گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

+76
مونا
mo_khaligh
kim-kim
samira
پریسا
roksana
shinili
radon_m
پیام
jhooker
honey
sharareh
hana.mn
hengameh
Farshad.roger
شهرزاد
negar
ghazaleh
نگار
پریا
نگين
leopard
فرهاد
الهام
Salma
niloofar20
hadi1981
amirreza
فریده
sara_b211
طناز
mahssa
jigili
sin1985
شیوا
Mr.Mizuyama
masi
laaki.y
سارا س
p.m
مه لقا
Saeid
محمد
samir
senior
mahsa
Alireza
setareh
pareparvaz51
farzad
شرزاد
snake_eater
mary
Ronia
amir.h
mina-b
maria alexio
Assiyeh
Ariana
مرضیه
spider
Dr. Iman Memarian
Foad
BoZhoo
Sahra
dusky-vow
لاکی
محیا
Torkan A
Alireza_Tiger
speedy
maryam.m
rain
apb
Koosha_Raisi
farzadprogram
80 مشترك

صفحه 15 از 15 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 13, 14, 15

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Empty رد: تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

پست من طرف mahsa 7/18/2010, 15:17

واي نه. چه بد.
ميدونم چه احساس بدي داري و چقدر اذيت ميشي.
مايكل كوچولو هم مثل ني ني ناز از اين زندگي زوركي راحتي شد.
تسليت ميگم عزيزم رز
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Empty رد: تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

پست من طرف kim-kim 7/18/2010, 15:33

وای فریده جون تسلیت میگم...خیلی بده....امیدوارم هیچ کس این اتفاق غم انگیزو تجربه نکنه....تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Tissueتسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Tissueتسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Tissueتسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Tissue
kim-kim
kim-kim
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/18/2010, 15:46

دوستان عزیزم مهندس فرهاد عزیز، شراره جون، آقا مهدی، آقا پیام، شیوا جون، آقا فرزاد، رکسانا جون، مریم جون، آقا محمد، سلما جون، نجمه جون، مهندس پرهام، پریساجون، الهام جون، سمیرا جون، مهتاب جون، رونیا جون، کیمیا جون و مهسای عزیزم از ابراز لطفتون ممنونم.

آخه تو این دو ماهی که پیش من بود این بچه مظلوم هیچ آزاری نداشت. طفلکم هرچی می دادم می خورد. داروش رو هم می خورد. هیچ اذیتی نداشت. امیدوار بودم مثل دایانا و مت خوب بشه. اما مثل اینکه عفونت تنفسیش خیلی خیلی شدید بود. دیشب ساعت 2 یک دفعه دلم شور افتاد رفتم دیدمش. دیدم خیلی وضعش خرابه. سرشو پایین انداخته و همش دهنش رو باز و بسته می کنه. این اواخر غذا نمی خورد. ماهی خوراک ماده می خریدم لاروش رو با قاشق همون جوری که به دایانا می دادم. به مایکل می دادم می خورد. لب به لارو ماهی نزد. فقط دهنش رو تا جاییکه که می تونست باز می کرد و می بست. تا ساعت 3 شب بالا سرش نشستم و نازش کردم. می دونستم داره می میره. اما امید داشتم مثل تمام لاکی های مریضی که پیش من اومدن و خوب شدن اینم خوب می شه اما 6 صبح که رفتم دیدم رفته. چشماش باز مونده بود. تا ظهر بغلش کردم و پیش خودم نگهش داشتم تا وقتی که دیدم دیگه چشمهاش سیاه شده و داره خشک می شه. خیلی مظلوم مرد.
با درد خیلی زیاد و رنج فراوان. هیچ کاری براش نتونستم بکنم. وقتی بهش آمپول می زدم پاشو می مالیدم تا دردش کم بشه. آخه این آمپول پنی سیلین رو نوشته باید وریدی زده بشه و با لیدوکائین استفاده بشه. طفلک من چه دردی می کشید وقتی آمپول می خورد. گریه

به قول مهندس فرهاد چشمهاش خیلی زیبا بود. روزهای آخر دیگه قدش 2 سانت شده بود. گریه گریه

اینم عکسهاش

مایکل وسط نشسته. دایانا و مت خوب شدن اما مایکل نتونست پیش دوستاش بره حتی نتونست دوستاش رو ببینه

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171963_1173

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171957_1103

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171958_1104

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171959_1106

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171960_1150

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171961_1118

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 I171962_1119
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف setareh 7/18/2010, 15:56

اييييييييييييي جاااااااانم
چه نازه
تسليت ميگم فريده جون
setareh
setareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/18/2010, 16:03

وقتی این موضوع رو برای اعضای خانواده تعریف کردم اشک تو چشماشون جمع شده بود
خیلی دردناکه
بازم تسلیت میگم
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/18/2010, 16:09

ممنون ستاره جون.

ممنونم پریسای عزیزم. منم خیلی درد می کشم. اصلاً نمی تونم باهاش کنار بیام.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف masi 7/18/2010, 16:14

تسلیت میگم فریده جون.خوب میفهمم احساستونو۰
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/18/2010, 16:18

ممنونم مصی عزیزم. امیدوارم دیگه اتفاق نیفته. آخه به این بچه علاقه مند شده بودم.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف پریا 7/18/2010, 17:37

الهی بمیرم ، آخی...
تسلیت میگم فریده جونم ناراحت
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/18/2010, 17:41

ممنون پریای عزیز و مهربونم. امیدوارم لاکی هات سالم بمونن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 15 Empty مرگ

پست من طرف mo_khaligh 7/22/2010, 04:17

لاک پشتم مرد
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف پریسا 7/22/2010, 04:24

پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف مونا 7/22/2010, 04:29

چرا؟مریض بود؟ متأسفم
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mo_khaligh 7/22/2010, 06:03

kamelan salem bod raft aftab begire bar aks shod khoda hich vaght mano nemibakhshee
mo_khaligh
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 7/22/2010, 06:27

mo_khaligh عزیز ، ای بابا امیدوارم دیگه شاهد این چنین اخباری نباشیم! راستی در سایت بارها گفته شده بود ، برای گرما و UVB از چراغ هالوژن و فلورسنت ایتفاده کنید و بیرون نبرید زیر خورشید که از این حوادث پش نیاد! ان شاء الله دیگه پیش نمیاد! و الک پشت های دیگتون (اگه دارید) سالم بمونن! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف لاکی 7/22/2010, 09:14

واقعا متاسفم دوست خوب
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shinili 7/22/2010, 09:27

ناراحت متاسفم
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/22/2010, 15:18

mo_khaligh تسلیت می گم. منم هفته پیش مایکل رو از دست دادم. می دونم خیلی سخته.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف ssk_1361 5/14/2012, 05:57

ولی من فکر میکنم که شما بسیار انسان غیر مسئولی هستید که با اینکه میدونستید اک پشتتون بیماره نبردینش دکتر اونم فقط برای وقت نداشتن!!!!!! شما که وقت ندارید برای چی یک موجودبیگناه رو نگهداری میکنید. ایشاله که همین بلا سر عزیزترین کستون بیاد. بسیار انسان مزخرفی هستید. وقت نداشتنن بهانه ای بیش نیست. خودتم میدونی. نمیدونم چطوری میخوای با وجدانت کنار بیایی!!!!
ssk_1361
ssk_1361
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف hasti 5/14/2012, 10:16

اخی تسلیت میگم خیلی ناراحت شدم و میدونم که خیلی سخته گریه
خیلی خوب بود که شما با اگاهی از این که میدونستین وقت کافی ندارین و شرایط نگهداریش رو هم ندارین لاکیتون رو رها یا واگذارش میکردین تعجب اما خب این یه تجربه تلخه که به قیمت جون یه لاکی تموم شد
اگه میشه این بار خواستین هر حیوانی رو نگهداری کنید اول به شرایط خودتون واسه نگهداریش توجه کنید که ماجرا دوباره تکرار نشه متفکر
ما ادما یکم خودخواهیم همه ما واسه لذت خودمون دیگه به هیچی توجه نمیکنیم متاسفانه متفکر

تجربه بهترین اموزگار است تنها شهریه ان سنگین میباشد(تامس کارلایل) اشاره
hasti
hasti
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف سايه 10/6/2012, 06:27

سلام
من يكي از لاكپشتامو از دست دادم لاكپشتي كه 2 سالش بود دلايل زيادي داشت اون مريض شده بود از خودش صدا ميداد و غذا نميخورد ،‌دهنش هميشه باز بود مدام تو خشكي بود سرشو بالا نگه ميداشت و لاكش بسيار نرم و كاملاً‌ سفيد شده بود . طفلكي يه شب ميخواسته از توي خشكي بياد تو آب كه چپ ميكنه و خفه ميشه گریه گریه گریه گریه من سر كار بودم كه مامانم زنگ زد و گفت مرد منم پشت ميزم شروع كردم به گريه كردن . الان يكي اون يكي زندس اسمشم فريبرزه نميدونم چرا افسره شده همش ميخواد بره جاي تاريك فريبرز قبلاً ماهي زنده ميخورد پلت ميخورد ميگو ميخورد سيب گوجه همه چي ولي الان دو ماه هيچي نميخوره و راستش منم ديكه عصابشو ندارم كه نازشو بكشم و واقعا وقتشم ندارم اگه كسي اونو ميخواد يه ايميل به من بزنه sami.sadatian2yahoo.com
سايه
سايه
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Shervin 10/6/2012, 13:40

خوب دوست عزیز دامپزشک برای چیه.
Shervin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 15 از 15 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 13, 14, 15

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة