گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟

+2
Mr.Mizuyama
samir
6 مشترك

آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟ Empty آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟

پست من طرف samir 9/27/2009, 06:04

آقای دکتر
این درست است که می گویند گربه ها در اولین زایمان یا فرقی نمی کند هر بار، بچه هایشان را رها می کنند وبهشان نمی رسند؟
من یادمه که سالها پیش که من بچه بودم، یک بچه گربه چند روزه روی پشت بام خانه ما توسط مادرش رها شده بود که البته ما نتونستیم نگهش داریم و متاسفانه مرد.
من یادمه اون موقع می گفتند که گربه ها همچین خصلتی دارند که بچه شان را بعد از به دنیا آمدن رها می کنند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟ Empty رد: آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟

پست من طرف Mr.Mizuyama 9/27/2009, 07:10

نه دوست عزيز !‌ تا انجا كه من مي دانم به هيچ عنوان اينطور نيست !‌ شايد مادر گربه مرده بوده يا اينكه نتوانسته به ان محل برگردد, چند سال پيش , يك گربه چند بچه در موتورخانه مجتمع ما زاييده بود , بعد يك ادم نادان امد و وقتي مادر بچه ها نبود , بچه گربه ها را بيرون انداخت و خلاصه گم شدند , اين گربه ي مادر , تا دو سه شب , مداوم مي امد در ساختمان و با صداي زجراوري بچه هايش را صدا مي زد !!! , ببخشيد , كي به شما گفته كه اين خصلت گربه هاست كه بچه هايشان را رها مي كنند !!؟؟؟
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟ Empty رد: آیا گربه ها بعد از زایمان بچه هایشان را رها می کنند؟

پست من طرف samir 9/27/2009, 07:24

من نمی گم همیشه ولی شنیدم که حداقل یک بار که همیشه هم بار اول به دنیا آوردن بچه هاشون هست آنها را رها می کنند. شاید مثلا دچار افسردگی می شن. نه می شه قطعی ردش کردو نه تایید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 11/14/2009, 12:08

با سلام

گربه ها اگر احساس بکنند که یکی از بچه ها مشکل دارد و قادر به ادامه زندگی نیست برای اینکه بتوانند به سایر بچه ها بهتر برسند آن بچه گربه را رها می کنند ولی در سایر موارد در گربه سالم و طبیعی این امر هیچ گاه اتفاق نمی افتد

بادرود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 11/14/2009, 15:45

منم مخالف این امرم که گربه بچش رو ول میکنه چون خودم دیدم گربه بخاطر در آوردن و نجات دادن بچش ترسش از آدمو(خودمو می گم) فراموش کرده
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف jaleh 11/18/2009, 03:49

با دکتر معماریان کاملا" موافقم .. گاهی گربه ماده احساس میکنه که توله اش ماندنی نیست و به همین دلیل رهاش میکنه. در غیر اینصورت تا وقتی که شیر داره بچه ها را شیر میده بعد یادشون میده چطور غذا پیدا کنند و معمولا" در 4-5 ماهگی ولشون میکنه. بچه گربه ای هم که شما روی پشت بام پیدا کردید به احتمال زیاد توسط کلاغ آورده شده. کلاغ ها بچه گربه ها را قبل از یک ماهگی میگیرند و میخورند.
jaleh
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 11/19/2009, 23:49

درود بر شما و درود بر دکتر معماریان و ژاله مهربانم:
درسته البته ممکن هم هست دوپای بی احساس اونا رو از هم جدا کرده باشه. یاد پستی از وبلاگ پر بار و زیبای ژاله جان افتادم با این عنوان: ای انسان ها بگذارید سایر مخلوقات خدا هم مادری کنند.
واقعاً زیبا نوشته شده بود.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة