشم مى‏پوشيدند و خود نيز آتش آن را برافراخته بودند و با همه نيرنگهاى خود آن را روشن نگاه مى‏داشتند،همه اين كارها خوار شمردن رسالت مسيحيت ادعايى آنان و خفه كردن صداى آن بود.

تاريخ رويداد اين حادثه كه نوستر دامس به دست مى‏دهد؛سال 1986،است كه‏ بسيار دقيق به نظر مى‏آيد،زيرا جنگ هشت ساله در سال 1980 شروع شد و در سال 1988 پايان يافت.سال 1986،شاهد سخت‏ترين نبردها در نقاط مختلف جبهه بود.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 5/7/2010, 14:04

خیلی ممنون علی آقا
اگر پیشگوییهاش رو که هنوز اتفاق نیفتاده داری بزار
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/7/2010, 14:09

اگرم میشه یک منبع اینترنتی معرفی کنید لطفا
تا بتونیم بقیه پیشگویی ها را بخونیم
خیلی ممنون

اين مطلب آخرين بار توسط sahra1970 در 5/7/2010, 14:34 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 5/7/2010, 14:29

با اجازه علی آقا
خودم دوست داشتم بدونم نوستر داموس چه شکلیه گفتم تصویرش رو بگذارم که دوستان هم ببینند.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ahmad-r.mihanblog.com
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/8/2010, 01:02

چه جالب. مرسی
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/8/2010, 01:04

spider عزيز
به روي چشم پست بعدي از اينده است
sahra1970 عزيز
بايد فايلش رو خودم اپلود كنم كه به زودي اين كار رو انجام ميدم

Ronia عزيز
خيلي ممنونم از عكست و اينكه تايپيك ما رو قابل دونستي

فریده خانم عزيز
از ابراز لطف شما هم متشكرم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/8/2010, 01:08

رهبر وحشت آفرين جديد

«رهبر از اسكاتلند با شش آلمانى برجسته‏ مردانى از دريانوردان شرقى آنها را دستگير مى‏كنند و آنها را از جبل الطارق و اسپانيا عبور مى‏دهند و در ايران به نزد رهبر وحشت آفرين تازه مى‏آيند».

(سوّم-78) (اسكاتلند)سرزمين شمالى جزاير بريتانيا است و رهبر آن،يعنى يك رهبر انگليسى.روشن نيست كه اين رهبر آيا سياسى است يا نظامى يا جز آنها؟ در اين دو بيتى،اشاره به آن است كه پادشاه ترس كه در پايان اين قرن بر صحنه‏ تاريخ ظاهر مى‏شود،در يكى از مراحل جهاد خود،در ايران به سر مى‏برد،و سپس‏ همه دنيا را در مى‏نوردد.

چنانكه مى‏بينيد نوستر دامس،به ما خبر مى‏دهد كه در آينده،فرمانده يا رهبرى از بريتانيا با شش تن از شخصيتهاى آلمانى دستگير مى‏شود،و اين كار به دست مردانى‏ از نيروى دريايى اسلامى انجام مى‏گيرد كه او آنان را دريانوردان شرقى مى‏خواند،اين‏ كار در جايى از اروپا صورت مى‏گيرد.سپس اينان را از راه اسپانيا و تنگه جبل الطارق‏ به سوى ايران و به نزد پادشاه ترس جديد مى‏آورند.يعنى پادشاه ترس جديد در آن‏ وقت در ايران است.روشن است كه مرد شرقى كه نوادگان روميان و مردم غرب از دست او بلا مى‏كشند،در جهان اسلام زندگى مى‏كند كه مرز نمى‏شناسد.امروز در ايران است و ديروز در عراق بود،و فردا در جاى ديگر است.در برابر او مرزهاى‏ «شناخته شده»بين المللى ارزش ندارد،زيرا براى خود همانها كه آن را ترسيم كردند و به آن«اعتراف»كردند نيز ارزشى ندارد.و در آن زمان ديگر كسى كه بخواهد براى‏ مسلمانان و مستضعفان قانون وضع كند وجود ندارد و اگر هم داشته باشد كسى به‏ سخن او اعتنا نمى‏كند و او نمى‏تواند براى زير پا نهادن آنها هر كس را بخواهد مجازات كند و از سر تقصير هر كس بخواهد بگذرد،زيرا اين رهبر هر جا كه نياز و ضرورت باشد،پا خواهد گذاشت.

روشن نيست كه علت يا زمينه رويدادى كه در دو بيتى آمده،چيست ولى نشانى از حاكميت و هيبت و قدرت اين اسماعيلى بزرگ دارد كه در دين محمد(ص)قوى‏ است.او از منطقه عربى بر مى‏خيزد و به هر هدفى كه بخواهد،مى‏رسد.و هر فردى را كه اراده كند،در هر مقامى كه باشد به زير فرمان مى‏آورد و درباره او قضاوت و حكم‏ خود را اجرا مى‏كند و هيچ طاغوت سركشى نمى‏تواند بر او فرمان براند.

هنگامى كه مى‏بينيم مردان اين رهبر،در اروپا رهبر انگلستان و شش تن از شخصيتهاى آلمان را دستگير مى‏كنند و آنها را از راه اسپانيا و درياى مديترانه به ايران‏ مى‏آورند تا در برابر او حاضر كنند،در مى‏يابيم كه قدرت او تا چه پايه است و حاكميت او تا كجا را گرفته است،تا آنجا كه مردان او آزادانه در سراسر جهان رفت و آمد مى‏كنند و اثرى از ناوگان ششم و هفتم ديده نمى‏شود كسى ديگر نيز در قدرت با او برابرى نمى‏كند.اين دو بيتى دنباله دو بيتيهاى پيشين است كه درباره اين مرد بزرگ‏ از آسيا سخن گفته و پيش بينى كرده كه قدرت او از فاس تا اروپا گسترده خواهد شد.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 5/8/2010, 01:21

snake_eater عزیز

خیلی جالب هستند. اتفاقا من همیشه دنبال خوندن کتاب نوستر آداموس بودم که میسر نشده تا حالا. فقط متنش خیلی سنگینه. من چند بار می خونم تا بفهمم چی داره می گه.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/8/2010, 01:34

samir عزيز
يكى از روشهاى نوستر دامس،در پيچيده نويسى و مبهم كردن است و تمام پيشگويي ها به صورت دو بيتي است و تفسير پيشگوييهاي اين كتاب توسط دكتر شرف الدين اعرجي ميباشد
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 5/8/2010, 04:09

آخرین پیشگوییش هم همون 2012 هستش.
جدی به این فکر کنید که ممکنه 2 سال دیگه کل جهان نابود بشه ! من که خوشحال میشم !
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/9/2010, 08:51

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
اين هم متن كامل كتاب
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/9/2010, 12:17

عالیه
دست شما درد نکنه. :m/:
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/9/2010, 12:33

خواهش ميكنم صحرا خانم
اشغال جولان و كرانه غربى و نوار غزه‏

با قانون جديدى،استانهاى جديد اشغال خواهند شد به سوى سوريه،اردن و فلسطين به پيش! نيروهاى عربى فرو خواهد پاشيد و اين پيش از آغاز تابستان خواهد بود».
(سوّم-97) اين قانون جديد،بى‏گمان،اشاره به نظريه يا اصل«امنيت اسرائيل»است كه‏ دولت صهيونيستى به موجب آن حق اشغال سرزمينهايى كه پيرامون اين كشور قرار دارد را براى پاسدارى از مرزهاى خود و موجوديت خويش تصويب كرده و در حمله‏اى به اردن،مصر و سوريه،كه به جنگهاى شش روزه معروف است،آن را به‏ طور گسترده به مرحله اجرا گذاشت.اين جنگ با يك يورش سنگين در روز 5 ژوئن 1967،آغاز شد و در اين روز نيروى هوايى مصر در آن زمان به كلّى نابود شد جنگ شش روز ادامه يافت و در آن اسرائيل ساحل غربى رود اردن و تپه‏هاى جولان‏ (در سوريه)و نوار غزّه(در فلسطين)و صحراى سينا(در مصر)را اشغال كرد.

در متن آينده،عبارت(امپراتورى بربرى)به جاى آنچه در ترجمه آن نهاده شده‏ (نيروى عربى)قرار گرفته،و آنچه باعث اين شد،آن بود كه ديدم امپراتورى در نزد نوستر دامس به معناى حاكميت يا دولت است و بربرها،همان ساكنان ساحل بربر در شمال آفريقا هستند كه اشاره روشنى به سرزمين مصر دارد،زيرا اين كشور هم يك‏ دولت شمال آفريقايى است در هر حال،نوستر دامس،واژه بربر را در بسيارى از جاها براى اشاره به عربها يا مسلمانان به طور كلى به كار مى‏گيرد.
آغاز تابستان،در 21 ژوئن هر سال است،و پيش بينى تكان دهنده او درباره‏ جنگهاى شش روزه كه در روز 5 ژوئن يعنى اندكى پيش از آغاز فصل تابستان‏ صورت گرفته،و در آن،نيروهاى مصرى به ويژه و نيروهاى عربى به طور كلى‏ شكست خوردند،بسيار شگفت آور و جالب است.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 5/15/2010, 11:01

ممنون علی آقا جالبن!

منتظر هستیم!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/15/2010, 13:15

spider عزيز اگه ميدونستم خوشت مياد روزي چندتا پيشگويي قرار ميدادم
چيرگى غرب‏

ميزان،در غرب قضاوت خواهد كرد و پادشاهى آن در آسمان و زمين فرمانروايى خواهد كرد ولى نيروهاى آسيا هرگز نابودى را به خود نخواهند ديد تا زمانى كه هفت تن بر فراز هرم قدرت باشند».
(چهارم-50) ميزان،يا برج ميزان،نشانه عدالت است.و او مى‏گويد كه عدالت به زودى در غرب حكم فرما خواهد شد،و اين غرب،به زودى بر آسمان و زمين فرمانروايى‏ مى‏كند،و به نظر من،مقصود،قدرت و برترى نظامى است(هوايى و زمينى و دريايى)و برترى سياسى نيز در آن نهفته است.و اين دو واقعيت دارند،چنانكه‏ مى‏بينيم،در غرب،آزادى و احترام به حقوق بشر نيست به ديگر بخشهاى جهان، بيشتر است،و اين را همه باور دارند.و به ويژه در مقايسه با جهان سوسياليستى،اين‏ مسأله روشن است.از اين گذشته،حاكميت قانون و نهادهاى قانونى و قضايى و قانونگذارى در آنجا رواج دارد،و از سوى ديگر،غرب بر بيشتر كشورهاى جهان‏ حاكميت دارد و قدرت خود را،مانند پليس جهانى بر آنها تحميل مى‏كند،گويا جهان‏ با زمين و آسمان و مردم و جانوران و معادن و درختان خود،ارثى است كه غربيان از پدران خود گرفته‏اند،و كاملا براى آنها حلال است.

هفت نفر پادشاه نيز روشن است كه هفت كشور يا هفت دولت هستند كه‏ به گونه‏اى با هم ارتباط دارند،و به گونه‏اى نيز با«نيروهاى آسيا»در ارتباطند.و اين‏ اشاره‏اى آشكار به دولتهاى پيمان ورشواست كه از هفت كشور اتحاد شوروى سابق، آلمان شرقى(سابق)،لهستان،رومانى،مجارستان،چكسلواكى و بلغارستان تشكيل‏ شده است.پيمان ورشو،چنانكه معروف است،موافقتنامه كشورهاى اروپاى شرقى‏ است كه در شهر ورشو در سال 1955 امضا شد،آلبانى و هفت كشور مذكور در آن‏ عضو بودند،ولى آلبانى در سال 1968،بيرون رفت و قدرت در اين كشورها به‏ صورت هرم ويژه‏اى است،و يك مشت كاخ نشين بر ميليونها تن مردم اين كشورها حكومت مى‏كنند.
نيروهاى آسيا،طبعا اشاره به بلوك كمونيستى شرق است و نوستر دامس‏ پيشگويى مى‏كند كه نيروهاى آسيا تا زمانى كه اين هفت كشور باشند،ضعيف‏ نمى‏شوند،به نظر من،مقدار زيادى از اين پيشگويى تحقق پذيرفته و ما خود مشاهده‏ كرديم كه چگونه عظمت كمونيسم شكست و پايه‏هاى نظام استبدادى كه آنها به پا داشته بودند،فرو ريخت،و اين،اعلام فروپاشى رژيمهاى سركوبگر اروپاى شرقى‏ و اعضاى پيمان ورشو يكى پس از ديگرى است و به اين ترتيب شيرازه آنها از هم‏ گسسته خواهد شد.

نوستر دامس،سرنوشت اين هفت كشور را پيش بينى كرده و در دو بيتى بعدى‏ مى‏گويد: «اخبار جديد،باراين سنگين و غير منتظره‏ ناگهان ميان دو سپاه حائل مى‏شود از آسمان سنگهاى آتشينى فرود مى‏آيد كه دريايى پديد مى‏آورد مرگ اين هفت تن،ناگهان در خشكى و دريا فرا مى‏رسد».

(دوّم-18) هرگاه بدانيم كه باران،در نزد نوستر دامس رمز انقلاب و شورش مردم است،و او همواره اين معنى را در پيشگوييهاى خود،به كار مى‏برد،در مى‏يابيم كه تا چه اندازه او اين آينده نگرى،درست تشخيص داده است.كليد كشف اين پيشگويى را در سطر چهارم مى‏يابيم كه مى‏گويد مرگ اين هفت قدرت،ناگهانى خواهد بود،و ديديم كه‏ ملتهاى اين كشورهاى اروپاى شرقى و بسيارى از ملتهاى اتحاد شوروى با تظاهراتى‏ گسترده خواستار تغييرات بنيادى در سيستم و روش اين كشورها،بلكه خواستار تحولات ريشه‏اى در برخى از آنها مانند آلمان شرقى شدند،و اين كار در ظرف چند ماه،و بلافاصله پس از سست شدن سيطره اتحاد شوروى و دست كشيدن اين كشور از حمايت آنها بود،و به گونه‏اى خاصّ متأثر از فشار اقتصادى بود.اين اخبار،به‏ قدرى ناگهانى بودند كه هيچ كس نمى‏توانست آنها را پيش بينى كند،و انقلابها و تغييرات باعث شد كه ميان نيروهاى عظيم بلوك شرق و غرب فاصله ايجاد شود.
در سطر سوّم،مى‏گويد سنگهاى آتشينى از آسمان فرود مى‏آيند و زمين را زير باران خود مى‏گيرند و دريايى از سنگ پديد مى‏آورند،مقصود،از آن چيست؟درست‏ نمى‏دانم،ولى اين را مى‏دانم كه مقصود او در اين دو بيتى آن است كه مرحله تاريخى‏ ياد شده در دو بيتى،شاهد اين وضع خواهد بود،و شايد مقصود يك پديده طبيعى از نوع سقوط شهاب سنگهاى فراوان بر زمين باشد و شايد هم اثر ضربات موشكى‏ سخت و فراوان باشد كه اين مناطق شاهد آنها خواهند بود.

دو بيتى ديگرى نيز در فصل ديگرى در كتاب وجود دارد كه گويا دنباله و پايان بخش اين موضوع است،و مى‏گويد: «روزى يكى از دو رهبر بزرگ باقى مى‏ماند نيروى آن دو روز به روز بيشتر مى‏شود سرزمين تازه‏اى در اوج قدرت قرار مى‏گيرد در رابطه با مرد خونين،آمار به او مى‏رسد».

(دوّم-89) بدون شك،مقصود از اين دو رهبر بزرگ،اتحاد شوروى و ايالات متحده آمريكا يا رئيس جمهور اين دو كشور است كه جهان شاهد،عظمت قدرت نظامى آنهاست، و در سالهاى مسابقه تسليحاتى به درجه‏اى از قدرت ويرانگرى رسيدند كه بالاتر از آن ممكن نبود و نيز آن روزى را كه نوستر دامس گفته يعنى روز باقى ماندن يكى از آن‏ دو قدرت،يا حالتى شبيه به اين را نيز شاهد بوديم اين يكى همان است كه در سطر سوّم به آن اشاره كرده و مى‏گويد سرزمين جديد،در اوج قدرت خويش قرار مى‏گيرد و سرزمين جديد نيز طبعا آمريكاست،و در زمان نوستر دامس اين صفت براى‏ آمريكا معروف بوده است،او اين بار نيز آينده را درست پيش‏بينى كرده،زيرا ما امروز آمريكا را مى‏بينيم كه تقريبا بر سراسر جهان بدون هيچ رقيبى حكومت مى‏كند، و اتحاد شوروى چون گدايى در خانه آمريكا به دريوزگى نشسته است.
سطر چهارم در زمينه پيشگوييهاى اين مرد به راستى مهم است،كه درباره آينده‏ اين قرن با آمار و اطلاعات،از تحولات و نيرنگها و طرحهاى آنان سخن مى‏گويد،و در پايان به مرد خونين مى‏رسد و اين همان كسى است كه او را(پادشاه وحشت) مى‏خواند.او مراقب اطراف خويش است و محاسبه مى‏كند و براى آينده و روز خيزش خود،آماده مى‏شود و خود را از چشمها پنهان نگه مى‏دارد.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 5/15/2010, 14:28

خیلی جالب بود. برای اولین بار با تفسیرهایی که داشت فهمیدم نوستر آداموس چی داره می گه.

ممنون snake-eater عزیز
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/17/2010, 08:51

samir عزيز متشكرم از اظهار لطفتون

حمله كشورهاى متّحد به صدام‏

«پادشاه اروپا مانند كركس مى‏آيد و شماليها را نيز با خود مى‏آورد و سپاهى گران از سرخ و سفيد را فرماندهى مى‏كند و همه با هم به جنگ پادشاه‏[بابل Babylon]مى‏روند».
(دهم-86) (بابل)شهرى باستانى در عراق و نزديك حلّه كنونى است و در حدود 90 كيلومتر با بغداد پايتخت عراق فاصله دارد.اين شهر در هزاره سوّم پيش از ميلاد ساخته شده و چندين دولت در تاريخ بسيار دور در آن پديد آمده است،يكى از مشهورترين‏ پادشاهان بابل(بخت النّصر) نبوخذ نصر است كه در زمان فرعونيان با مصريها جنگيد و در سال 605 ق.م.آنها را شكست داد و يك امپراتورى پدى آورد كه از عراق تا سوريه و فلسطين گسترده بود،و در اين دوره به سال 586 ق.م به اورشليم‏ (بيت المقدس كنونى)حمله برد و هيكل(يعنى معبد اصلى يهود)را ويران و با خاك‏ يكسان و بزرگان يهود و شخصيتهاى آنان را اسير كرد و به بال پايتخت خود برد، همچنين در دوره او باغهاى آويخته(باغهاى آسمانخراش)ساخته شد كه از عجائب‏ هفتگانه دنيا در آن زمان بود.
بخت نصر همان كسى است كه صدام حسين طاغوت كنونى عراق مى‏كوشد خود را به او شبيه سازد و لقبهاى«بابلى»بر خود مى‏نهد،پس او بخت نصر جديد عراق و از نوادگان بخت نصر باستانى و فرزند مخلص او يا بخت نصر دوّم و سوّم...است.با اين لقبها مى‏خواهد خود را بزرگ نشان دهد،و از حد يك طاغوتچه بالاتر آيد و بت‏ شدن خود را از راه اين روشهاى تبليغاتى تضمين كند.

پس مى‏توان گرفت كه صدام حسين،دقيقا معناى عبارت(پادشاه بابل)است كه‏ در سطر آخر آمده و اين جاى ترديد ندارد.

از آنجا كه اروپا پادشاه معينى ندارد،و ايالات متحده آمريكا،بزرگترين نيروى‏ نظامى در جهان امروز است(هر چند خدا بر همه آنها چيره است)،و نفوذ و حاكميت‏ ويژه‏اى نيز در اروپا دارد،و همچنين بر ديگر ملّتها متحده يا رئيس جمهور آن تفسير مى‏شود كه در نتيجه مقصود او دقيقا جرج بوش،است.

مقصود از شمال،بى‏گمان،شمال كره زمين است كه مردم آن همان مردم اروپا و آمريكاى شمالى هستند.ديديم كه(بوش)با سپاهى گران از آمريكا و كانادا و انگليس‏ و فرانسه و...آمد و پيمان عظيمى با شركت نزديك به سى دولت براى جنگ با صدام‏ حسين پديد آورد.ما تأكيد مى‏كنيم كه جنگ بر ضد صدام بود،زيرا كشمكش‏ شخصى ميان قدرتهاى استكبارى كه نقش ژاندارم جهان را بازى مى‏كند و خود را شايسته آن مى‏داند كه اين پادشاه را نصب و آن يكى را بركنار كنند،و همه اين كارها را از روى هوسها و منافع خود انجام مى‏دهند.
در يك سو اين قدرتها قرار داشتند و در سوى ديگر يكى از مزدوران آنها كه سر به‏ شورش برداشته بود،و از دستورهاى آنان سرپيچى نموده بود،و يا اينكه در بازى‏ ديگرى به سود نيروهاى استكبار بر ضد جهان عرب و مسلمانان وارد شده بود(چند موشك كه در برابر حجم سلاحهاى امروز جهان شبيه اسباب بازى است نبايد شما را فريب دهد.امروز جهان در دست اسرائيل است،و شايد اين نمايش خيمه شب بازى‏ هم جزئى از طرح صلح در منطقه بوده است).و گرنه صدام ربطى با عراقيها ندارد، تنها بخت بد اين ملّت مظلوم چنين بوده كه زير دست او قرار گيرد و همان كسانى كه‏ امروز به عراق لشكر كشيدند؛ديروز او را سركار آوردند،و مردم عراق در اين معامله‏ نه سهمى دارند و نه سودى،بلكه نخستين قربانيان و تنها قربانيان اين جنگ خونين و طولانى هستند كه همواره در آن ملّت در يك طرف و دولت در طرف ديگر است و اين وضع 24 سال است كه در كشور آنها ادامه دارد.آنچه مرا به شگفتى وا مى‏دارد اين‏ است كه نوستر دامس جنگ را به صورت يك امر شخصى معرّفى مى‏كند و آن را ميان‏ دو طرف يا دو شخص مى‏داند كه يكى پادشاه اروپاست و ديگرى پادشاه بابل.

نوستر دامس در اينجا يك استثنا را مطرح مى‏سازد و آن را از عناصر آن سپاه جدا مى‏داند زيرا نخستين چيزى كه به نظر مى‏آيد اين است كه پادشاه اروپا سپاهى از مردم‏ آن قاره را به جنگ او مى‏آورد كه سفيد پوست باشند،ولى مى‏بينيم كه مى‏گويد:پادشاه‏ اروپا سپاهى بزرگ از سرخ و سفيد با خود مى‏آورد،و عملا هم همين گونه شد،زيرا (جرج بوش)سپاهى مركب از نيم ميليون نفر سپاهى سفيد پوست و غير سفيد پوست‏ را به ميدان آورد،(سرخ)در اينجا اشاره به غير سفيد پوستان يعنى عربهاى گندمگون‏ آسياييها و سياهان آمريكا و آفريقا است.
واژه(كركس)نيز جايگاه ويژه‏اى دارد،زيرا مى‏بينيم كه نيروى هوايى آمريكا و اروپا نقش اصلى را در اين جنگ دارد،و نبايد فراموش كنيم كه كركس در سراسر جهان شعار نيروى هوايى ارتشها است.

جالب اينكه در اين دو بيتى نوستر دامس من مى‏بينم كه همه آنهايى كه درباره او نوشته‏اند به تفسيرهاى ديگرى روى آورده‏اند،و اصلا به انديشه آنها نيامد و يا ياراى‏ آن را نيافتند كه بگويند چنين حادثه‏اى كه ما در تاريخ معاصر ديديم،روى خواهد داد و با اين كيفيت خواهد بود،كه دوست ما مى‏گويد،ولى چنانكه ديديم،اتفاق افتاد و تا اندازه زيادى هم درست بود.و اين ميزان راستگويى اين مرد را پيش ما بالا مى‏برد و ما را وادار مى‏سازد كه به پيشگوييهاى او درباره آخرين سالهاى اين قرن بيشتر بها بدهيم
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/23/2010, 14:46

طاغوتى از ميان برداشته مى‏شود

طاغوت،در يك بندر اسلامى به مرگ محكوم مى‏شود ولى اين كار،آزادى را باز نمى‏آورد جنگى تازه از كينه‏ها و انتقامجوييها پديد مى‏آيد جمهورى فرانسه را با قدرت و ترس،بهره خويش را مى‏گيرد».
(اوّل-94) واژه(اسلامى)در سطر اوّل،در عبارت اصلى،به صورت‏[Selin]آمده كه در زبان يونانى به معناى(هلال)است.اين واژه در بسيارى از جاهاى كتاب نوستر دامس‏ اشاره به اسلام يا مسلمانان است،هلال نزد همه غربيها،يك شعار شناخته شده است.

به نظر من اين پيشگويى با پيشگويى قبلى كه نام صدام در آن آمده ارتباط ويژه‏اى‏ دارد،در اين پيشگويى،باز هم به صدام حسين اشاره مى‏كند،گويا نوستر دامس،با واژه بندر اسلامى،به كويت اشاره مى‏كند.پس از آنكه جنگ متحدان به رهبرى‏ آمريكا با صدام به پايان رسيد،از هر گوشه جهان،صداهايى بلند شد كه بايد اين‏ طاغوت ديكتاتور را بر كنار و محاكمه كرد يا او را به دست نيروهاى امنيتى ترور كرد، وضع به گونه‏اى در آمده بود كه گويا حكم اعدام او صادر شده است.شايد مقصود از سطر اول اين باشد،ولى چنانكه انتظار مى‏رود،مرگ اين ديكتاتور،يا ديكتاتورهاى‏ كوچك ديگر،اعلام آزادى و رهايى مردم عراق يا ديگر ملتهاى مستضعف جهان، نيست،زيرا مسأله به همين دژخيمهاى كوچك محدود نمى‏شود،بلكه مشكل واقعى‏ ما با كسانى است كه پشت سر آنها ايستاده‏اند يعنى آمريكا،فرانسه و انگليس و امثال‏ آنها،و ما مزه آزادى و امنيت و عزّت را در وطنهاى خويش نخواهيم چشيد،مگر آنكه ديكتاتورى و استكبار در جهان فرو ريزد و از ميان برود،اين جهان پر از زهرها و بدبختيها و محروميتهاست و رگهاى اين جهان(نظامهاى سياسى و اقتصادى و امنيتى و تبليغاتى آن...)اين زهرها را براى ما مى‏آورند و ساختار اين جهان انسانى‏ نيز بر همين امت،و مانند قبلى،اين دژخيمهاى كوچك چون صدام حسين را تغذيه‏ مى‏كند و مايه پابرجا ماندن آنها مى‏شود.
اگر اين پيشگويى درباره عراق باشد،نوستر دامس،پيشگويى جنگ جديدى را مى‏كند كه انگيزه آن،همان كينه‏هاى نهفته در جنگ خليج است كه اصلا يك جنگ‏ معمولى نبود،زيرا جنگ يك جانبه بود،اين جنگ ميان دو سپاه يا دو نيروى سياسى‏ نبود.نيروهاى متحد به رهبرى آمريكا بارانى از بمب و موشكهاى رنگارنگ بر عراق‏ فرو ريختند،تا عراق را به توده‏اى از آوارها و ويرانه‏ها و اجساد مردگان تبديل كنند.

و مردان و كودكان و جوانان و پيران را به خاك و خون بكشند.شگفت آور،اينكه‏ متحدين،مرحله اوّل ويرانى را به پايان بردند،و مرحله دوّم را به عهده رژيم‏ ديكتاتورى عراق گذاشتند،تا مأموريت آنها را به پايان برد،و آنچه را سالم مانده‏ ويران كند،شكست و نابودى اين ملّت سركوب شده اسير را كامل سازد.و اين همان‏ انتقام است.چه انتقامى!!آتشى است كه در دلها زبانه مى‏كشد.

فرانسه كه ميشل عفلق و افراد باند او را براى ما تربيت كرده،مهمترين نقش را در پشتيبانى از صدام و رژيم ديكتاتورى او به عهده داشت و مزد خود را خواهد گرفت، ولى چيزى جز ترس و هراس نخواهد بود.اين دو بيتى چنين مى‏گويد،و ما بايد منتظر باشيم تا حكم خدا را ببينيم.
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 5/23/2010, 16:20

علی آقا تو مجله ی موفقیت خوندم که نوستر آداموس دروغگویی بیش نبوده!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/24/2010, 12:50

spider جان احتمالش هست متون بالا هم فقط تفسير هستند پيشگوييهاي نوسر اداموس به صورت اشعار بسيار مبهم هست و هر كس به سليقه خود ميتونه تفسيرشون كنه
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 5/25/2010, 14:58

ممنون از پاسخت اشاره
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی