گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين

5 مشترك

پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين Empty پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين

پست من طرف sara_b211 3/15/2010, 09:33

من پيشنهاد مي كنم يه سابقه بزاريمو عكس هاي سفره هفت سين خونه مون رو اينجا قرار بديم ببينيم سفره هفت سين كي قشنگ ترين سفره ميشه
البته چون مسابقه ها اينجا بود اين تايپيك رو اينجا باز كردم.
البته اگه مديراي سايت قبول كنند.
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين Empty رد: پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين

پست من طرف love animals 3/15/2010, 09:50

وای چه پیشنهاد جالبی ... من که خیلی خوشم اومد
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين Empty رد: پيشنهاد مسابقه ي عكس سفره ي هفت سين

پست من طرف Foad 3/15/2010, 09:58

خیلی پیشنهاد خوبی دادین. فقط یکی از دوستان جایزه این مسابقه را تقبل کند و مدیریت و مسائل مربوط به نیز با خود دوستان باشد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 3/15/2010, 11:11

به نظر من مثل مسابقه ي ماهيانه لاكپشتي مي تونيم يه تايپيك جديد باز كنيمو بخوايم همه نظر بدن بعد هر كي راي بيشتري آورد برنده ميشه.
جايزه هم يه فكري به حالش مي كنيم
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 3/15/2010, 12:57

سارا جان این مسابقه در حال تدارک است . من در این قسمت نوشته بودم:
https://lakposhtha.forumfa.net/forum-f20/topic-t2127.htm

امشب یا فردا شرایط را خواهم گذاشت رز
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 3/15/2010, 16:08

maryam.m عزیز ، برگزار کنند این مسابقه است و جوایز هم از شرکت پرمون می باشند و به زودی مسابقه را در تاپیک مسابقات ایجاد خواهند کرد!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف love animals 3/15/2010, 16:26

کارتون درسته...
love animals
love animals
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 3/16/2010, 01:54

مريم جون شما پيشنهاد تخم مرغ رنگي و لاكپشت سر سفره هفت سين دادين ولي من گفتم فقط سفره هفت سين اين دوتا فكر نكنم شباهتي داشته باشه.ولي مسابقه تخم مرغ رنگي هم خيلي خوبه.حالا اگه يكي مثل منن لاكپشتش لاكپشت سنگيه(سنگ رنگ شده عكسشو قبلا ديدين)يا يكي كه لاكپشت نداره بايد چكار كنه؟شركت نكنه؟
من پيشنهاد:
مي كنم همان عكس سفره هفت سين باشه حالا هركي دوست داشت لاكپشتشم بزاره.يا چند تا مسابقه باشه.
بازم پيشنهاد:
مي تونيم سه تا مسابقه برگزار كنيم.1 عكس تخم مرغ2هفت سين و لاكپشت3هفت سين خالي-تمام عيد رو بايد عكس بگيريم
باز پيشنهاد مي كنم اين بار به مناسبت عيد و كادوي عيديمون اجازه بدين همه توي راي گيري شركت كنند نه فقط اعضاي لاكپشت دوست. خیلی خوشحال
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 3/16/2010, 03:43

sara_b211 عزیز ، مسابقه هفت سیم و لاک پشت و هفت سین یکی باشه ، هر کسی دست داست سر سفره هفت سین از لاکیش هم عکس می گیره ، هر کس دوست نداشت فقط از هفت سین!

قانون رأی دادن لاک پشت دوست ها هم یادتون مید از چه موقعی و درپی چه حوادثی تصویب شد ، اگه تقلبی در کار نباشه ، موردی نیست که همه رأی برن! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة